Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

avishem

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  99
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  54יום 21ש' 18דק' 51שנ'

avishem last won the day on April 9 2018

avishem had the most liked content!

דירוג

1 ניטרלי

אודות avishem

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. תודה, בינתיים לצערי אני עם פתרון של אופיס 365 אח"כ נשתדרג.
 2. נכון, ולכן הייתי מקבל פוסט נייטראלי שמעדכן על הכתבה... או שאלות כמו האם נראה הגיוני ש... מה הפרצות האפשריות? מה הרווח שיוצא לבזק... מה הנזק הפוטנציאלי לאזרח אם יפרץ וכו'... אבל כותרת ותוכן שבאים להסיט כאילו מישהו עושה סיבוב על מישהו אחר בחסות פוליטית, זה אך ורק שיוך פוליטי והסתה וזה בדיוק ההיפך ממה שכתבת לי. ולי לא באמת אכפת מהמאגר הזה, אני יוצא מנקודת הנחה שבעוד 10-20 שנה כל אחד יוכל לדעת על כל אחד יותר מידי, פרטיות תהיה דבר שיש רק בשירותים / חדר מיטות. כבר אמרו חז"ל שלעתיד לבוא קירות ביתו של אדם יעידו עליו (זה דיי מתקדם לשם עם כל המצלמות היום). מי שאין לו מה להסתיר לא מפחד. מי שיש לו מה להסתיר, כנראה שכבר היום יודעים עליו יותר ממה שהוא יודע שיודעים עליו. כל השאר זה מלחמות בתחנות רוח.
 3. חחח דווקא אני יותר רגוע אם זה מאוחסן אצל אנשים מנוסים מאשר עובדי מדינה שלא מעניין אותם כלום. סתם כותרת הסתה. מעניין שהגעת למקש האנטר לרדת שורה בהודעות... זה לא "ימני" לך מידי במקלדת???
 4. מדבקות שקופות עם אותיות בעברית ב-30 ש"ח פותרות לך את הבעיה.
 5. בס"ד אילוץ פשוט... בעל הבית רוצה את הכל לוקאלי. יש מי שיעשה את התחזוקה השוטפת. צריך להבין עלויות הקמה לסיפור הזה.
 6. בס"ד תשמע, אני מנסה להתייחס ברצינות להודעות שלך. אבל אני אשמח אם תקדם אותי, או לחלופין תגיד לי שאין לך יכולת לעזור ונחסוך זמן לשנינו. מה עלות של עובד כזה? וכמה תעלה מערכת לוקאלית של שרת, ומה אני צריך להוסיף מבחינה תוכנתית ועלויות. אני אבוא לבעלים יגיד לו - המשמעות היא חצי מליון שקל בשנה + הוצאה חד פעמית של 100 אלף. והוא יחליט... אני מניח שהמספרים הם הרבה פחות ממה שרשמתי, אבל כדי שאוכל להתקדם אני צריך להבין משמעות... אתה בינתיים אומר לי תגיד תעשה ולמה לא טוב... במערכת מחשב יש אילוצים - או שמתכנסים אליהם או שעוקפים אותם, אתה פשוט מתעלם מהאילוצים ורץ לי עם כל מיני תשובות. אז חלילה לי מלזלזל, אתה משקיע, קורא מגיב אבל גם אין לי מושג זו תשובה, כי עד כה לא התקדמנו בשום דבר.
 7. בס"ד 1. כי התשתית החיצונים עובדת על POP, ולעשות ניתובים ולבקש שינויים זה זמן והתעסקות שפחות נמצאת אצלינו עכשיו, מעדיפים שמישהו בפנים יעשה את זה. 2. ראה תשובה 1. כמו כן, זה אילוץ של הבעלים לא שלי, שרוצה את הכל לוקאלי בעקבות כוויות עבר עם שירותי ענן. 3. לא לוקאלי. 4. רצונו של בעל הבית. וכעת נחזור לשאלות מתחילת פתיחת הדיון. מובן שלעשות שרת מקומי יעלה יותר כסף, לא שאלתי פתרונות אחרים. שאלתי יתרונות של server ועלויות. באם ניתן לקבל תשובה אשמח.
 8. שיהיה נוח לנהל החלפות משתמשים בהקשר של ניתוב תיבות דואר. גיבוי לקבצים ולמיילים. ניהול ההרשאות, שלא כל משתמש יוכל לעשות כרצונו במחשב ושלא כל עזיבה וכניסה של עובד תעסיק אותנו בלשבת מול מחשב ולהכין לו משתמש במחשב. ושהכל יהיה לוקאלי.
