סלקום מנסים לזמבר אותי צריך עזרה - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקום מנסים לזמבר אותי צריך עזרה

achiya1

Recommended Posts

מה שלא תעשה, אל תעשה מעצמך צחוק ותלך לעו"ד או תאיים עליהם בתביעה. מדובר פה בסה"כ על 100 ש"ח - קצת פרופורציות

החיוב הוא על 200 שקל.

הפנייה לעו"ד לא תעלה לי כסף (משפחה)

אז גם אם אני לא אגיע לבית משפט,שיחת טלפון מעו"ד אליהם יכולה לעזור לי לא?

כי כשהוא מציג לי חוקים שונים ומשונים שאין לי מושג אם הם קיימים,בשיחה עם עו"ד הוא יכול פחות לחרטט לדעתי..

ואם אני גורם להם לחשוב שלא רק שאני רוצה שיורידו לי את החיוב אלא בגלל שעירבתי עו"ד אני מעוניין לקבל פיצוי .

(למרות שאני לא באמת מעוניין בכסף שלהם,פשוט לא לצאת פראייר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אפילו הייתי יושב עם הנציג ומקריא לו את החוק הנ"ל כמה פעמים עד שהוא היה מבין טוב טוב.

אל תקבל את ההצעה שלהם ואל תשלם, נראה כי הצדק בצד שלך ועם קצת השקעה (לצערנו זאת הדרך) סביר להניח שזה יסתדר.

בהצלחה

אני עשיתי בדיוק את הדבר הזה, ויש לי הקלטה שהם מודים שלא הגיעה הודעה. אתה חושב שזה עזר משהו? מתייחסים ללקוחות העסקיים שלהם כמו לזבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כזה דבר שאם אני אלך לאופציה של תביעות כסאח וראש בראש ,הם יכולים להוריד מהשולחן את ההצעה שלהם?

ואני אצטרך לשלם 200 ש"ח ישירות ?

או שברגע שנתנו לי את ההצעה,זה הטיפול שיעשה בכל מקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהם יוצאים מנק' הנחה שרוב הלקוחות לא יתבעו אותם או בכלל יערבו עו"ד אז הם יכולים לקחת 100-200 ש"ח מידיי פעם מלקוחות, זה יוצא הכנסה של כמה עשרות מיליונים על שיטת מצליח.

בגדול אתה לא צריך אותם, אתה יכול לבטל את החיובים, לעבור חברה עם ניוד המספר ולתת להם לתבוע אותך ולעשות את כל הטררם. מפה תגיע לבית המשפט על ההקלטה.

אם תתנהג כאילו אתה צריך אותם ותאיים איומי סרק אז יש לך סיכוי של פיפטי פיפטי להצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הקלטה?

אני משלם בהוראת קבע,הם יקבלו את הכסף בכל מקרה. אם אני אבטל את המנוי שלי אני לא חושב שזה יבטל את החיוב,אני צריך לשלם על מה ש"דיברתי" באותו חודש.

ריאלי שאני אעבור חברה בלבד זה גם לא בעייתי מבחינת התחייבויות וכד',אבל שכל המשפחה שבסלקום תעבור חברה כמו שאיימתי זה פחות אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, ag43 הקליט, לא אתה.

אם יש לך הוכחות חותכות שהחיוב לא הוגן\חוקי אז אתה יכול לבטל את ההוראת קבע דרך הבנק וכשהם יבואו לחייב הם יקבלו סירוב ויצרו איתך קשר.

אם הבעייה היא רק עם הטלפון שלך אז אתה יכול לעבור לבד, גם ככה התעריף אחיד בתוך חברה ומחוצה לה.

מה שאתה צריך לדעת זה שאם לא תשלם סביר להניח שתקבל מהם מכתב מעו"ד והם יקליטו כל שיחה איתך ותזומן לבית משפט. זה סיפור שאתה צריך לדעת שאתה מוכן אליו. אני הייתי הולך בדרך הזאת ועוד בטח כשיש לך מישהו שמבין עניין במשפחה.

תעשה חושבים ותחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לי שהם ירדפו אחרי בשביל הסכום הזה,וזמן של עו"ד גם אם הוא משפחה גם לא שווה את זה.

