נייד למשחקים של DELL עד 1000$ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד למשחקים של DELL עד 1000$

diablo4u

Recommended Posts

אהלן, בהנחה שאני לא רוצה 17 או 18 אינץ'. אלא 15.

יש מחשב מועדף?

שמעתי דברים לא טובים על הALIEN WARE 14X (רעש, חום).

האם יש מחשב 15 אינץ' שעולה על האחרים באשר למשחקים?

רשמתי DELL כי יש לי אופציה להביא ללא מכס. אז אלא אם כן תחדשו לי כאן ממש - אלך על אחד הXPS.

עוד כמה שאלות:

1. ראיתי במפרטים מומלצים פה שכמעט ואין I7 למשחקים אלא I5. פשוט הI7 אין צורך בו והוא סתם יקר? סיבה אחרת?

2. כל מיני חברות בארה"ב שבכלל לא שמעתי עליהן.

Schenker Notebooks

Clevo

widow

זה דברים רלוונטיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Clevo היא חברה שמייצרת מחשבים ניידים ברמה גבוה ביותר יש לה חברות שמשנות את הגימור הסופי (sager).

יש עוד חברות אבל האחריות בארץ לא תקפה בהן. ב-1000$ תמצא ניידים מצוינים גםשל hp יש לך גם Asus מצויינים עוד חברות ידועות כמו msi וכו׳

לדעתי האישית חשוב למצוא רזולוצית מסך גבוה כי יותר כיף לשחק ככה וגם התמיכה בסרטי hd.

בבקשה עם i7:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834220996

זה עם כרטיס מסך חזק יותר:

http://www.xoticpc.com/asus-g53swxr1-p-3082.html?wconfigure=yes

המחשבים של אליינוור מצויינים אבל לדעתי יקרים ולא מצדיקים מחיר כזה.

ה-xps סדרת מחשבים מצויינת!

אם נושא האחריות פחות מפריע לך יש לך מחשבים מצויינים שמציעה חברת ומחשבים שמיוצרים בארה״ב ונתמכים רק שם. תעדכן אם רלוונטי נביא לך דוגמאות.

בברכה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[table][tr][td][/td][td] nVidia GeForce GTX 460M 1,536MB PCI-Express DX11- [/td][/tr][/table]GeForce GT 540M w/ Optimusה460 יותר טוב? דברים השתנו מאז שהבנתי בחומרה? לא ככל שהמספר יותר גבוה זה יותר חזק? או שהGTX לעומת הGT עושה את ההבדל?

יש איפשהו טבלה שמשווה בין הכרטיסים השונים?

איך הXPS 15.6 לעומת אלו?

כמו שאמרתי הנטיה היא לדל בגלל שיש יכולת להביא ללא מכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ותודה על התגובה.

עוד שאלה קטנה - למי אכפת שיש לCLAVO הזו חברות שמשנות את הגימור הסופי? זה כזה רלוונטי?

בסוף הרכיבים זה אותם רכיבים אני מניח?

ולגבי הI5 וI7 לא ענית

וגם - ראיתי שבASUS יש אופציה לשני כוננים קשיחים. ואז הכוונה אנ מניח לקחת אחד שהוא למערכת הפעלה ולמשחקים. ההבדל הוא עד כדי כך משמעותי? שווה את ה+180 דולר?

למה במחשבים כמו הHP או הXPS לא ראיתי אופציה כזו? גודל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות אכפת לך מ-Clevo, אני אמרתי שתבין שיש חברות אחרות שמשתמשות במחשבים שלה, מתוך כך שהם טובים.

הרכיבים של כל המחשבים בסוף מיוצרים באיזה חור בסין / קוריאה וכו'... השאלה היא באיכות הבניה ואיכות הרכיבים (רכיבים פנימיים, הלחמות וכו') כך שהם לא ישרפו לך אחרי חצי שנה של שימוש.

לגבי כרטיסי המסך יש לך פה בנצ'מרק די-מייצג לכל כרטיסי המסך לניידים בתצורה הבסיסית שלהם (מ-nvidia ו-amd/ati):

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

ה-540 הוא באיזור ה-100 ה-460 הוא באיזור ה-50, ואכן ה-540 בא מסדרה יותר חדשה אבל הוא מראש מיועד לשוק שדורש פחות ביצועים כך שהוא ירוץ יותר קר (או ידרוש גוף קירור יותר קטן), ויצרוך פחות חשמל, לרוב גם בא עם אופצית "אופטימוס" שכשאתה לא משתמש בו באמת אז המחשב משתמש לבד בליבה הגראפית של המעבד (intel) ע"מ להאריך זמן השימוש בסוללה.

