רוצה לנסות OC לכרטיס מסך, אבל חדש לחלוטין בתחום - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לנסות OC לכרטיס מסך, אבל חדש לחלוטין בתחום

pooowa

Recommended Posts

אהלן

אני כבר הרבה זמן מתעניין לגבי ואיך לעשות, אבל אני בחיים לא התנסיתי בזה. רציתי לדעת אם צריך להיות מבין גדול, ובכלל מה אפשר לעשות.

אני כמובן מדבר על לא רציני בלי הוספת - השארת המאווררים והכל כמו שהם, ראיתי כל מינני תוכנות (RIVA?) שאפשר לעשות OC בלי "לפתוח" את הקופסא.

יש המלצות? כדאי בכלל?

תודה לעונים :)

עריכה:

שכחתי כמובן לשאול מה הסיכון שבזה, מה יכול לקרות וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי, אז זאת אומרת שאני יכול להעלות בלי שום שינוי בקירור כמה מה"צ... אני אנסה...

על איזה תוכנה אתה ממליץ? למשל, איך אני מפעיל את ה-RIVA TUNER? ואחרי OC צריך לבדוק ב- (או משהו כזה...)?

מה לעשות, הרבה שאלות כי אני חדש... ;)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קיבל בדיסק עם הכרטיס (abit fx5200) תוכנה לאובר, אבל הוא קיבל סינק בלי מאורר

ואפילו הסינק לא נראה לי רציני (עם כתוב ועיצוב של , זה יותר יופי מקירור..)

אבל הזרימת אוויר במארז שלו לכיווון הכרטיס טובה, והוא שם מעל הכרטיס (לכיוון ההלחמות) מאורר קטן שעושה דיי הרבה רוח יחסית לגודל שלו..

הוא עשה אובר לא גדול במיוחד, אני חושב שהוסיף משהו כמו 15-20 למעבד הגראפי וגם משהו כמו 10-15 לזכרונות, קצת פחד כי אין לזכרונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אפילו מפחד לפתוח תמארז אז אני לא מניח שזה בשבילך..

ובכל מקרה הכרטיס הזה לא בא עם הרבה מהסיבה היחידה שלא צריך הרבה..

תעלה כל פעם איזה 3-5 מהץ ותבדוק .. זו הדרך היחידה בשבילך אם אתה עדיין רוצה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לעשות OC רק לנסיון, אמרתי את זה כבר :-X

אם זה יראה לי גם אחרי זה אז תאמין לי שלפתוח את הקופסא לא יפחיד אותי. מה שכן- בתוכנות וכאלה אני לא בשיא ::)

ושוב, יש סיכון גדול בזה? א-י-פ-ה אני יכול לדעת את הגבול?

אהה, יש תוכנות שמראות את הטמפ' של רכיבים במחשב? כמו הכרטיס, מעבד, ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הלוחות אמ יש חישנים שמודדים טמפ לוח ומעבד , בחלק מהארדיסקים יש מד טמפ גם כן.. לא שמעתי עדיין על כרטיס מסך שיש בו אבל בשלך אני בטוח לחלוטין שאין..

הסיכון תלוי בך... אם תלך גבוהה מידי הכרטיס רוב הסיכויים ישרף

אם תלך בצעדים ממש קטנים ותבדוק יציבות אחרי כל ניסיון הסיכון יפחת ..

הגבול עובר קצת לפני איפה שהכרטיס מתחיל להשתגע 8)

תעלה מעט ותראה.. שינוים קטנים לא תרגיש ממש תהבדל , רק בבנצמרקים

חבר שלי לדוגמא העלה ת MX 440 שלו ב100 מהץ תליבה ו150 תזכרונות .. הכל היה טוב ויפה עד שביום קיץ חם אחד הכל קרס והכרטיס נשרף ;D

תלוי בך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...