שאלה של טירון: צריך קצת מידע על אנדרואיד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה של טירון: צריך קצת מידע על אנדרואיד

NI4NI

Recommended Posts

שלום לכולם

אני עדיין מסתובב עם טלפון ישן ומתלבט אם להיכנס לעולם הסמארטפונים. פעם, לפני די הרבה שנים הייתי מתלהב טכנולוגי ורצתי לקנות כל גאדג'ט שיצא רק כי הוא היה מגניב. הימים האלה חלפו וגם הכסף שיש לי להוציא על דברים כאלו הצטמק (ילדים, משכנתא...).

לכן אני אקנה סמארטפון רק אם יש לזה תועלת ממשית עבורי. בגדול יש לי מעט זמן פנוי כיום ולשחק איזשהו משחק בטלפון כשאני ממתין לרופא או משהו כזה זה לא מה שיגרום לי לקנות אותו.

מכיוון שאני שונא את המדיניות של אפל שכובלת אותך לגמרי אליהם, אני לא אקנה אייפון אלא אלך על טלפון אנדרואיד (יש בכלל אופציה נוספת חוץ משתי מערכות ההפעלה האלו (וסימביאן עליה השלום)) ?

אני ממש ממש לא מבין בזה וצריך עזרה כדי להחליט. הנה כמה שאלות שעלו לי ואשמח לתשובות:

1. עד כמה אני אהיה קשור לגוגל ? האם אני חייב להתחבר לענן של גוגל (gmail, docs וכ"ו) או שאני יכול להחליט בעצמי לאיזה שירות מייל להתחבר, איפה לשמור את אנשי הקשר שלי וכ"ו ?

2. אם זו מערכת פתוחה שכל אחד יכול לכתוב לה אפליקציות, האם אני חייב להוריד את האפליקציות מה market או שניתן להוריד גם ממקורות אחרים (בדיוק כמו שניתן להוריד תוכנות ל מהמון מקורות) ?

3. האם ניתן להיות פרודוקטיבי על סמארטפון בכלל ? האם ניתן לכתוב עליו מסמכים ? לתכנת ? לעשות משהו שהוא מעבר לגלישה באינטרנט ומשחקים ? ברור לי שעקרונית זה אפשרי ויש לזה, אבל האם זה גם מעשי ?

נראה לי מאד לא מעשי ולא נוח לשבת עם המסך הקטנטן ולכתוב מסמך רציני במעבד תמלילים, למשל, או לפתוח עליו IDE ולתכנת. האם אני צודק ?

4. האם יש לו קישוריות לשרתים ? האם למשל אני יכול להתחבר ממנו ב telnet או ftp לשרתים כמו שאני עושה במחשב רגיל ?

5. האם ניתן להריץ עליו JAVA ?

זה לא שאני מתכנן לשבת ולעבוד עליו כל היום ככלי עבודה עיקרי, אבל כשיש לי זמנים מתים אני מעדיף לנצל אותם לזה ולא למשחקים.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא כבול, אבל מומלץ כי זה מובנה ומאוד נוח. אתה חייב להכניס חשבון גוגל בהפעלת המכשיר אבל אתה לא חייב להסתנכן אליו או רק אליו

2. אפשר להוריד חופשי מהאינטרנט

3. אתה צודק, הוא לא מתוכנן לכתיבה רצינית. פרודוקטיביות זה מאוד אישי, אפשר לערוך עליו קבצים בצורה סבירה.

4. לא בטוח אבל סביר שכן

5. לא יודע.

בכל מקרה, בינינו הסמארטפונים לא יקרים הרבה יותר ממכשיר רגיל, וניתן לקבל עליהם החזר מחברת הסלולאר אחרי קניה בחנות פרטית.

אז זה יכול להיות שווה את התוספת, אתה מקבל , קישוריות טובה, הרבה למטרות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...