מחפש מצלמה טובה למשתמש מתחיל חושב בכיוון של SLR. כרגע ללא תקציב מוגבל. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה טובה למשתמש מתחיל חושב בכיוון של SLR. כרגע ללא תקציב מוגבל.

Shtupel

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מחפש לקנות מאוד איכותית לצילום משפחה ילדים ונופים בעיקר.

חשבתי ללכת על ההSLR הגדולות והאיכותיות אבל אמרו לי שאם אין לי ידע בתפעול ידני שלהן והם יהיו תמיד על מצב אוטומטי אז האיכות תהיה כמו במצלמה רגילה אחרת .

לכן, חשבתי ללכת על המצלמה הזאת..

sony HX9V

http://store.sony.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-

תודה :xyxthumbs:

1&productId=8198552921666290110#specifications

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצלמים מתחילים (כאלא שלא יודעים מה זה צמצם ותריס) שרוצים להכנס לתחום הצילום באופן יותר מעמיק מומלץ לקנות או דמויית SLR או SLR מהמאוד פשוטות.

להשקיע עכשיו במצלת SLR יקרה+עדשה/ות יהיה פשוט בזבוז כסף מבחינתך אם אתה לא יודע את משמעות הפונקציות.

אני בזמנו מתי שהתחיל אצלי עניין בצילום קניתי דמויית SLR מאוד נחמדה של פוג'י ופשוט חרשתי עליה כמה שנים וכבר הגעתי למצב שהיא הגבילה אותי מבחינת היכולות שלה ואז עברתי ל- D90 של ניקון.

בעצם על הפוג'י למדתי את כל האפשרויות הידניות והחצי אוטומטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצלמים מתחילים (כאלא שלא יודעים מה זה צמצם ותריס) שרוצים להכנס לתחום הצילום באופן יותר מעמיק מומלץ לקנות או דמויית SLR או SLR מהמאוד פשוטות.

להשקיע עכשיו במצלת SLR יקרה+עדשה/ות יהיה פשוט בזבוז כסף מבחינתך אם אתה לא יודע את משמעות הפונקציות.

אני בזמנו מתי שהתחיל אצלי עניין בצילום קניתי דמויית SLR מאוד נחמדה של פוג'י ופשוט חרשתי עליה כמה שנים וכבר הגעתי למצב שהיא הגבילה אותי מבחינת היכולות שלה ואז עברתי ל- D90 של ניקון.

בעצם על הפוג'י למדתי את כל האפשרויות הידניות והחצי אוטומטיות.

ומה בנוגע ל DSLR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DSLR זה SLR דיגיטלית. מחזק את ההצעה מעל - קנה מצלמת DSLR הכי פשוטה עם עדשת קיט ותחרוש עליה עד שבחירת צמצם, תריס

וISO יבואו לך בקלות ותרצה לשחק יותר עם עומק שדה, צילום בתנועה וכולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אם הטעתי אותך כאשר רשמתי SLR הכוונה הייתה ל- DSLR

DSLR = Digital SLR הכוונה למצלמות רפלקס (מצויידת במראה) שמצויידות בחיישן דיגילי מסוג CMOS או CCD

SLR זה מצלמת רפלקס (מצויידת במראה) שעובדת על פילים

מכייוון שבימינו כמעט ולא משתמשים במצלמות פילים אז אנשים התחילו להגיד SLR גם על מצלמות שהן למעשה DSLR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אם הטעתי אותך כאשר רשמתי SLR הכוונה הייתה ל- DSLR

DSLR = Digital SLR הכוונה למצלמות רפלקס (מצויידת במראה) שמצויידות בחיישן דיגילי מסוג CMOS או CCD

SLR זה מצלמת רפלקס (מצויידת במראה) שעובדת על פילים

מכייוון שבימינו כמעט ולא משתמשים במצלמות פילים אז אנשים התחילו להגיד SLR גם על מצלמות שהן למעשה DSLR

המליצו לי על Nikon d300....!

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על ה-K10D של פנטקס. נהדרת למחירה וטובה מאוד למתחילים (וגם למתקדמים יותר)

ה-K10D נהדרת, כנראה הטובה ביותר לקטגוריה שלה בשנת 2006...

מאז היא הוחלפה ב-K20D שהוחלפה ב-K7 שהוחלפה ב-K5 הנוכחית.

מצלמת מתחילים טובה היא לדוגמא D5100 שנמכרת היום במחיר נוח, חיישן מעולה (יותר טוב משל ה-D300) ותכונות מרשימות. צרף אליה את ה-18-105 ואתה מסודר לצילומים באיכות מעולה וקיט טוב להתחיל ללמוד איתו את רזי הצילום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-K10D נהדרת, כנראה הטובה ביותר לקטגוריה שלה בשנת 2006...