לגבי המעבד אותה הטבלה:

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmarklist.2436.0.html

שים לב שברוב השימושים היומיומיים I7 לא יתן לך יתרון משמעותי על I5, וברוב המשחקים שיש היום, מתי שאתה תרגיש זה בעיבוד נתונים חישובים או במשחקים החדשים מאוד, אבל ככל הנראה כרטיס המסך יהיה צוואר הבקבוק שלך במשחקים הללו ולאו דווקא המעבד.

למחשבים שולחניים אכן ממליצים לרוב I5 בשל העובדה שהשדרוג בעת הצורך הוא אפשרי ופשוט מאוד, והפרשי הביצועים לא מצדיקים את המחיר. משתמשים ב-I7 למי שאוהב המהרה של המחשב (overclock). ומי שצריך כוח עיבוד של 4 ליבות לעומת 2. אבל במחשבים ניידים, הרבה יותר מסובך למצוא ולהרכיב לבד מעבד משודרג. כך שאם התוספת לא משמעותית עדיף ללכת על ה-I7 לשימושים שלך.

לגבי - שים לב שלפני 3 ימים יצאה בהכרזה שהיא נוטשת את חטיבת המחשבים שלה ומתמקדת בפתרונות לעסקים וסביבת העבודה של המחשב (מדפסות וכו'), תצפה למשהו דומה למה שעשתה עם לנובו לפני מס' שנים. בגלל זה יש נפילה במחרים של חלק מהמוצרים. רק תזהר שתהיה לך אחריות מכובדת בארץ מהמקום שקנית.

לגבי ה-XPS 15, יש עכשיו דגם חדש שנקרא XPS 15z שהוא טיפה יותר דק ומסוגנן מחשב יפהפה אבל די חלש למשחקים כבדים.

אני עצמי השתמשתי 3 שנים ב-XPS m1730 שהשארתי בארץ, עד שאחזור מארה"ב עם נייד חדש של טושיבה. אין לי תלונות על האיכות וההנאה שקיבלת מדל ברוך ה'. ה-XPS15 הוא אול-אראונדר מצויין, לא חלש ולא חזק, לא כבד ולא קל, זמן סוללה ממוצע לקטגוריה וכו', לדעתי מעט יקר.

שים לב שיש מס' תצורות בסיס ל-XPS15 אני ממליץ לך ללכת על המסך הטוב יותר מבחינת הרזולוציה 1080p, אבל במחיר שלו, לא בטוח ששווה לקחת את הדגם הזה אולי שווה לקחת דגם יותר טוב של חברה אחרת ולהוסיף את המע"ם.

לגבי הרחבת הכונן הקשיח - לפעמים יש אופציה כזו ולפעמים אין אופציה כזו, אני יודע שברוב מחשבי ה-17" יש מקום ל-2 כוננים ולחלק 3, יש שמחליפים את הכונן האופטי (CD/DVD/BD) בדיסק קשיח נוסף.

גם אם יש לך רק מקום לכונן 1 אתה יכול להחליפו לכונן היברידי לדוג' momentus. שיתן לך פתרון ביניים, מבלי לשרוף את הכיס (כ-80$ ל-500GB שמתוכן 4BG זה זיכרון פלאש כמו SSD).

היתרון של הוא בזמני הטעינה (העלאת win, הפעלת משחק, שלבים מסויימים במשחק וכו'). לא באמת קריטי לשאר הביצועים.

כך או כך תבדוק בארץ איך המחשבים נראים בעין, איך מרגישה לך המקלדת והטאצ'פד של העכבר אתה קונה מחשב במחיר שאמור לשרת אותך בלי פשרות. יכול להיות שאתה תתחבר למחשב מסוים יותר.

ואין מכס על , יש רק תשלום מע"ם. (תחשב עוד 15%).

מקווה שעניתי על ראשון ראשון, אחרון אחרון...

בברכה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הודעה מרשימה, תודה רבה על ההתייחסות.

