המלצה לכל מי שמחפש לפטופ זול או HTPC זול - רק היום! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכל מי שמחפש לפטופ זול או HTPC זול - רק היום!

Gil28

Recommended Posts

באתר הקופונים "גרופון" צד את עיני לפטופ לנובו מדגפ T61 במחיר של 990 ש"ח למחשב מחודש. אמנם לא שיא הטכנולוגיה אבל מדובר

במחשב מעולה עם מסך מט ואיכות בנייה משובחת. להלן קישור:

http://www.groupon.co.il/deals/national-deal

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיל סביר והמפרט נראה טוב (רזולוציה גבוהה ולא NVIDIA). כמה הערות:

1) 128 נרכשו והעסקה עדיין בתוקף? 128 מחשבים ניידים עם אותו מפרט מתצוגה? ב-ס-ד-ר. סביר להניח שאלה מחשבים משומשים מצי של חברה כלשהי.

2) קצת בעייתי בתור HTPC, בהיעדר יציאת או אפילו DVI (אפשר להוסיף תמיכה לDVI/SPDIF דרך תחנת עגינה, אך זו הוצאה נוספת).

3) לא ידוע מה מצב הסוללה ולא הייתי מצפה למשהו טוב ממחשב בן 3 שנים (רוב הסוללות בדגמים האלה היו זבל של SANYO).

ציטוט מהאתר:

העיצוב של מסגרת המסך משתלבת באופן מושלם עם הקימור העדין של הגוף וצירי המסך חזקים ואיתנים.

LOL גדול. מדובר כנראה בThinkpad המכוער אי-פעם (לפחות ב10 השנים האחרונות) ומסגרת המסך מעוצבת בכזה חוסר טעם שאני מקווה שפיטרו את מהנדסי העיצוב של הדבר הזה. צירי המסך ספציפית בדגם הזה נוטים להתרופף מהר מאוד (שוב, יותר מכל אחר שראיתי), ויש הרבה חופש במסך כשהוא פתוח (בהשוואה לניידים אחרים זה כנראה לא כ"כ נורא, אך בהשוואה לרוב הThinkpadים זה זוועתי). למרות שלמען הסר ספק, עם כל החופש שיש בצירים, לא הבחנתי בתופעה של צירים נשברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור זול וקומפקטי במיוחד, לדעתי זה משתלם. חיי הסוללה פחות מעניינים אם הוא יחובר לחשמל בכל מקרה. אפשר להסתדר בכיף עם VGA+PL.

בנוסף, כאמור, זה לפטופ לכל דבר ועניין.

לגבי מספר 1, באמת מוזר. למרות שנראה כי הוא עבר טיפול מקיף (הכולל קשיחים של 100GB?) מעניין כמה שעות שימוש יש בקשיחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, הייתי רואה בזה יותר הזדמנות לרכוש מחשב נייד עם מפרט לא רע (מעבד כפול ליבה, רזולוציה גבוהה, תמיכה בתחנת עגינה, מסך מאט) במחיר לא גבוה ועם איזושהי אחריות (ל6 חודשים).

לגבי - מובן שאפשר להסתדר עם VGA+PL, אך חיבור וידאו אנלוגי עשוי להביא לתמונה פחות מאידיאלית, במיוחד ברזולוציות גבוהות (טלוויזיות FullHD כבר די הפכו לסטנדרט). לא שאי אפשר להשתמש בזה בתור , רק צריך להבין את החסרון (שאולי לא תמיד יבוא לידי ביטוי).

הקשיחים כנראה חדשים. כשחברות מעיפות את ציי המחשבים שלהם, מטעמי אבטחת מידע לרוב שומרים/גורסים את הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...