קיבלתי הצעה טובה באורנג' - עכשיו צריך לבחור את הסמארטפון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי הצעה טובה באורנג' - עכשיו צריך לבחור את הסמארטפון

yp3

Recommended Posts

אני לא מדבר הרבה

ההצעה היא כזאת:

מסלול בסיסי הכולל ביטוח + 114 דק' שיחה ב40 ש"ח

מעבר לזה 30 אג' לדקת שיחה ו20 אג' לSMS

חבילת גלישה של 5GB ב68 ש"ח

והכי שווה פה זה שיש לי זיכוי מלא על כל סמארטפון באורנג' על חשבונית מעל 50 ש"ח (ז"א התחייבות של 1800 ש"ח בלבד).

ההתלבטות שלי היא בין 2 לבין אטריקס.

באטריקס אני מקבל גם תחנת עגינה שהופכת אותו למיני לפטופ - בנוסף במקרה של אובדן או גניבה אני משלם השתתפות עצמית של 1000 ש"ח.

לגבי הגלקסי 2 - הוא חזק אבל יש לי חברים שיש להם אותו ואומרים שיש קריסות והתוכנה של למחשב (KIES) פשוט לא עובדת - במקרה של אובדן או גניבה ההשתתפות העצמית היא 1500 ש"ח

אני פתוח לעוד הצעות - אשמח לעזרה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מראה כמה שווה הביטוח. אם גונבים לך את הסמסונג אתה משלם 1500 ש"ח (בנוסף למה ששילמת כל הזמן על הביטוח) כשחדש כזה באופן פרטי עולה 1800 לערך. תראה אם יש לך אפשרות לבטל ביטוח ולחסוך כסף אלא אם כן זה באמת גרושים.

בכל אופן אני באופן אישי היתי הולך על הסמסונג למרות שעל הנייר המוטורולה עדיף. ההצעה שלי אלייך בכל מקרה - מאחר ושניהם ככל הנראה יהיו מספקים בהחלט לצרכים שלך (שלא ציינת אותם אגב), לך ו"תתעסק" קצת עם שניהם, תרגיש, תראה מה נוח לך ביד, מה יפה יותר בעינייך ולמה אתה יותר מתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר העניין בביטוח הוא על נזקים וקילקולים שהם לא אובדן מוחלט שהתיקון שלהם הוא בחינם

חוץ מזה שגלקסי 2 עולה 2800

אני עדיין לא יודע מה יהיו השימושים שלי, עד עכשיו הייתי עם טלפונים טפשים לחלוטין. אני מאמין שאני אוכל להפיק הרבה תועלת מהסמארטפון אבל אני עדיין לא יודע מה בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי, לא ראיתי שמדובר בגלקסי 2 וזה משנה את כל התמונה. רשמתי שעל הנייר המוטורולה חזק יותר - זה לעומת ה-SGS1 ולא לעומת ה-2.

במקרה כזה ההמלצה לי חד משמעית - SGS2. נקודה. אלא אם כן קריטי לך בטרוף כל העניין הזה עם התחנת עגינה.

אני כמובן חוזר בי לגבי הביטוח - במקרה כזה היתי מבטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא עד כמה ההבדל בין הגלקסי 2 לבין האטריקס גדול והאם הוא שווה יותר מהצ'ופר שאני מקבל מהאטריקס שאני יכול להשתמש בו גם בתור לפטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא לפטופ האפשרויות שלו מאוד מוגבלות והוא רץ על "המיץ" של הטלפון ככה שהוא גם לא מטוס.. בשביל מה אתה צריך את זה..? קח את הטלםון אצמו ושב איתו עם זוג על הספה ותעשה שם מה שבא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

עוד 2 שאלות:

1. אם אני מתקין רום אחר - האם אורנג' לא מסכימים לתקן יותר או שהם מחליקים את זה? למישהו יש ניסיון עם אורנג'?

2.הדיל הזה כנראה לא הולך להשתנות בזמן הקרוב, האם יש מכשיר שעומד לצאת עוד מעט ששווה לחכות בשבילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...