2. רות לגבי הCLEVO, הבנתי את הנקודה. (אני דווקא חשבתי הפוך שהם לוקחים מחשבים של חברות ועושים אותם

3. כרטיס מסך: אחלה טבלה! הכרטיס שבא עם הHP הוא 2GB GDDR5 Radeon HD 6770M Graphics [HDMI, VGA]

ואני רואה שהוא בערך במקום ה60. רוב הכרטיסים במקומות 1 - 50 זה כרטיסים כפולים? ראיתי שרשום SLI או X2. ואז אני מניח שזה רק במחשבים ניידים גדולים יותר וכבדים יותר. בשוק של ה15.6 - מה הכרטיס (הבודד, מניח שאי אפשר כפול) הכי טוב שיש? שי כזה?

4. הבנתי, בגלל קושי בשדרוג עדיף ללכת כבר עכשיו על הI7 למרות שכרגע לא ייתן לי בנפיט בטווח הקצר, אולי בעתיד. ואתה אומר שזה יותר טוב לOC.

5. אכן, יש קופון שלהם של איזה 375$ פחות על איזה מחשב.. מה אתה חושב עליו?

http://dealzon.com/deals/hp-dv6-laptop#view_hp-dv6t-quad-edition-core-i7-blu-ray

6. הXPS לא חזק כמו הASUS או הHP מבחינת הנתונים? אל תשכח שזה גם לשלם עוד 16% וגם על משלוח.. כרגע אני עם STUDIO XPS16 מלפני שנתיים ואין לי משהו רע להגיד..

7. הכונן ההיברידי שמשלב - זה לא קצת מרובה תפסת לא תפסת? או שזה שווה את האקסטרא? זה בעצם אומר שרק מערכת ההפעלה תהיה על הSSD.

תודה רבה שוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[table][tr][td]PROCESSOR[/td][td]2nd generation Intel® Core™ i7-2620M processor 2.70 GHz with Turbo Boost 2.0 up to 3.40 GHz[/td][/tr][/table]edit[/t][/t][table][tr][td]OPERATING SYSTEM[/td][td]Genuine Windows® 7 Professional, 64bit, English[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]OFFICE SOFTWARE[/td][td]Microsoft® Office Starter: reduced-functionality Word & Excel w/ ads. No PowerPoint or Outlook[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]SERVICE PLAN[/td][td]2 Year In-Home Service after Remote Diagnosis[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]VIDEO CARD[/td][td]NVIDIA® GeForce® GT 540M 2GB graphics with Optimus[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]MEMORY[/td][td]8GB Shared Dual Channel DDR3 Memory[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]HARD DRIVE[/td][td]750GB 7200 RPM SATA Hard Drive[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]SECURITY SOFTWARE[/td][td]McAfee SecurityCenter, 15-Months[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]HD DISPLAY[/td][td]15.6 FHD B+RGLED TL (1920x1080) and Skype-Certified 2.0MP HD Webcam[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]INTERNAL OPTICAL DRIVE[/td][td]Tray Load Disc BD-Combo (Reads BD and Writes to DVD/CD)[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]WIRELESS + BLUETOOTH[/td][td]Intel© Centrino© Advanced-N 6230 & 3.0[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]BATTERY OPTIONS[/td][td]56 WHr 6-cell Lithium Ion Primary Battery[/td][/tr][/table]edit[/t][table][tr][td]SOUND OPTIONS[/td][td]JBL 2.1 Speakers with Waves Maxx Audio 3 + SoundBlaster X-FI MB 1.2[/td][/tr][/table]edit[/t]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם avishem

אם אתה לוקח את הHP תשם לב בניידים של quad edition בחירה בין 6770 1GB לבין גרסת ה2GB , הכרטיס מסך בחיים לא ינצל את מלוא הזכרון

ככה ש2GB זכרון זה די מיותר, אם כבר מדברים על אז כמו שאבי הזכיר מוכרת את החטיבה שלה ולכן אולי תיהיה בעיה לממש את האחריות בארץ במידת הצורך.

לגבי ניידים בעלי 460/560 הם לרב כבדים הרבה יותר וזמן הסוללה שלהם בקושי מגרד את השעתיים קח זאת בחשבון

לגבי המפרט של הדל לא הייתי לוקח את הX-FI של קרייאיטיב מיותר ולא נותן יתרון על המובנה, לגבי הזכרון הייתי נשאר עם 6GB אין ממש הבדל בין 6 ל8GB

הייתי נשאר עם גרסת פרמיום 64 ביט ולא הפרו, התוספת שהייתי עושה לוקח סוללת 9 תאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן ההיברידי הוא לא עם מחיצות לבחירתך, לפיאופי השימוש בו הוא מעביר קבצים רלוונטיים לזיכרון הפלאש. היתרון הוא שלא צריך תכנה או דרייבר מיוחד ויש חלוקים בדעה לגביו.

