וינדאוס מסרב לעלות . - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וינדאוס מסרב לעלות .

Bug2000

Recommended Posts

שלום לכולם ! הסיפור קצת ארוך, אבל בכל זאת תקראו תנסו לעזור :-\.

אז ככה, הוינדאוס המדובר הוא וינדאוס PRO+SP1.

הכל התחיל ביום שישי שעבר אחרי משחק של שעתיים במשחק העתיק והנחמד BROODWAR, לאחר שסיימתי לשחק במשחק יצאתי מהמשחק וחשתי מן תקיעות מוזרות שלא היו אף פעם בוינדאוס, הכל עבד אצלי תמיד חלק ומהיר אפילו אחרי משחקים כבדים כמו UT2. לאחר בערך 10 דקות הוינדאוס קפא לגמרי הוינאמפ נתקע, אבל יכלתי להוזיז את העכבר ??? חיכתי כמה זמן חשבתי שהוינדאוס ישתחרר וימשיך לעבוד, אך זה לא קרה נאלצתי לעשות RESET ולאחר מכן לא הצלחתי להכנס לוינדאוס יותר ולא למצב הבטוח של הוינדאוס :\. הוינדאוס עושה את הLOADING ולא נכנס לוינדאוס יענו הוא כל הזמן עושה לאודינג אבל לא נכנס לוינדאוס.

כשחיברתי את ההרד דיסק שלי למחשב של אח שלי המחשב שלו עשה בדיקה בהרד דיסק וכתב שיש הרבה קבצים שלא ניתנים לקריאה.

למישהו יש מושג אם אפשר לתקן את זה אכשהו? למה זה קרה לי בכלל? יש לי תחושה שזה ההרד דיסק וזה דיי מפחיד אותי :\.

תודה מראש :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השגיאות שראית כשהדיסק היה אצל אחיך, היו Bad Sectors אז זה באמת הדיסק הקשיח. תציל ממנו כמה שאפשר ותחשוב על אחד חדש.

אם אין Bad Sectors, אז הדיסק תקין פיזית, רק שהמידע עליו כנראה נפגם ולכן ה- לא עולה. אם ה-System Restore לא עוזר תנסה אולי לתקן את ה- על ידי התקנה מחודשת (על זה הקיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופעה מוכרת.

הסיבה לכך היא: כשעשית reset, הHD היה פעיל (כנראה!).

בגלל זה אני תמיד אומר לאנשים שאף פעם לא להתמש בכפתור הריסט בXP אם לא חייבים.

במקרה שלך היית חייב אבל אם כבר עושים ריסט אז עושים אותו כאשר הדיסק הקשיח לא פעיל (מחכים קצת עד שהמחשב יפסיק לקרוא ממנו).

בכל אופן בשביל לפתור את הבעייה נסה את הפעולות הבאות:

1. תעלה boot מדיסק של ותיכנס לRecovery Console ותקיש שם את הפקודה:

chkdsk x:

x מציין את אות הכונן הדפוק. רוב הסיכויים הם שכאשר תקיש את הפקודה הוא יגיד לך שהדיסק כנראה תקין ושאין צורק לעשות סריקה (BS)

ואם אתה רוצה לעשות סריקה בכל זאת עליך להוסיף איזה תג בסוף הפקודה, אני חושב שזה p/.

2. אם הנ"ל לא עובד, חבר את הHD כמשני על מחשב אחר שמעלה את . תתקין את Partition Magic ונסה לתקן את התקלה דרך התוכנה הזו.

3. אם הנ"ל עדיין לא עובד אז אין לך ברירה אלא לפרמט את הHD ולהתקין מחדש. הסיכוי שהפגם הוא פגם חומרתי בHD הוא דיי נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לעשות system restore מעצם העובדה שזה מבוטל אצלי :).

אני אעשה את מה THE TOOL אמר לי.

עכשיו כשאני חושב על זה אז המחשב פעל רצוף שבוע בערך ללא ריסטרט אחד יכול להיות שזה השפיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא מבין אתכם, אנשים.

כל הזמן מתלוננים על מייקרוסופט, ואז, כשהם עושים משהו אחד כמו שצריך, משהו שיכול לחסוך הרבה מאמץ, כאבי ראש, מידע, ועצבים, אתם מבטלים את זה ולא משתמשים בזה.

