תואר ראשון במדמ"ח באוניברסיטת חולון- ממה נובעות דרישות הקבלה הנמוכות כל כך? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תואר ראשון במדמ"ח באוניברסיטת חולון- ממה נובעות דרישות הקבלה הנמוכות כל כך?

EasyPooper

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

BDB, למדת הנדסת תוכנה בבראודה?

מה אתה יכול לספר לי על זה?

מנצל"ש לטובת כמה שאלות..

אני שוקל ללמוד שם / תל חי / אוניברסיטת חיפה

הכל תלוי בפסיכומטרי וכמובן מרחק גיאוגרפי (יש לי איפה לגור בק. שמונה וחיפה, ובראודה זה דיי באמצע..)

הדרישות בבראודה ותל חי נמוכות משמעותית מחיפה, וכמובן מהטכניון.

ועוד משהו, בבראודה זה הנדסה ובשאר זה מדמ"ח - BSC יש הבדל?

ממה שהבנתי בימים הפתוחים - מדובר באותו דבר, פרט לתוספת "תוכן הנדסי" - שבתוכו גם פיזיקה. איפה זה בא לידי ביטוי במחשבים?

ניתן לומר שמדעי מחשב זה רק תכנות ומתמטיקה ובהנדסה מתעסקים גם בחומרה?

ובכלל, הבנתי שאין הבדל בין התארים מבחינת קבלה לעבודה.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהעברית בטוח שלא. היא מדורגת במקום יפה מאוד.

אתה מודע לזה שהדירוג הזה מדרג רק מוסדות מחקר(כלומר לא מכללות), מתבסס על דירוג של בוגרים, תנאי האוניברסיטה(המוסדות, AKA אם אין חדר כושר עדכני ובריכת שחיה הציון יורד) ציון הפקולטה המלמדת(שבו גם הפקולטה עצמה מעריכה את טיב התנאים במוסד), כמו המחקרים המפורסמים ועוד.

חלקים מאוד נכבדים מהציון לא קשורים בגרוש לטיב הלימודים מבחינת התלמיד, ומצביעים בעיקר על כמה כסף יש לאונברסטיה להשקיע במחקר(דבר שלא מעניין אף אחד שלומד לתואר ראשון), משכורות, ובריכות שחיה.

בסופו של דבר ברוב המוחץ של התפקידים לא ישנה מאיפה קיבלת את התואר אלא שיש לך אחד, גם חברות שמתעדפות בוגרים מסויימים(שזה בעיקר הפטיש של והטכניון) לא יפסלו מועמד על הסף בגלל היותו בוגר מכללה.

אם אתה עומד בדרישות לקבלת הראיון אתה תזומן לאחד, ומשם הגורם המשמעותי הוא רק אתה, ברגע שהתקבלת לראיון עבודה הנייר הזה שקוראים לו קורות חיים הוא אפילו לא 1% בודד מהתנאי קבלה לעבודה שלך, הצלחת להרשים את הכוח אדם, והבוס בראיון? עברת את כל המבחנים בהצלחה? השארת זכר לטווח הארוך? התקבלת, לא? אז גם אם יש לך תואר כפול מכל פקולטה אפשרית בטכניון ואת כל זה סיימת בשנתיים תוך כדי שימוש במכונת הזמן שבנית לבד במרתף אתה לא תתקבל לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BDB, למדת הנדסת תוכנה בבראודה?

מה אתה יכול לספר לי על זה?

מנצל"ש לטובת כמה שאלות..

אני שוקל ללמוד שם / תל חי / אוניברסיטת חיפה

הכל תלוי בפסיכומטרי וכמובן מרחק גיאוגרפי (יש לי איפה לגור בק. שמונה וחיפה, ובראודה זה דיי באמצע..)

הדרישות בבראודה ותל חי נמוכות משמעותית מחיפה, וכמובן מהטכניון.

ועוד משהו, בבראודה זה הנדסה ובשאר זה מדמ"ח - BSC יש הבדל?

ממה שהבנתי בימים הפתוחים - מדובר באותו דבר, פרט לתוספת "תוכן הנדסי" - שבתוכו גם פיזיקה. איפה זה בא לידי ביטוי במחשבים?

ניתן לומר שמדעי מחשב זה רק תכנות ומתמטיקה ובהנדסה מתעסקים גם בחומרה?

ובכלל, הבנתי שאין הבדל בין התארים מבחינת קבלה לעבודה.

תודה :xyxthumbs:

מעבר לתכן לוגי וארכיטקטורה לא נוגעים בחומרה. וגם זה לא ממש חומרה, לא במובן של אלקטרוניקה.

לא יודע לגבי תל חי, אבל מרצה שמלמד גם בחיפה וגם בבראודה אמר לי שהרמה בבראודה יותר גבוהה.

ובראודה זה אכן BSc הלימודים זה 4 שנים. ולומדים גם פיזיקה ועוד כמה דברים לא הכי קשורים, אבל הם נותנים ערך מוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שהדירוג הזה מדרג רק מוסדות מחקר(כלומר לא מכללות), מתבסס על דירוג של בוגרים, תנאי האוניברסיטה(המוסדות, AKA אם אין חדר כושר עדכני ובריכת שחיה הציון יורד) ציון הפקולטה המלמדת(שבו גם הפקולטה עצמה מעריכה את טיב התנאים במוסד), כמו המחקרים המפורסמים ועוד.

כן, אני מודע לזה. ולמרות זאת, האוניברסיטה העברית מדורגת 26 בדירוג עולמי במדעי המחשב, מקום אחד מעל קיימברידג'. לומר שמחלקת הנדסת תוכנה של איזה מכללה עדיפה, זה לא רציני.

בנוגע לדירוג - הדירוג הנ"ל מצביע באופן כללי על איכות המוסד. הדירוג הזה לא קשור לבריכות שחיה וחדרי כושר, הוא מבוסס על הישגים ואיכות האנשים במוסד. אם אתה רוצה לדעת איך נעשה הדירוג אתה יכול לקרוא כאן.

חלקים מאוד נכבדים מהציון לא קשורים בגרוש לטיב הלימודים מבחינת התלמיד, ומצביעים בעיקר על כמה כסף יש לאונברסטיה להשקיע במחקר(דבר שלא מעניין אף אחד שלומד לתואר ראשון), משכורות, ובריכות שחיה.

"טיב הלימודים" זה משהו מאוד לא מוגדר, ושאר המשפט זה שטויות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...