וינדאוס מסרב לעלות . - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וינדאוס מסרב לעלות .

Bug2000

Recommended Posts

סתם תוכנה מטומטמת, אני בכלל לא הייתי סומך עליה בשביל "לחזות" מתי הHD שלי ידפק.

(אני מבין שזה לא צריך להיות מדוייק כ"כ, אבל התוכנה בכלל לא מדוייקת ולא ניתן לדעת באמת מתי HD ידפק.)

שימו לב לתמונה הבאה, רשום שם "Nearest T.E.C" יעני התאריך הכי מוקדם שהHD עלול "להדפק".

זה אפילו לא קרוב, הHD הזה צריך לשרוד לפחות את ה5 שנים הקרובות. זה דיסק חדש לחלוטין שקיבלתי מאחריות לפני חצי שנה בערך ולכן זה לא היגיוני בכלל שהוא ידפק כ"כ מהר. אפילו אם היה רשום שידפק ב2005, זה גם בכלל לא היה מדוייק.

לכן אין לכם בכלל מה לסמוך על התוכנה בשביל "לחזות", אבל היא יכולה להיות טובה בשביל לגלות את הערכים של ה"SMART" בשביל לבדוק האם קיימת כבר תקלה בHD.

עריכה:

איפה שרשום "power-On Hours" האם זה שעות או דקות? רשום שם 4350 minuties ואז רשום בסוגריים (hours), שיחליטו, זה דקות או שעות?

כי לפי חישובים שעשיתי, שניהם לא היגיוניים, ב2 הHD's שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שעות

כנראה שיש הרדיסקים ששומרים שם דקות ולא שעות (תלוי בהרידסק)

בכל מקרה זה טוב בעיקר לבדוק אם יש ערך נמוך יותר מהערך שצריך להיות, ובמצב הזה ההרדיסק לא תקין.

התאריך TEC לא מדוייק אבל אם תעקוב אחרי הפרמטרים שמסומנים באדום והם האכן ירדו כל שבוע צפה פגיעה להרדיסק.

בכל מקרה את ה-TEC הוא מחשב לפי נתונים שהוא אוסף עם הזמן, אם זו הפעם הראשונה שהפעלת את התוכנה אל תצפה למשהו קרוב אפילו, תן לה לרוץ חודש חודשיים ואז תוכל לקבל תמונה מדוייקת יותר.

תחשוב שכל מה שהוא עושה זה בודק איך הביצועים של ההרדיסק שלך כרגע לעומת מה שהוא זוכר מההרדיסק שלך, אם ירד פרמטר אחד בהבדל ממש קטן זה יגרום לתוכנה לחשוב שהוא יהרס מהר כי מבחינתו הפרמטר ירד בערך אחד ביום אחד ולכן היא מסיקה שב-200 יום הפרמטר ירד ב-200.

זה שהרדיסק אמור לשדור 5 שנים לא אומר שזה באמת יקרה, קיבלתי דיסק חדש שאחרי חודשיים קרס ואחריו קיבלתי עוד דיסק שאחרי יום קרס.

עריכה - ב- שלי זה שעות

ב-Maxtor זה כותב 19819 וזה כנראה דקות (13-14 ימים הגיוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ל-healt ותראה למטה איזה תאריך כתוב ב-TEC

אם היית מגדיל את העמודה של ה-TEC אפשר היה לראות איזה שנה כתוב שם...

כתוב 10/07/2004 , זאת אומרת שעוד 7 חודשים הוא אמור למות?

ועדיין אני לא יודע מה לעשות ומה קרה להרד דיסק שלי :\ ללכת לקנות חדש או לא? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא יודע כמה התוכנה מדוייקת.

סה"כ היא קוראת פרמטרים מה-SMART ובודקת את ההדרדרות שלהם, זה לא אומר שההדרדרות שלהם בהכרח אחידה ולא תפסיק

בכל מקרה לדעתי אין צורך כרגע להחליף את ההרדיסק, פרמט אותו ותתקין עליו וינדוס מחדש. רק תדאג לגבות דברים חשובים למקרה שהוא יקרוס שוב.

תעקוב בכללי עם התוכנה אחרי ההרדיסק ותחליט לבד מה הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שניסיתי לפרמט ולעשות PERTITION מחדש אבל אני לא מצליח להתקין וינדאוס.

עכשיו שמעתי שירים מההרד דיסק הבעייתי ופתאום השירים התחילו להמרח כזה ולהשמע דפוק עד שבכלל לא שמעו שום דבר, נכנסתי לתוכנה הזאת והתאריך שכתוב שם עכשיו הוא 2004\01\20 וב SMART הכל כתוב באדום ויש בכל מקום את המספר 128- :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...