הובלת דירה קטנה - המלצות וחוות דעת - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הובלת דירה קטנה - המלצות וחוות דעת

FastJack

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני צריך לעבור דירה בתחילת אוקטובר מחיפה למודיעין, והדירה שלי היא דירה סטודנטים קטנה. יש לי רק יחסית מעט ציוד: מזרן זוגי, ספה, 2 שולחנות, ספרייה, ארון נעליים וכ15 קופסאות של ציוד ושאר "ירקות"...

הבעיה היא שהיום תחום העברת הדירות הוא די "פרוץ", כלומר כל אחד יכול להכריז על עצמו כמוביל. ושמעתי על הרבה אנשים שהזמינו הובלה ו"נכוו" מיחס לא טוב, הקפצה של המחיר ברגע האחרון, וכו.

הייתי מעוניין לקבל המלצות וחוות דעת על מובילים שמצאו חן בעיניכם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא 100% כמובן, אבל אתרים כמו "מידרג" נותנים דירוג והמלצות אמינות על בעלי מקצוע וכולם שם מורשים ועם האישורים המתאימים (אבל יותר יקרים מבעל טנדר עם סבל סיני שתמצא ברחוב כמובן).

יש גם את "המקצוענים" אבל הם מעט יותר מדור פרסומי מבחינת ההמלצות לדעתי - פחות סומך עליהן, אם כי עדיין מדובר בבעלי מקצוע שם ולא חאפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות הובלה מזכירות מאוד את המוסכים. הם גובים כמה שבא להם ומשנים את המחיר בהתאם לקומות, למספר הארגזים ולמשקל הספות.

מהניסיון שלי בתחום אני דווקא ממליץ ללכת על אנדרדוגס, משמע מובילים מחתרתיים שעושים כסף שחור מהמשאית שברשותם. לרוב מדובר בבני מיעוטים ( ערבים) שיתנו לך מחיר זול משמעותית מחברות ההובלה המקצועיות.

החיסרון: אתה צטרך לעזור להם להוריד ולהעלות את הרהיטים על המשאית.

אני העברתי ספה ענקית + שולחן עצום + מיטת קינג סייז + כיסאות + ארגזים ב 200 שקלים בתוך העיר. היתי מאוד מרוצה מהעלות ומהיחס ולכן השתמשתי באותו מוביל גם שעברתי לדירות חדשות.

בחיפה לא תתקשה למצוא כאלו, חפש משאיות עם רישום גס של מספר פלאפון עליהן.

פעם אחת לקחתי נהג חאפר יהודי והוא דפק אותי במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...