מחפש סמארטפון במחיר עד 1600 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש סמארטפון במחיר עד 1600 ש"ח

deathrevenge

Recommended Posts

היי מה קורה?

הלך לי הפלאפון אחרי 4 שנים (מוטרולה V3) בקיצור אני מחפש סמארטפון מבחיר לכותרת.

מה האופציות שלי מבחינת קנייה בחנויות פרטיות או אפילו בחו"ל כי הבנתי שהמחירים שם יותר זולים.

לדוגמא ראיתי מוטרולה atrix ב 450 דולר באמזון שזה נשמע ממש נמוך, השאלה איך קונים דרכם ואיך משלוח וכמה זה עולה.

אגב אין לי סים דור שלוש וחצי והבנתי שאני יכול לשדרג את הסים הישן שלי באורנג, השאלה האם זה נכון? והאם זה עולה כסף (וצריך להתחייב למשהו?).

אה ועוד משהו, אני טס בקרוב לספרד, אולי כדאי לי לקנות שמה? מישהו מכיר חנויות בספרד?

סליחה על החפירה, אשמח לכמה יותר מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר חנות ספציפית בספרד אבל אני מניח שכשתהיה שם תראה כל מיני חנויות - כנס, שאל את המחיר ותראה אם מתאים לך. בכל מקרה אני מאמין שזה יגיע לתקרה הסכום שצריך לעבור כדי לקבל החזר מיסים, לכן תכניס גם את זה לחישוב. בנוסף, נדמה לי שכשאתה חוזר עם פלאפון מחו"ל רוב הסיכויים שלא תעצר איתו במכס ולא תשלם עליו מיסים - גם נחמד.

בכל אופן הכל תלוי מה אתה מחפש. S אפשר לקנות (חדש) מחנות פרטית בכ-1800 ש"ח כך שמחירו בחו"ל כחדש לדעתי כלל לא משתלם, בטח ובטח כשמכניסים את האפשרות שתאלץ לשלם מיסים בסך 33% (מכס+מע"מ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה שהוא אמר, SGS בארץ.

* אמאזון לא עושים משלוחים שך מוצרי אלקטרוניקה לארץ. ישנם שירותים כמו MUSTOP שמציעים לך כתובת בארה"ב, והם כבר שולחים לך לארץ. רק קח בחשבון שאם אתה מזמין איתם החבילה תעבוד במכס.

* כשאתה אומר סים ישן, אתה מתכוון לדור שני או שלישי? אם זה דור שלישי- 3.5 משתמש בסים של דור שלישי, התמיכה שאתה צריך היא ברמת המכשיר והרשת (שלא קשורה אליך). היא לא נקראת שלישית וחצי סתם, זה בסך הכל שדרוג של השלישית, לא משהו חדש לגמרי. אם אתה רוצה משהו חדש, יש עכשיו דור רביעי (בארץ עוד כמה שנים בלי נדר) - יש גם WIMAX (בארץ יהיה , אצל אורנג' לפחות). עוד לא זמין ברוב הטלפונים למרות שהרבה חדשים (לפחות HIGH END) כוללים כבר תמיכה.

אם אתה מדבר על דור שני, חברת הסלולר שלך תשדרג לך בתשלום סמלי. אולי הם ינסו לדחוף לך וחבילות (אינטרנט סלולרי זה דבר מעולה, ממליץ בחום. לא רק לפלאפון, גם אפשר להעביר למחשבים כשאין זמין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לדון פה בחבילת גלישה כי הכל תלוי באיזה מסלול אתה ובאיזו חברה אתה - צור קשר עם החברה שלך ותברר מה הכי זול שיכול להתאים לך.

בכל אופן, יש מכשירים זולים יותר במאות בודדות של שקלים, אבל זה לא משהו ששווה לחסוך ולוותר על ה-SGS שהוא המכשיר הכי טוב שאפשר לקנות בתקציב כזה. אם באמת אין לך אפשרות להוסיף 200-250 שקל ציין זאת, אבל בכל הרצינות, זה יהיה חכם מאוד להוסיף את הסכום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעיתים יש תקיעות, אבל זה תלוי ברום. ישנם רומים חלקים כמו תחת של תינוק. הבעיה היא סאמסונג, שתקעו שם תוכנה נוראית. בחלק מהרומים. בכל מקרה, יש גם רומים עצמאיים כמו MIUI וCM בהם אין בעיה.

קח גם בחשבון שפלאפונים זולים יותר יהיו גם חלשים יותר ולרוב גם יקרטעו יותר. שוב, הגלאקסי מקרטע בעיקר בגלל סאמסונג, וזה פתיר ברמה כזו או אחרת. לעומת זאת מכשירים אחרים מקרטעים כי הם חלשים.

אני מאמין שסים חדש יעלה לך 25 ש"ח. נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אפשר.

רום זה מערכת הפעלה. בניגוד לווינדואוס שיש גרסאות מועטות- XP 7, באנדרואיד יש מיליון גרסאות. לכל מכשיר יש גירסאות משלו. חלקן מהיצרן המקורי. חלקן מהמפעילות הסלולריות ולחלקן מבושלות בידי משתמשים. ישנן גם גרסאות עצמאיות לחלוטין (כל הנ"ל בבסיסן מורכבות מהרום של היצרנית), כמו MIUI ו-CW.

להתקין רום זה פשוט. יש שתי דרכים, בהתאם לסוג הרום:

א. העברת קובץ זיפ לפלאפון, כניסה דרך הריקאברי (מצב מיוחד של הפלאפון, קצת דומה לביוס במחשבים) ובחירה באפשרות המתאימה.

ב. התקנה דרך תוכנה בשם Odin, אתה מחבר את הפלאפון, טוען קבצים ולוחץ על התחל.

**כך זה בגלאקסי אס**

השוני בין הרומים יכול לבוא לידי ביטויי בדרכים נראות לעין יותר ופחות-

* שינויים גרפיים

* שינויים במערכת מאחורי הקלעים

אתה יכול ומוזמן לקרוא עוד מידע באתרים הבאים:

iandroid.co.il בעברית

xda-developers.com באנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנויות ברוב המקרים מציעות רום משלהן עם עברית תמורת 200 ש"ח +-. אתה לא יכול לדעת את טיב הרום לפני .

אתה לא צריך לפחד, זה בטוח לחלוטין, כל עוד אתה עוקב אחרי ההוראות. במיוחד אם תיקח SGS, זה מכשיר שממש אבל ממש קשה להרוג..

ותמיד יש מוצא, עוד דרך, עוד טיפול.

אל תחשוש, תעקוב אחרי המדריך והכל יהיה תותים. strawberry.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מכירים מישהו שקנה בחנות שבה היה כבר את הרום הטוב?

הבנתי שמשהו בשם pilotx הוא הכי מומלץ.

אה ועוד משהו, איך אני מברר לפני שאני קונה שהפלאפון שלי מאפשר להגיע למצב download ומצב recovery?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני? אין שום סיכוי, רק אם תבקש מהמוכר לפתוח לך את המכשיר ושיבצע את הפעולה כדי לראות שזה מגיע או לא מגיע. בלי לפתוח קופסא אין אפשרות לדעת - זה לפחות מה שידוע לי.

בכל אופן, אם זה מגיע עם רום שהוא בעברית רוב הסיכויים שהוא גרוע - הם בדר"כ מעתיקים את הרומים של אורנג'/סלקום וכו'. פשוט בקש רום נקי כלשהו, והוא אמור להיות בסדר סה"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...