המלצה עכבר למחשב - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה עכבר למחשב

עוד מישהו

Recommended Posts

התנסיתי עם מספר סוגי עכברים

הטובים שבאלחוטיים אינם מספקים חווית גיימינג מספקת ברוב המקרים ומציגים בעיות עקיבה.

מהחוטיים ישנם את העכברים של שבהם ה Xai נחשב לגולת הכותרת.

לLogitech יש את G500 ו MX518.

לRazer יש את הdeathadder שעד היום נחשב בין הטובים.

לDPI מעל ערך מסויים (בסביבות ה800) כבר אין הבדל מורגש בביצועים, את מהירות העכבר תוכל לשנות בהתאם לצרכיך בכל מקרה.

אני משתמש בSteelseries kinzu שנותן תמורה טובה למחיר (כ160 ש"ח) אבל אין להשוות אותו לדיוק של הMX518 הוא פשוט נוח לי בגלל הצורה הסטנדרטית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על ה-Deathadder

כתבת שאתה משחק קצת במשחקים, ויותר גולש, אז כן זה עכבר שלדעתי תהיה מרוצה ממנו.

אין סיבה לקנות על עכברי גיימינג יוקרתיים יותר.

אופציה נוספת זה ה-G500 בטווח מחירים די זהה, עם DPI של 5700 לעומת 3500 של Deathadder והנוחות שאתה רגיל אלייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטובים שבאלחוטיים אינם מספקים חווית גיימינג מספקת ברוב המקרים ומציגים בעיות עקיבה.

מאיפה הבאת את השטויות האלו ? - לא הייתה לי כל בעיה עם כל האלחוטיים שציינתי קודם :s07:

לDPI מעל ערך מסויים (בסביבות ה800) כבר אין הבדל מורגש בביצועים, את מהירות העכבר תוכל לשנות בהתאם לצרכיך בכל מקרה.

מה ??? ניסית פעם ? כנראה שלא... יש הבדל משמעותי - תגובות יותר מהירות במשטח העבודה/משחקים :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

טוב אני יודע שקצת באתי בדיליי. אבל אני מעדכן שקניתי את העכבר (או יותר נכון קיבלתי) את ה Razer DeathAdder Black Edition

ת'תאמת הם רחב יותר מה MX518 וזה קצת כואב באצבעות..

עניין של הרגל? אני לדוגמא מחזיק את העבר שהאצבע ההכי שמאלית. (קרובה לאגודל) והאצבע שלידה תמיד על העכבר ושאר האצבעות מונחות בצד כזה. אז זה דיי לא נעים לי לבנתיים. אולי אני מחזיק לי נכון את העכבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...