חתונה של האלפיון העליון. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חתונה של האלפיון העליון.

BigTools

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני מספר חודשים המנכ"ל חיתן את הבן שלו. הכסף שנשפף שם... חבל על הזמן. להקה מחוץ לאולם, להקה בפנים, כנרים כמו על סיפון הטיטניק, זמר בחופה, אולם אירועים high society. אבל מה אחרי שבוע בקושי זכרתי מה היה שם. ככה זה. שופכים כסף, רוצים לעשות רושם, אבל בשורה התחתונה זה לא משנה לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Scorn,

אני מסכים לחלוטין, לא אמרתי אחרת. זה עצוב וזה עלוב.

כאילו "טוב, אין לנו באמת חברים טובים ולא איכפת לנו מהחברים שלנו, אז בואו נזמין איזה זמר כדי שיגידו שהיה מאגניב".

בקשר לזה: אני גם לא הצלחתי עדיין להבין מה ההתעקשות הזאת לשים כל כך הרבה מזרחית בחתונות. יעני "בשביל לענות שמח".

הייתי הרבה פעמים שמח בחיים שלי גם בלי מזרחית. לא שיש בזה רע או משהו - זה טוב, אבל במידה.

"עונת החתונות" הזו זה באמת דבר עצוב (צפיתי עכשיו בכמה דקות) - והיא הזכירה לי את המוטיב העיקרי אצל הכלה הישראלית: "נסיכה".

"היא נראית ממש כמו נסיכה עם השמלה הזאת".

כל צפרדע שמנה פה חושבת שהיא הופכת לנסיכה בתחתונה שלה. שיא העליבות בהתגלמותה.

חיפוי על כך שהיא כלומניקית ביום-יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, ועדיין, אני לא מבין למה צריכים קובי פרץ ושאר ירקות בחתונה. מה אנשים באים לראות, את החברים/קרובים שלהם מתחתנים, או את ההופעה של קובי פרץ? למרבה הצער, התשובה ברוב המקרים של חתונות האלפיון העליון היא החלק השני.

זו סתם דרך להגדיל מאוד את מספר המגיעים, וזה, האמת, די עלוב.

+1

(צריך להוסיף אייקון של +1 כמו של ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אף בעיה מחתונות של עשירים למרות שאני לא בדיוק מת על עשירים

אבל אני כן חושב שחתונות היום מרגיש כמו קנס להמון אנשים

אתה משלם מינימום 250 שקל

נוסע הלוך וחזור לאיזה חור

ניתקע כמה שעות מתות שם -וכל זה שאיזה קרוב שלא ראיתה כמה שנים יתחתן ויהיו לו הרבה אורחים

עם יש יתרון לזה שאני די מבודד זה שלא נשרף לי כסף על אירועים חוץ ממשפחה מאוד קרובה

יצא לי לקרוא על אנשים שמחפשים דרכים ליתחמק רק לא לשלם קנס

אני פשוט לא הולך

וכן אני יודע אני "ברשימות השחורות" אבל עם יום אחד הגהנום יקפא ואני יתחתן אני ישתדל לעשות חתונה פיצפונית

ולא איזה מופע מטומטם ודבילי שלא קשור לזוגיות בכלל

עם מיליון אנשים שאני לא מכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, שאנשים רוצים לתת דוגמה למשהו עצוב, הם בד"כ נותנים דברים כמו הקטע שבו אמא של במבי מתה וכו'.

אני מעכשיו, ברשותך, מתכוון לתת את 2 הפוסטים האחרונים שלך כדוגמה במקום.

או במילים אחרות-

למה לעזאזל אתה חייב להפוך כל דיון בפורום לבלוג שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה שיעשו חתונות של מיליארדים מצידי כל עוד זה לא על חשבונינו, הבעיה היא שזה כן על חשבונינו, כאשר בסופש שלם האבא מוציא מיליונים על חתונת בנו וביום ראשון מתייצב בכנסת ומבקש שלא להחזיר את החובות שהחברה שלו לקחה מהמשקיעים, אנחנו בבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, שאנשים רוצים לתת דוגמה למשהו עצוב, הם בד"כ נותנים דברים כמו הקטע שבו אמא של במבי מתה וכו'.

אני מעכשיו, ברשותך, מתכוון לתת את 2 הפוסטים האחרונים שלך כדוגמה במקום.

או במילים אחרות-

למה לעזאזל אתה חייב להפוך כל דיון בפורום לבלוג שלך?

מה אתה רוצה ממנו? הוא העלה נקודה רלוונטית.

לפעמים לקבל הזמנה לחתונה מרגיש כמו לקבל דו"ח חניה אדום-לבן בדואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...