באמת לא מבין אתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוסך כאבי ראש, אבל לא חוסך במקום בהרד דיסק. מה לעשות שמיקרוסופט לא יכולים לעשות שום דבר כמו שצריך.

ועוד סיבה שביטלתי זה בגלל שאני לא יודע להשתמש באופציה הזאת וגם אף פעם לא היה לי צורך בה . ואני גם לא יכול להכנס בכלל לוינדאוס גם אם זה היה מופעל לא היתי יכול להשתמש בזה.

בנתיים דיסק הוינדאוס אצל חבר של אח שלי אז אני לא יכול לעשות שום דבר \;.

בקשר לתיקון ע"י התוכנה PM, אז איך אני עושה את הבדיקה שם ? :-\.

תודה לכל העונים :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני גם לא יכול להכנס בכלל לוינדאוס גם אם זה היה מופעל לא היתי יכול להשתמש בזה.

אם היית מסתכל בקישור שהבאתי, היית רואה איך אפשר להשתמש בזה גם בלי להיכנס לווינדוס.

ומה לעשות שזה תופס מקום. זה חייב לתפוס מקום. אתה לא יכול לשמור קבצי גיבוי בלי שהם יתפסו מקום.

ודווקא זה כן חכם שהם נתנו לך אפשרות להגביל כמה מקום זה יתפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב בבעיה :\

אחרי שלא הצלחתי לעשות שום דבר אשר יגרום לוונדאוס לעלות, החלטתי לפרמט. אחרי שמחקתי את ה PERTITION ועשיתי אחד חדש, התחלתי בהתקנת הוינדאוס, אחרי השלב הראשון של ההתקנה ההתקנה עושה ריסטרט למחשב ומשם יש לי את אותה הבעיה הקודמת (ההתקנה פשוט לא יכולה להסתיים) ניסיתי למחוק שוב את ה PERTITION ולפרמט, אבל הפעם הוא כתב לי שיש ERROR בהתקנה :\.

חשוב לציין שהדיסק שממנו אני מתקין או תקין לגמרי. יכול להיות שיש לי סקטורים פגומים בהרד דיסק? אם איזו תוכנה אני בודק את זה?.

ועוד משו : כשעשיתי בדיקת דיסק קשיח עם התוכנה PM 8.0 היא איתרה לי שגיאות שלא יכלה לתקן. אחרי הפורמט השגיאת האלה נעלמות, אך לאחר שאני מתחיל להתקין וינדאוס הן שוב חוזרות, השגיאה היא - ERROR 45 לפי התוכנה.

תודה על העזרה :-*.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק הוא 100 אחוז תקין בגלל שאין עליו שום סריטה השתמשתי בו רק מספר פעמים הוא כל הזמן נמצא בתוך קופסא וגם הקנתי לא מזמן לכמה אנשים וינדאוס מהדיסק והוא עבד בסדר.

בקיצור מה שאני רוצה לדעת עכשיו זה כך:

1.האם ניתן לפתור את הבעיה (דההה).

2.האם יש תוכנה שבודקת סקטורים פגומים.

3.האם יש תוכנה שמאפשרת לתקן סקטורים פגומים? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתקן אי אפשר

יש תוכנה שקוראת מלא פרטים שימושיים מה-SMART בין היתר מה לא תקין

http://www.panterasoft.com/

תוריד את ה-HDD Health v2.1 Build 159 (חינם)

אתה צריך מחשב אחר עם וינדוס עובד, חבר את ההרדיסק למחשב האחר ותריץ את התוכנה.

בין היתר היא יודעת לתת תאריך משוער מתי ההרדיסק ימות לפני הדרדרות הביצועים של ההרדיסק שלך.

התוכנה הזאת חזתה די בקירוב את המוות של ה-WD80/8 הקודם שלי.

כמובן שהשימוש על אחריותך בלבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי וינדאוס PRO על הרד דיסק ישן שיש לי (1.6 גיגה) חיברתי את ההרד דיסק הבעייתי כ SLAVE ובדקתי דרך התוכנה שHOLY המליץ. זה מה שהתוכנה כותבת לגבי הסקטורים (אני מקווה שאני מסתכל במקום הנכון) :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...