מאז היא הוחלפה ב-K20D שהוחלפה ב-K7 שהוחלפה ב-K5 הנוכחית.

מצלמת מתחילים טובה היא לדוגמא D5100 שנמכרת היום במחיר נוח, חיישן מעולה (יותר טוב משל ה-D300) ותכונות מרשימות. צרף אליה את ה-18-105 ואתה מסודר לצילומים באיכות מעולה וקיט טוב להתחיל ללמוד איתו את רזי הצילום.

ה D5100 נמכרת ב 2700 ש"ח כאשר הD3000 ב1900....לא עדיף כבר ללכת על ה ה3000 (למרות שה פנטקס זולה ב300 ש"ח)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה D5100 נמכרת ב 2700 ש"ח כאשר הD3000 ב1900....לא עדיף כבר ללכת על ה ה3000 (למרות שה פנטקס זולה ב300 ש"ח)?

ההבדל בין ה-D3000 ל-D5100 הוא לא פחות מדרמטי. אתה צריך להחליט אם ההבדל הזה שווה לך 800 ש"ח.

שאתה חמשב את ההוצאה הכוללת - אל תשכח שגם עדשה עולה כסף, עוד 100-200 ש"ח לתיק טוב, 100-200 ש"ח לכרטיס גדול ומהיר, חצובה (מאוד מומלץ - לכל הפחות שולחנית).

ה-K-R טובה. רק שה-D5100 טובה יותר ובנוסף בארץ לא מוכרים אותה בקיט הטוב והמומלץ שלה (עם עדשת 55-300 שעדיפה בהרבה על ה-50-200) ובאופן כללי פנטקס מותג קצת דפוק בארץ הקודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שאלון. אני מציע שתענה עליו.

אפשר להמליץ 10 המלצות וכולן יהיו נכונות אם לא תפרט יותר על עצמך, מה מעניין אותך ומה אתה מצפה להשיג.

מיותר לנחש.

אני מחפש איכות צילום מעולה לצילומי משפחה, ילדים וטבע.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכוונה לא עונה על השאלון ?

יעשה לך טוב אם אצטרך לשאול כל שאלה בנפרד כל פעם כדי לנחש מה אתה רוצה ?

===============

מחפש "תמונות איכותיות" - DSLR זה בזבוז כסף.

לא נוח לצלם בזה, לא נוח לסחוב את זה, צריך לדעת מה אתה עושה כדי לתפעל את זה, גוף ועדשות עולים הון תועפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכוונה לא עונה על השאלון ?

יעשה לך טוב אם אצטרך לשאול כל שאלה בנפרד כל פעם כדי לנחש מה אתה רוצה ?

===============

מחפש "תמונות איכותיות" - DSLR זה בזבוז כסף.

לא נוח לצלם בזה, לא נוח לסחוב את זה, צריך לדעת מה אתה עושה כדי לתפעל את זה, גוף ועדשות עולים הון תועפות.

לא הבנתי למה אתה מתכוון...

1. מה התקציב שעומד לרשותך ?

לא יודע כמה תריכה ךעךוץ צתלמה טובה אז אני אשמח לקבל כיוון.

בואו נגיד שעד 2000 למצלה בלי עדשה.

2. מה רמת הידע שלך ?

סטנדרטית ביותר (טיפה משחק בפונקציות שלח המצלמה הקופקטית שלי)מתכוון ללמוד לצלם בצורה טובה .

3.באילו מצלמות התנסת בעבר ?רגילות קופקטיות

4. אילו נושאים אתה מצלם כרגע ?

משפחה, ילדים, נופים וטבע

5. האם אתה מתכוון להדפיס את תמונותיך לגדלים גדולים?

לא

6. מהו טווח אורך המוקד בעדשות הנחוץ לך ?

18-105mm

7.האם הגודל / משקל המצלמה חשובים לך ?

כן, קצת. לא קריטי. (אשמח לדעת משקל של המצלמה מראש).

8. האם יש לך ציוד אחר ? איזה ?

לא

9. האם יש לך העדפה לייצרן מסויים ? מדוע ?

ניקון או קנון המלצות מחברים.

10. האם יש דגם שמצא חן בעיניכם מראש ?

ניקון D3000. המלצה מחבר שמתעסק בתחום.

11. האם מצב צילום ברצף של מספר בשניה נחוץ לכם ?

כן. ילדים ועוד כל מיני דברים אחרים.

12. האם אתם מעוניינים במצלמה בעלת יכולות ?

כן כן כן!! רצוי של 1080P אבל לפחות של 720P.

תודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...