בכל אופן תקציבית הוא הרבה יותר משתלם מssd ובביצועים יש בין 20%-80% שיפור בכללי.

האסוס עם ה-460 יותר חזק משמעותית מהדל.

יש פה שיקולים של עלות מול תועלת קח בחשבון שאם הxps הנוכחי שלך מספק אותך ככל הנראה אתה לא מנצל את המחשב עד תום.

כל המחשבים שהבאת פה הם מחשבים טובים וראויים לשימוש. לכל אחד יתרונות וחסרונות כמו שכתב jeet הסוללה של האסוס תחזיק ככל הנראה פחות זמן.

הכרטיס מסך הבודד החזק ביותר שיש זה ה-580 או ה-6990 ושוב לכל אחד יתרונותיו והמחיר (כ-600$) רק לכרטיס. הוא מגיע רק במחשבים כמו ה- והclevo .

הכרטיס החזק ביותר שמגיע במחשבים סדרתיים זה ה560 ברוב החברות וה-570 שמשווקת חברת .

אכן ה-i7 לדעתי עדיף.

מסכים עם ההערות של jeet על המפרט.

בכיף,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בכל אופן תקציבית הוא הרבה יותר משתלם מssd ובביצועים יש בין 20%-80% שיפור בכללי."

20 - 80? כמו שטכנאי מגיע בין 1000 ל2000? חח

"האסוס עם ה-460 יותר חזק משמעותית מהדל. "

משמעותית = ?

ברור שבמשחקים האחרונים הוא גרוטאה. הכוונה היא מבחינת איכות הרכיבים והמחשב בגדול.

רגע רגע - ה560? לא אמרנו ה460? או שזה פשוט שדרוג של ה460 שלא כמו ה540 שזה סדרה שונה לגמרי? (לשוק יותר נמוך)

אכן ה-i7 לדעתי עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה קצת סדר לגבי הכרטיסים

ישנם שני דורות של כרטיסים אחד ה5XX שהוא הכי עדכני של NVIDIA והדור הקודם 4XX

ה460 הוא עדיין נחשב לכרטיס חזק (וחזק יותר מה540 שבXPS אפילו שה540 יותר עדכני מה460. אתה יכול לראות את הביצועים שלהם

בלינק שצורף באחד הפוסטים מקודם) לגבי ה560 הוא המחליפו של ה460 (בערך ב13% יותר חזק מה460), הדור הקודם של 540 הוא 435

כאשר ל540 יש מהירות (ליבה והזכרונות גבוהות יותר מאשר ל435) כמו שאתה יכול לראות פה http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-540M.41715.0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן jeet הסביר יפה את נושא הכרטיסים.

מבחינת איכות הרכיבים 2 החברות מצוינות. בגלל זה אמרתי ששווה לראות בעין מה שנוח ומסתדר לך.

כונן הכילאיים hybrid הוא כונן שלומד את אופי הפעילות ומעתיק את הקבצים שנמצאים בשימוש באופן תדיר לזיכרון הפלאש. כך שאם תפעיל פעם 1 או 10 פעמים רצוף יהיה לך שיפור הדרגתי. אותו כלל גם למשחק ספציפי שתפעיל ויטען קובץ מסויים הוא יעתיק אותו לזיכרון הפלאש ויעבוד יותר מהר ולכן אחוז השיפור בביצועים משתנה בהתאם לשימוש ואופיו.

לשני המחשבים לוחות אם ומעבדים דומים. צוואר הבקבוק במשחקי מחשב הוא לרוב כרטיס המסך. בגלישה צפייה בסרטים ועבודות לא תרגיש שינוי ממשי בין המחשבים להיפך ה- ככל הנראה יחזיק לך יותר זמן מעמד על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליצים לקחת את ה9 תאים במקום ה6?

לרוב המחשב הזה יהיה מחובר לחשמל.

וממילא לראות סרט באורך מלא לא באמת יתאפשר על אף - או שכן?

בקיצור ב1200$, מה הכי מומלץ

ASUS?

אפשר לינק לקונפ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...