אני נוטה לקבל את ההצעה שלהם כמו שכתבתי או לפצל את הסכום ל50 כל חודש,ויוצא שאני משלם על חבילת גלישה שעולה 69 או 79 לא זוכר כמה בדיוק -50 שקל.

אני אציין בפניהם שעדיין אני לא מרגיש עם זה 100 אחוז ואני ככל הנראה אעבור חברה ביחד עם כל המשפחה סתם כדי שיבינו שאנחנו לא עוד מנוי שאפשר לדחוף לו חיובים.

החשש שלי זה שכל מה שאסכם עם הנציג יהיה באוויר ובדף חיוב אני אקבל מלא חיובים ואז זה לדבר אל הקיר מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדכן:

אז ככה השבוע ביום ראשון התקשרתי אל המנהל שעבד מולי כל הזמן הזה,ביקשתי ממנו שיחלק לי את החוב של ה200 ש"ח ל4 חודשים של 50.

הוא אמר לי שהוא צריך לזה אישור מדרג בכיר,ואו שאני אשלם 100 ו4 פעמים 25 או שהוא יצליח ואני אשלם 50 *4 ...

הבחור חוזר אלי לטלפון ואומר לי "הצלחנו להשיג לך משהו יותר טוב"

בקיצור הם הורידו לי את החיוב לגמרי,אני משלם למשך 4 חודשים 25 שקל ומקבל חופשי בזמן הזה,ואני לא משלם 27 שקל ששילמתי עד עכשיו על חבילה של 100 מגה ..

יצאתי מרוויח מהסיפור,מקווה שזה יהיה בחשבונית גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שאני יכול לבקש הקלטות,ושבכל מקרה אנחנו מדברים ב18 לחודש שוב כדי לוודא שהחשבונית יצאה בסדר.

מה שאני כן רואה כבר עכשיו שאם אני מתקשר לבדוק מצב חשבון עדכני הסכומים שלי לא קופצים מדי יום,אז זה אומר שהוא הכניס לפועל את החבילת גלישה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הם הורידו לי את החיוב לגמרי,אני משלם למשך 4 חודשים 25 שקל ומקבל חופשי בזמן הזה,ואני לא משלם 27 שקל ששילמתי עד עכשיו על חבילה של 100 מגה ..

יצאתי מרוויח מהסיפור,מקווה שזה יהיה בחשבונית גם.

האח הגדול מסתקל מלמעלה ושומר עלינו ואני לא מתכוון לאלוהים :lol: . תעשה מספיק רעש ברשת איך שחברה זו או אחרת מכניסה אותך למכונת כביסה ולוחצת על סחיטה (ראיתי את זה בחרצופים) והם מהר מאוד יעדיפו לקוח מרוצה שעושה רעש מאשר לקוח לא מרוצה שעוזה רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האח הגדול מסתקל מלמעלה ושומר עלינו ואני לא מקוון לאלוהים :lol: . תעשה מספיק רעש ברשת איך שחברה זו או אחרת מכניסה אותך למכונת כביסה ולוחצת על סחיטה (ראיתי את זה בחרצופים) והם מהר מאוד יעדיפו לקוח מרוצה שעושה רעש מאשר לקוח לא מרוצה שעוזה רעש.

חחח מקווה מאד שהאח הגדול לא כזה גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חוק בל יעבור כשאין חבילת גלישה DATA יש להתקשר למוקד גלישה של חברת הסלולר ולבקש - לחסום - גלישה בDATA. ככה אני עשיתי. דבר שני כשניסו לחייב אותי בגלל שביקשתי לחסום קיבלתי זיכוי מלא.

דבר נוסף שאפשר לעשות בקישוריות של הטלפון יש כל מיני חיבורים שונים ואחד מהם נקרא WAP GPRS פשוט להגדיר אותו כברירת מחדל ואין יותר גלישה DATA. עוד צעד שנקטתי.

בעיקרון 2 צעדים קטנים להבטיח שלא תיהיה טעות אבל עם כל הסמארטפונים החדשים היום והעובדה שאפשר לעשות היום עם הנייד די הרבה חבילת גלישה ללא הגבלה ב60 שקל אולי תיהיה משתלמת לחלק מהאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...