עזרה לגבי כרטיסי המסך המיועדים לפיזיקס - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי כרטיסי המסך המיועדים לפיזיקס

JentuS

Recommended Posts

שלום לכולם

אני רציתי לשאול בכללי על הכרטיסים האלו כי אני לא כל כך מבין בזה , אני רק שומע ורואה אנשים שמוסיפים כרטיסי מסך בשביל פיזיקס ורציתי לדעת :

בשביל מה צריך את הכרטיסים האלו , למה הם בידיוק תורמים , כמו שאני הבנתי אלו רק כרטיסי מסך מבית אם אני טועה תקנו אותי.

לי יש כרטיס מסך HD6970 האם גם לי יש אופצייה להוסיף כרטיס לפיזיקס ועוד פעם למה זה תורם.

ואיזה כרטיסים בידיוק הולכים בשביל הפיזיקס הזה , תנו לי דגמים לדוגמא , כדי שאני אבין.

פשוט אני רוצה להרחיב את הידע שלי ואני מקווה שתעזרו לי בזה , מראש תודה לכל העונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל צריך לעשות את ההבחנות הבאות:

1. פיזיקס - הוא כוונה לאפקטים פיזיקליים שמעובדים ע"י המחשב ליצירה של מנוע משחק ריאלי יותר.

2. ישנן מספר דרכים להטמיע את כללי הפיזיקס אל תוך מנוע משחק.

3. PHYSX של היא אחת מהן, מדובר בפקודות שהמבצע שלהן הוא כרטיס מסך התומך בהן. להבדיל מסטים אחרים של פקודות פיזיקס שהמבצע שלהן הוא לא פעם המעבד, מה שמכביד עליו מאד ולא ממש מאפשר לשחק כך.

4. למעשה כל כרטיס החל מ8600GT בPC ומעלה מאפשר הפעלה של הפקודות, לא כולל כרטיסים חלשים יותר כמו G210 לדוגמא, כמובן שככל שהכרטיס חזק יותר, כך הביצועים טובים יותר. אתה יכול להוסיף 8800GT / 9600GT וכד' ולראות את תוספת הביצועים, אין טעם בכרטיס יקר במיוחד, למעשה גם GT440 יעשה את העבודה.

5. כמובן שהדבר מורגש רק במשחקים התומכים בטכנולוגית הPHYSX של עצמה, משחק שהפיזיקס שלו הוטמע בצורה שונה לא יקבל שום תוספת ביצועים מכרטיס יעודי.

6. אני זוכר שהיו מתישהו פרסומים שNVIDIA נעלה בדרייברים את האפשרות להשתמש בכרטיס יעודי לPHYSX במערכות שכרטיס המסך הראשי בהן לא היה שלהם, אני חושב שזה נפתר אבל שווה לוודא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...