מחשב נתקע (ווינדוס) לאחר החלפת לוח אם (לאותו סוג בדיוק) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע (ווינדוס) לאחר החלפת לוח אם (לאותו סוג בדיוק)

fibola

Recommended Posts

אוקיי יש לי בעיה חמורה

לאור הפסקת חשמל אשר פגעה לי בכניסת הכרטיס על לוח האם (gigabyte p55m-ud2 נאלצתי להפעיל את האחריות על לוח האם.

הבעיה היתה שבחברה אמרו לי שאני צריך להביא את הלוח האם מפורק לגמרי ולקבל במקומו חדש וכך היה .

אני פירקתי את כל החומרה והכבלים ולאחר ההחלפה גם חיברתי בעצמי.

הבעיה היא שעכשיו לאחר שהווינדוס 7 עולה והכל נדמה שבסדר, לאחר כ-2 דקות המחשב נתקע לי התמונה מוקפאת ולמעשה זהו אין לי אפשרות לעשות שום דבר למעט RESTART או כיבוי דרך הכפתורים של המחשב.

אציין, כי טרם שהמחשב נתקע אני מספיק ללכת למנהל ההתקנים ושמה הכל תקין. כלומר אין סימני שאלה ו/או קריאה.

האם הבעיה יכולה להיות מהעובדה שכרטיס המסך אינו יושב טוב או המעבד לא הוכנס בכיוון הנכון ?

האם יש אפשרות שהמעבד לא יונח כמו שצריך ובכל זאת המחשב יעלה עד לווינדוס 7 ?

איך אני יכול לבדוק היכן הבעיה?

בבקשה עזרו לי ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבעיה הרבה יותר חמורה ולכן אין לי ברירה אלא להכניס את המחשב למעבדה.

מישהו יכול להמליץ לי על מעבדה טובה והכי חשוב אמינה באזור השרון (מגורי) או ת"א (עבודתי)

אני לא רוצה מישהו שסתם יגיד לי הלך לך לוח האם ו/או המעבד ו/או כרטיס המסך, אלא מישהו שאם הוא יגיד לי את זה, זה יהיה אחרי שהוא בדק ווידא 1000% .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שחיברתה מתח מהספק לכרטיס מסך? זה יכול לגרום לתקיעות שלך כמו גם אולי הכרטיס מסך לא מחובר כמו שצריך.

שווה לך לפתוח שוב את המארז לשחזר איפה הכל היה יכול להיות ששחכתה משהו.

לאחר מכן אים הכל יושב במקום ומחובר כמו שצריך תפנה לטכנאי, או כמו שאמרו אתה יכול להיעזר כאן באתר.

בתור התחלה תבדוק שהכרטיס מסך יושב כמו שצריך ושהוא מקבל מתח מהספק מחבר בעל 6 פינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, אני מאלו שמעולם לא מכניסים את המחשבים למעבדות ותמיד מצליח בעזרת פורומים כאלו ו/או אחרים לפתור את הבעיות ולזהות את הבעיה.

העניין הוא שבמקרה הזה אני ממש מיואש.

פירקתי את כל הלוח אם וכבלים ממנו פעמיים.

פעם אחת לאחר שקיבלתי את לוח האם ופעם שניה לאחר שגיליתי את הבעיה ונאמר לי באיזה פורום שאני חייב לנקות את נוזל הקירור ולשים חדש (דבר שלא פתר את הבעיה)

בשתי ההרכבות וידאתי שכל הכבלים מורכבים כמו שצריך ושכל הרכיבים (מעבד, קירור , מאווררים , זכרונות וכרטיס מסך) יושבים כמו שצריך.

כמו כן גיליתי שאני עובד בSAFE MODE המחשב לא נתקע ולכן חשבתי שאולי הבעיה היא בWINDOWS ומתוך צעד של ייאוש החלטתי להתקין אותו מחדש.

הבעיה הוחמרה כאשר התחלתי את הליך ההתקנה המחשב שוב נתקע ולמעשה "דפק" את ההתקנה הישנה וגם לא התקין את החדש כך שעכשיו אין לי WINDOWS

לא משנה כמה פעמים ניסיתי להריץ את התקנת ה- מחדש בניסיון להתקין מחדש הוא כל הזמן נתקע מה שמוביל אותי לאיזושהי מסקנה, שכנראה בכל זאת דפקתי איזה חלק בחומרה אולי איזה הלחמה בלוח אם בזמן שנאבקתי עם הקירור של המעבד או השד יודע מה.

למעשה במצב הזה אין לי אפשרות לבדוק מה נדפק חומרה / תוכנה או משהו שלא יושב או מחובר נכון.

למראית אין לפחות נדמה כי כל החומרה יושבת כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הופך את זה לדעתי לבעיית חומרה לפחות אתה יודע על מה להיתמקד.

אולי לא הרכבת את הגוף קירור כמו שצריך תבדוק טמפרטורה עים העליה של המחשב ותראה אים היא מתפסת.

תבדוק עים REALTEMP או CORETEMP זה כדי לבדוק שהכל מורכב כמו שצריך.

אני שולל את המעבד כי או שהוא פועל או שלא, כמו שאמרו תנסה להוציא סטיק אחד בכל פעם.

מכיוון שאתה בלי , אני מציע שתוריד cd live, מדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הזכרונות הכנסתי רק אחד כל פעם ועדיין זה נתקע.

הטמפ' כיצד בודקים את זה ?

לא ראיתי איזשהו נתונים לגבי זה....

האם בודקים את זה באמצעות התוכנות שציינת אחרי שמפעילים את ה- CD LIVE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...