כרטיס קול - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול

squeezo

Recommended Posts

אני עובד המון עם הקלטות של הלהקה וכו, אני מחובר למיקסרים והכל ואני רק רוצה לדעת איזה כרטיס קול יעשה את העבודה גם מבחינת משחקים והכל וגם מבחינת הקלטות...

כרגע אני על VIBRA 128 :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

Sound Blaster Audigy Platinum

יותר כניסות ויציאות ושלט......

יותר דרעק במחיר מופקע.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתקרב לקריאייטיב...
???

בתור צופה מהצד ובעל כרטיס קול של קריאטיב אני שואל למה ומדוע????

בדיוק מאותה סיבה שכולם פה ממליצים מעבד במקום אינטל. יש כרטיסי קול של חברות כמו הרקולס ו-TERRATEC שנותנים תמורה הרבה יותר טובה לכסף ותמיכת דרייברים פי כמה יותר טובה מזו של קריאייטיב. אם אני רואה גם בפורומים מחו"ל שאנשים סובלים מכל מיני בעיות עם הכרטיסים של קריאייטיב אחרי עידכוני דרייברים אז זה לא סתם במקרה שגם לי היו בעיות..

במחיר של משהו כמו 600 ש"ח אפשר לקנות את ההרקולס המדהים עם קופסת חיבורים חיצונית, 5.1 ודרייברים טובים מאד לכל מערכות ההפעלה אז למה לזרוק 1500 ש"ח על ה- audigy ex ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של url מ היום בשעה 16:35:38

ציטוט:אל תתקרב לקריאייטיב...

בתור צופה מהצד ובעל כרטיס קול של קריאטיב אני שואל למה ומדוע?

בדיוק מאותה סיבה שכולם פה ממליצים מעבד במקום אינטל. יש כרטיסי קול של חברות כמו הרקולס ו-TERRATEC שנותנים תמורה הרבה יותר טובה לכסף ותמיכת דרייברים פי כמה יותר טובה מזו של קריאייטיב. אם אני רואה גם בפורומים מחו"ל שאנשים סובלים מכל מיני בעיות עם הכרטיסים של קריאייטיב אחרי עידכוני דרייברים אז זה לא סתם במקרה שגם לי היו בעיות..

במחיר של משהו כמו 600 ש"ח אפשר לקנות את ההרקולס המדהים עם קופסת חיבורים חיצונית, 5.1 ודרייברים טובים מאד לכל מערכות ההפעלה אז למה לזרוק 1500 ש"ח על ה- audigy ex ?

לא דיברתי על האודיגי דווקא

גיל אני זוכר שלך יש משהו נגד קריאטיב כל פעם שמישהו מדבר עליהם

ולי אישית עוד לא היתה בעיה עם הכרטיס Live vlue שלי והוא איתי כבר משהו כמו שנה וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של url מ היום בשעה 16:35:38

ציטוט:אל תתקרב לקריאייטיב...

בתור צופה מהצד ובעל כרטיס קול של קריאטיב אני שואל למה ומדוע?

לא דיברתי על האודיגי דווקא

גיל אני זוכר שלך יש משהו נגד קריאטיב כל פעם שמישהו מדבר עליהם

ולי אישית עוד לא היתה בעיה עם הכרטיס Live vlue שלי והוא איתי כבר משהו כמו שנה וחצי

הלייב ואליו זה כרטיס פשוט. יש לו יציאה לארבעה רמקולים וזהו. הוא עובד בלי בעיות מיוחדות גם עם הדרייברים שבאים בחלונות ועל זה אין לי תלונות. הוא גם כרטיס ממש זול היום. לי היו בעיות חמורות עם הלייב פלטיניום 5.1 ומאז אני לא מתקרב לקריאייטיב ואם יש לי אפשרות להמליץ על מוצרים מעולים של חברות אחרות אז למה שאני אמליץ על קריאייטיב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם יש לי אפשרות להמליץ על מוצרים מעולים של חברות אחרות אז למה שאני אמליץ על קריאייטיב ?

טוב אין טעם שאני אענה על אותה שאלה פעמיים

נראה לי מיצינו את הנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם יש לי אפשרות להמליץ על מוצרים מעולים של חברות אחרות אז למה שאני אמליץ על קריאייטיב ?

טוב אין טעם שאני אענה על אותה שאלה פעמיים

נראה לי מיצינו את הנושא

צודק

בסופו של עניין כל אחד יקנה מה שטוב לו. מי שהיה מרוצה מכמה כרטיסים של קריאייטיב יכול לקנות גם דגמים יותר חדשים שלהם ואולי יהיה לו מזל והוא לא יתקל בבעיות... לי לא היה מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שקנה AUDIGY והתקין אותו על WIN98 נדפק.

אחרי ההתקנה של הדרייברים, מקבלים מסך כחול ואפילו לא ניתן להכנס במצב של SAFE MODE כדי להסיר את הדרייברים. פשוט אין יותר , רק מסך כחול.

בWIN2000 וגם אין שום בעיות, רק ב98.

מי שבכל זאת מתעקש להתקין את הכ.קול הנ"ל על WIN98, הבנתי שיש דרך ממש מיוחדת להתגבר על הבעיה ע"י שיטה מסויימת.

סה"כ כ.קול מעולה, להוציא את בעיית הדרייברים ב98.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש חנויות מאד מסוימות שעובדות עם מוזיקאים ומוכרות ציוד שמתאים, כולל כרטיסי קול שהם מעבר למה שהמשתמש הבייתי צריך. אם אתה מחפש משהו כזה אז אולי כדאי שמישהו ימליץ על חנות כזאת אם הוא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...