איך ה-CM II 690 BASIC? המוכר טוען שהפח שלו "חרא" - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה-CM II 690 BASIC? המוכר טוען שהפח שלו "חרא"

lesForce

Recommended Posts

אהלן

רציתי לקנות את המארז CM II 690 BASIC או את הלנקול K62. את הלנקול אין במלאי כך שנשארתי עם ה-CM.

אבל המוכר אמר שבגרסאת ה-BASIC האיכות גרועה והפח חרא.

הוא טען שאם כבר לוקחים אז כדאי את ה-AD שם הפח הרבה יותר איכותי.

יש אמת בדבריו או שזה טענה חסרת כל בסיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני אמרתי למוכר.

לא יודע איזה אינטרס יש לו (KSP...) אבל הוא היה נחרץ שזה מארז "חרא" בעל איכות בניה ופח "חרא"!

(מה שמצחיק הוא זה ששאלתי אותו, אם כך אז מה ממולץ?! והוא ענה לי "המארז סקורפיו 2000 של sharkoon").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אינטרס אתה חושב שיש לו? כמה עולה הBASIC וכמה הADVANCE...

תסתכל גם בביקורת שעשו כאן באתר על ההבדל בין המארזים של ה690 לא זכור לי שראיתי איזשהי נקודה לגבי איכות הבנייה שלו.

בהצלחה עם KSP המשך יבוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם היבואנים של SHARKOON. בכל מקרה אל תזלזל בחברה הגרמנית הקטנה הזו, לא יצא לי ליראות הרבה ביקורות שליליות על המוצרים שלה, לרוב הביקורות היו ממדינות שונות מאירופה ובאתרים הגדולים הביקורות היללו את המוצרים של החברה (אוזניות, עכברים וגם המארזים הזולים יותר, על ה SCORPIO עוד לא ראיתי ביקורת רצינית).

ניראה לי שנפלת על מוכר מפגר שרוצה שתקנה מוצר ש KSP מיבאים או מוצר יקר בלי קשר לאיכות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לימדו אותך לא להקשיב למוכר, בגלל זה נוצר האתר.

אנשים יכולים לצאת בנזק רציני של עד מאות שקלים בהמלצה למפרט מאיש מכירות,

המטרה שלו זה למכור לא להוזיל לך את המפרט.

לי יש CM המחיר שלו ממש מצחיק ביחס לאיכות שהוא בנוי, עשיתה בשכל שעמדתה על שלך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שתמיד אתה יודע מראש מה אתה צריך, כי תמיד נציג מכירות ינסה לשנות לך את הדעה על משהו שונה

מכל מיני סיבות שהוא ימציא, "זה יותר טוב" "איכות הפח לא טובה" חחח

אני היתי צוחק עליו CM אחד המארזים היותר טובים יש עליו ביקורות באתר,

זה שיצא המשך למארז מעיד עליו כמארז טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם אומרים לא כל כך נכון. זה מאוד משתנה ממוכר למוכר. יש כאלה שבאמת לא יודעים מה הם עושים, כמו הסיפור ששמענו פה, ויש כאלה שעושים עבודה מאוד טובה והוגנת.

אני יכול להגיד לך שקניתי ב KSP כמה פעמים, מאותו מוכר, וכל פעם הוא המליץ לי על מוצר זול יותר ממה שרציתי (ולא על זבל). כשרציתי זכרונות הוא אמר לי שעדיף לי לקנות את ההכי זולים (KINGSTON), כשרציתי ספק כוח הוא אמר לי שלמחשב שלי לא צריך יותר מ VP-450 (וזה נכון, גם פה בפורום אמרו בדיוק אותו דבר). ראיתי אותו גם נותן המלצות מאוד טובות לאנשים אחרים שבאו לקנות בחנות. גם ב RSM ו TMS לרוב ההמלצות מאוד טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...