 9. שלום לכולם, יש לנו עסק בינוני עם 15 עמדות מחשב שונות, כולם ברישוי windows pro מקורי וכו'. עד היום המדפסות מוגדרות לפי IP, ויש שרת קבצים על בסיס NAS, וזה נתן פתרון דיי טוב. המיילים מאוחסנים אצל חברה חיצונית בשרת POP. מה ייתן / האם כדאי להתקין שרת מקומי של windows server? ומה העלויות של זה? (אם הבנתי נכון אז הרשיונות שיש לי היום הם גם תקפות בתור CAL) יתכן וכלל לא הבנתי את מטרת ה-SERVER פשוט אמרו לי שבמצב כזה ההתעסקות הנוכחית שלי תקטן. תודה ובברכה, אבי.
 10. בס"ד תבדוק את מהירות הגלישה באינטנט שלך. (תריץ בגוגל - בדיקת מהירות גלישה / speedtest.net) ותראה שקצב ההורדה שלך תואם את חבילת הגלישה שיש לך. כנראה שם צוואר הבקבוק, בטח אם מדובר בתכני וידאו ברזולוציה גבוהה. אם אתה מתחבר ממקום העבודה או רשת חופשית כמו בית קפה וכו' יש כאלו שמגבילים את הנתונים מהאתר הזה ע"מ שלא יצפו וינצלו לחינם מרוחב הפס. אפשרות נוספת היא שאתה מתחבר ממקום בבית בו בקליטה לא כל כך טובה. פתרונות נוספים: לבדוק את המהירות ברשת ביתית, שיש בה כבר מחשב שהיוטיוב בו עובד טוב. זה מחשב נייד אז פשוט להתחבר לרשת אלחוטית אחרת (בקשה משכן). אם יש לך אינטרנט שעובד מהר במכשיר הסלולארי אפשר להתחבר אליו בנקודה חמה (עדיף עם כבל, אבל לא חובה) לבדוק אם חל שיפור. (גוגל - נקודה חמה ושם המכשיר שלך). כל אלו לא יעבדו נתקדם שלב. בהצלחה.
 11. נוסף על תגובתי למעלה, אם תגיד מאיזה אזור אתה מגיע אולי עוד מחברי הפורום שעוסקים בתחום יוכלו להציע לך הצעות עבודה, בין אם אצלהם בין אם במקומות אחרים. כי נגיד אם אתה גר באיו"ש יותר מורכב למצוא לך עבודה בתחום ויותר להמליץ על טכנאי שמגיע לבתים. אם אתה גר בעיר מרכזית יש כמה וכמה חנויות בכל עיר. אז אזור המרכז / שרון / צפון / י-ם / אילת וכו' יוכל למקדם אולי עוד חברי פורום שהגמבו או שטרם הגיבו וירצו להירתם למשימה.
 12. יוסי היקר, ברמה הפרקטית: אתה צריך כסף? צא לעבוד. אם אין לך תוכן חוץ מאמא שלך בחיים תעבוד ב-2 עבודות. ניקיון משרדים בערב / שיפוצים וזה בנוסף על היומ-יום שבד"כ הוא לא יותר מידי פיזי. ככה בקלות תעבור את ה-7-8 אלף נטו. יש מלא עבודה אנשיםצלא מוכניםצלעבוד במשכורות מינימום. במקרה שלך נראה שאין לך ברירה. ברמה האישית כאחד שעשה תהליך הפוך הייתי שואל את עצמי שאלות מה בדיוק הפער שאני מרגיש... (השאלות הבאות אינן לדיון, יוסי צריך לברר אותן עם עצמו): יש בורא עולם? אם התשובה שלך היא שיש אז כל מה שתעשה יגרום לך יותר תסכול שאתה משקר לעצמך. אם התשובה היא שאין אז תעשה כל העולה על רוחך. אם יש בורא עולם, אולי הדרך שבה לימדו אותנו אליה היא לא הדרך הנכונה ואז נצטרך למצוא את הנכונה... אחרת שוב, לא תצליח להיות שלם עם עצמך. ושוב, מה שתעשה הוא טוב, זה המסלול שלך בחיים שאתה צריך לעבור. בדרך שלי להתחזק אמרתי שלפני שאני עושה שטות אני בודק עם מי שעושה את הכיוון ההפוך ובלשון העם "חזר בשאלה". דיברתי עם כמה וכמה והרוב המוחלט ענה לי שהוא מאמין בבורא והיום פשוט משקר לעצמו כי אין לו כוח או אומץ לחזור. ברמה האישית הייתי ממליץ לך לקרוא סיפורי צדיקים ותהלים, ואם אתה לא פנוי לזה רגשית אז שוב, צא לעבוד... ועדיף 2 משמרות ביום לא רק בתחום המחשבים! זה יעסיק אותך, תכיר אנשים מחוגים אחרים, תפתח את המחשבה, תתבגר תבין מה אתה רוצה בחיים ויהיה לך מספיק כסף לשכור בית לבד או עם שותפים. יש דירות סטודנטים וכו' שגם בלי להיות סטודנט עצם החיים במשותף עם עוד מישהו / כמה אנשים יעודדו אותך וישפרו את חיי החברה שלך. בהצלחה