מנורות לד - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנורות לד

lior12

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התקדמות

מה קיבול הסוללה ב AH או mAH ?

מכאן, אתה יכול לחשב את הזמן (בערך) : הזרם שהלדים שלך לוקחים = הזרם של לד אחד * כמות המעגלים במקביל שאתה מחבר. עכשו תחלק בזה את ה AH של הסוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 31 לדים שלך מחולקים ל X מעדלים - למשל 10 מעגלים של 3 לדים + מעגל של לד 1. ביחד 11 מעגלים

הם יקחו זרם של 11*20 = 220mA

הסוללה שלך היא 20mAH@20H, כלומר היא תחזיק את כל הלדים תיאורטית כ 5.5 דקות, מעשית 1-3 דקות (אתה בטוח שאלה הנתונים של הסוללה שלך) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחבר את הסוללות בטור כדיי לקבל 12V, אבל בחיבור טורי ה mAH נשאר כמו של אחת - 2300mAH

תחשב את הזרם של הלדים כמו שחישבת מקודם - למשל (סתם דוגמה) יצא לך בחישוב 1.5A כלומר 1500mA

עכשו תחלק 2300mAH ל 1500mA תקבל 1.53 שעות (קצת יותר מ 1:30)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אכן יש לך 11 מעגלים (גם זה היה רק דוגמה . . . . .) ב 20mA אז אכן 10.45

במציאות יכול להיות יותר כי הלדים נדלקים ומתכבים אם הקול, יקח להם הרבה יותר מ 10.145 שעות כדיי לדלוק 10.45 שעות בסך הכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון עבדתי על פרוייקט לתאורה לחדר עם לדים שמתחלפים לפי המוסיקה, בדיוק כש(בערך) סיימתי אותו ראיתי את הת'ארד הזה חח

ממה שהבנתי השימושים די דומים, הרכיבים והכול, אז לפותח הדיון אם אתה צריך לדעת משהו תשאל...

רק שאצלי הלדים מתחברים למחשב ופועלים לפי התדרים של המוסיקה שאני שולט עליהם במחשב, ולא לפי רק עוצמה כמו שנראה לי אתה מתכוון לעשות.

העלתי סרטון קצר ליו טיוב על איך זה נראה (כמובן שבעיצוב הסופי אני אסגור את המנורות ועוד כמה דברים לאסתטיקה):

וכמה תמונות: (צירפתי)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייי לכולם ...

כבר הגיעו לי רוב הדברים ואני עוד מעט מתחיל לבנות את המערכת דרך אגב כבר בניתי את הקופסה מעץ יצא ממש יפה

...

אחרי סוף הפרויקט אעלה סרטון + תמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח יש לי כמה בעיות :

1. אין לי מושג למה הבטריות התחממו וזה התיך לי את הבית .

2. חלק מהמנורות לא עבדו לי וחלק נשברו ..

מה יצא ?

צריך לחכות עד שבית ומנורות יגיעו מחול חחח תאחלו לי בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...