שרת למשחק + בסיסי נתונים - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת למשחק + בסיסי נתונים

11moshiko11

Recommended Posts

שלום!

במסגרת הלימודים שלי כתבתי משחק ב- C# שמשתמש ב- mySql.

אני צריך להעלות אותו לשרת של המכללה. במכללה שאלו אותי איזה שרת אני צריך? איזה סביבת עבודה? לא ידעתי מה לענות.

מה בדיוק אני צריך לבקש מהם?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן. אם הוא desktop app אז הוא לא צריך IIS, אלא רק שתהיה מותקנת גרסת דוטנט מתאימה על המחשב (זה כבר תלוי לאיזו גרסה של דוטנט פיתחת את המשחק...)

בכל מקרה, לא שייך לפיתוח אתרי . הועבר לפורום שפות עילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר שוב מהתחלה. התיאור המדוייק של "המערכת" היה אצלי בראש והיה נראה לי, משום מה, כמובן מאליו. מצטער.

אז זה התיאור המלא:

זה אכן אפליקצית דסקטופ שמשתמשת במידע שנלקח מחשבון הפייסבוק. בסיס הנתונים נמצא בשרת. כל המשתמשים משתמשים בבסיס הנתונים המשותף. המשחק הוא סוג של טריויה שהשאלות של כל המשתתפים נלקחים מבסיס הנתונים. מידע על השחקנים (כמו ניקוד, איזה שאלות ענו וכו') מתעדכן באופן רציף, וכן שחקנים גם יכולים להוסיף שאלות שגם הם מתעדכנים רק בבסיס הנתונים שנמצא בשרת. בסיס הנתונים הוא mySql ותוכנת הדסקטופ וכן תוכנה השרת כתובות ב- C#.

סליחה על הבלבול. זה התיאור המלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, עכשיו זה יותר ברור.

ברור שכל המחשבים יצטרכו גרסת דוטנט מתאימה, ורק השרת עצמו יצטרך mysql. כמובן מומלץ שהשרת יהיה חזק ויציב יותר משאר המחשבים (נניח, שאולי תהיה מותקנת עליו מערכת הפעלה המתאימה לשרתים, כגון server), אבל זה לא חובה - זה פשוט תלוי כמה התוכנה כבדה וכמה זה קריטי.

וכמובן צריך שהמחשבים יהיו מסוגלים לתקשר עם השרת, כלומר צריך לוודא שה-firewall, בהנחה שיש כזה, לא יחסום את התקשורת ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקנה של התוכנה במחשבי הקליינט תכלול את דוט נט 4, יחד עם הקבצים המתאימים.

ההתוכנה קלילה יחסית, והשימוש העיקרי של תוכנת השרת היא שאילתות לבסיס הנתונים. שימוש נוסף הוא כתיבת הודעות על קיר הפייסבוק של המשחק.

אז הדאגה הגדולה שלי כרגע היא התקנת ה- mySql...

טוב אני מקווה שלא יהיו יותר מידי סיבוכים, אני אעדכן.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...