גלישה באינטרנט דרך HTC Desire מאוד איטית - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלישה באינטרנט דרך HTC Desire מאוד איטית

lev-27

Recommended Posts

לקחתי חבילת גלישה דרך סלקום. קיבלתי סים חדש והכל. כשהגעתי הביתה שמתי לב שהאינטרנט לא מתחבר ואני מקבל הודעת שגיאה incorrect apn. בתפריט Access point names מופיע Cellcom ו-Cellcom MMS. עשיתי שחזור הגדרות ברירת מחדל. התחיל לעבוד אבל מאוד מאוד לאט. בשורה העליונה איפה שמופיע סימן חיבור (שני חצים בכיוונים הפוכים) הופיע האות E. איך אני מתקן את הבעיה? אין לי חשק לשבת שלוש שעות בסלקום פעם נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עובד בedge ולא בדור שלישי ...

עם איזה סים אתה עובד ? דור שני או שלישי ?

תבדוק שאתה בהגדרות רשת לא הגדרת לעבוד רק עם gsm, אומנם זה יחסוך לך בסוללה, אבל אתה תקבל חיבור ממש איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בערב עשיתי בדיקה דרך speedtest וקיבלתי מהירות מאוד איטית. הגדרתי APN ל-Cellcom 3G לפי הגדרות שנמצאתי ברשת. לא עזר. עכשיו בבוקר בדקתי והכל עובד מצויין. אני מקבל 1.1M. מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר למקרה הנקודתי שלך, כמו שחברות האינטרנט הגדולות לא מצליחות לספק לנו מהירות כמובטח כל הזמן (וברוב המקרים גם לא בחלק גדול מהזמן) למרות שזה כל עיסוקן, אני לא מאמין שאפשר לצפות שסלקום באינטרנט הסלולארי ,שמושפע גם מהקליטה של המכשיר שלך, תספק את מלוא המהירות כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בערב עשיתי בדיקה דרך speedtest וקיבלתי מהירות מאוד איטית. הגדרתי APN ל-Cellcom 3G לפי הגדרות שנמצאתי ברשת. לא עזר. עכשיו בבוקר בדקתי והכל עובד מצויין. אני מקבל 1.1M. מוזר.

שתי הבדיקות שלך ("אתמול בערב" ו-"עכשיו בבוקר") נעשו באותו מקום פיזי?

יכול להיות שפשוט היית במקום בלי קליטת דור-3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...