יש באמת מה לחפש תשתית אחרת חוץ מבזק?(ועוד כמה שאלות) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש באמת מה לחפש תשתית אחרת חוץ מבזק?(ועוד כמה שאלות)

achiya1

Recommended Posts

ואו אני בשוק

אני מסתכל על החשבונית שקיבלתי מבזק בינלאומי במייל

• "@ גלישה ללא הגבלת זמן במהירות של עד 12.00 מס''ש קצב הורדה ו- 1.00 מס''ש קצב העלאה בהיקף העברת נתונים(הורדה והעלאה) של עד 65 ג'יגה בייט (GB) בחודש שירות ("מסגרת החבילה")
    אני לא יודע מה יותר מפתיע
    שאני מוגבל ל65 GB בחודש
    או עצם זה שהם מודיעים לי שאני מוגבל לכמות הזו...
    יכול להיות שזה מה שמוזיל את חבילות הבנדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהתחברתי אל הוט ב14 לחודש הזה,היום התנתקתי מהם סופית,בלי לגלוש דקה בשירות שלהם.

החברה הכי ביזיון שראיתי..

הטכנאי ש"התקין" לנו את התשתית של האינטרנט ביחד עם הטלפון שהיה כבר של הוט,דפק לנו את הקו טלפון.

כשהוא הגיע אתמול לסדר את זה הוא פשוט לא הצליח..אמרתי לו שיתקן לפחות את הטלפון כי מהאינטרנט אני מתנתק...

הגעתי למחשב אני רואה כל מיני חוטים מגעילים מבצבצים לי מאחורי המסך כולל הראוטר טלפון שלהם מונח על הקיר ,הטכנאי העביר לי חוטים בכל החדר לארון תקשורת ומזל שעצרתי אותו לפני שהוא פירק את כל הבית.

כשהתקשרתי אליהם לנתק כמובן שהעבירו אותי בין 7 נציגים ושיחקו איתי פינגפונג.

השיחה נותקה פעמיים באמצע,אני שואל את הבחורה למה מנתקים אותי מהקו אחרי כל ההמתנה הזו במקום לנתק אותי מהאינטרנט שלכם

והיא עונה לי "כי עשיתי לך ריסט לראוטר וזה ניתק את הטלפון"

הם לא יודעים לקבל את התשובה

אין התחייבות אני רוצה לעזוב סתם כי בא לי לנתק ,פשוט נוראי.

הגעתי להחלטה שעדיף לי לשלם עוד 25 שקל על קו קל של + 94 שקל על חבילה ביחד עם בינלאומי של 10 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכרתי,תודה בכל זאת..

איך זה שהיה לי כבר 10 מגה בבזק וכל פעם שאני מתקשר אליהם הם טוענים שאין לי באיזור NGN

וגם באתר הזה http://www.bezeq.co.il/Internet/FastInternet/intsale/Pages/surfingpacks.aspx

הוא כותב שהקו שלי לא תומך..אבל כבר היה לי 10 מגה ופעל כמו שצריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הצטרפתי היום לבזק ל15 מגה..הטכנאי שלהם לא הפסיק לקלל את הוט הם חתכו לי מלא חוטים בארון תקשורת חח

בקיצור בבדיקת מהירות שעשיתי הקובץ ירד סביב ה1.5-1.8 מגה.

הטכנאי אמר לי להחליף את הראוטר שיש לי (סימנס שקיבלתי מבזק) בנט גיר תומך תקן N .

השאלה למה לתקן מה שפועל טוב בנתיים?

סתם מכתיבה בגוגל של "בזקסטור netgear" ראיתי הודעה בפורום אחר שמתלונן על ראוטר כזה (נראה לי שזה הדגם המדובר)

ושם המליצו לבקש מבזק את הדגם DLINK N6740 ולא את ה VVG2000

אבל שוב,כדאי לי בכלל ?

http://www.bezeq.co.il/support/Pages/Bnet.aspx

מצאתי את הרשימת ראוטרים שיש להם

שלי זה השחור של סימנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...