למה העזתים לא צריכים פלס"רים או מזל"טים? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה העזתים לא צריכים פלס"רים או מזל"טים?

Moon-Mage

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי זה כל כך משנה למחבל מעזה ששיגר כמה רקטות בכיוון הכללי של באר שבע לפני איזה 12 שעות, באיזה רחוב היא נפלה... או שאתה חושב שלפני הדיווח בחדשות הוא לא ידע באיזה כיוון נמצאת באר שבע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא להן ציר הרשע, פשוט לא ממש אכפת להן מישראל.

חימוש והבחרת נשקים לארגוני טרור,

מתן מקלט מדיני לטרוריסטים,

הכנסת אידיאולוגיה טרוריסטית למשטר,

הצדקת פעולות טרור, והרשימה ממשיכה..

לא הייתי אומר שאי אפשר לקרוא להן ציר רשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן יותר רוצות לבסס את המעמד שלהן כמעצמות-על בעולם, מאשר להשמיד את .

אין להן שום אינטרס להתחבר עם המערב כיוון שהן מאמינות שהן מאפילות עליו, לכן בכדי להגביר את האפקט

הן בחרו בשביל השני. עסקאות וכדומה היו קיימות מאז מתמיד, אינטרסים כלכליים גוברים על אידאולוגיה פוליטית.

לרוסים/סינים ממש לא אכפת מיהודים/מוסלמים/שיעים/סונים/פרסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד שאישית אני לא מכיר מערכת כזאת, דבר אחד שחוליות השיגור למדו בשנתיים האחרונות זה לפעול ממקומות מאוכלסים,

בנוסף לשיגור משדות הם שיגורים גם מגגות בתים בידיעה שצה''ל לא יכול להגיב מכיוון שהשטח מאוכלס.

במידה וזה יקרה (ואני די בטוח שגם במידה וזה לא יקרה) צה''ל ייצא אשם בהסברה בעולם.

הסברה לא הסברה עולם לא עולם-

החוק הבינ"ל מאפשר להחזיר אש למקורות הירי. שיגרו לך רקטה מהגג של הבית? בעיה שלך, או שתעוף משם כמה שיותר מהר, או שתעיף משם את המחבלים שעושים את זה.

לגבי "הם כבר לא יהיו שם", הפגז מאותו תותח שמחזיר אש ינחת בנקודת השיגור עוד לפני שהרקטה תנחת ביעדה. לא כל הטרוריסטים משגרים רקטות עם שעון מרחוק, ממש לא מזמן צה"ל פגעו בחולית משגרי רקטות עם טיל תמוז. הנה הסרטון-

כמעט אפשר לראות את פרצוף ה OH SHIT של הטרוריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת התותחים שמשיבה על מקורות הירי היא אומנם לא אוטומטית אבל היא קיימת. חודשים רבים הייתי חלק ממנה.

הבעיה היא שתותחים זה לא דבר מדויק במיוחד ופגיעה של כמה עשרות מטרים לכאן או לשם נחשבת פגיעה טובה ככה שלאיזורים מאוכלסים זה לא פתרון משהו. אבל אל תדאגו לצהל יש אמצעים הרבה יותר טובים מזה לפגיעה נקודתית מהירה.

הבעיה היא שבאמת קשה לאתר בהרבה מקרים את מקום השיגור כשמשגרים לך מתוך בית בתוך שכונה, גם אם איכנת את הפגז לנקודה ממנה הוא יצא (וגם זה פלוס מינוס) המקום הומה אדם והמפעילים יכולים להטמע בקהל בקלות.

ולגבי מה שכתב פותח הדיון על העזרה באיכון הטילים, כמו שאמרו, זה נכון במקרה של טילים יחסית מדויקים כמו סקאד וקטיושה (יחסית) אבל גראדים וקאסמים הם טילים מאוד לא מדויקים ככה שזה לא כזה משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכות של צה"ל הם אינפנטיליות לעומת מה שאפשר לפתח.

אני יודע בוודאות שאפשר לפתח מערכות זיהוי ומעקב שיהיו יעילות פי כמה וכמה מהראיה האנושית.

לקחת ולשים בן אדם שיפענח את התמונה זה ברבריזם.

עם הטכנולוגיה שלי (שהיא אמורפית בשלב זה) אפשר יהיה להניח כמה מצלמות על מגדל (או אחת מיוחדת שתוכננה במיוחד למטרה הזאת) ולחבר אותם למערכת מיחשוב מודרנית שתריץ תוכנה המדמה מערכת שעוצבה במיוחד לראיה, ושעברה סדרת אימונים כדי להגיע ליכולת לעשות את תפקידה המדויק, שהוא שמירה על ישוב או מוצב.

מאותו רגע המערכת תלמד את הסביבה בה היא עובדת ותתפתח לשלב השני התפקודי.

תוך זמן קצר המערכת תהיה סופר מדויקת ותדע להבדיל לזהות לעקוב ולהתריע בזמן אמת יותר טוב מ100 אנשים שיבחנו את הפיד מהמצלמות בריכוז ובקפדנות 24/7.

וזאת רק ההתחלת כדור השלג האבולוציוני של היכולות והשימושים במערכת דמוית נוירונים ש"גודלו" לעשות "תפקידים" (בשונה מ"פעולות").

הניורוטכנולוגיה בקושי נמצא בחיתוליו.

והסיבה לזה היא שמעט מאוד אנשים מסוגלים להתחיל להבין לאן זה יכול ללכת ואיך להגיע לשם.

ופרויקט שכזה ידרוש שיתוף פעולה בין צוותים של מומחים מתחומים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני אומר שהטכנולוגיה שלי אני מתכוון לתיאוריה המורכבת (גם אם חלקית וחסרה) שהיא יצירה מקורית.

חשבתי על הנושא במשך 20 שנה ולמדתי ואספתי המון מידע בדרך.

זה קצת כמו תחביב ישן שאני מדי פעם נזכר בו, וכשמגיע מידע חדש רלוונטי לנושא הוא משתנה בהתאם.

זה לא שאני יכול SINGLE HANDED לגרום לזה לקרות או לנהל פרויקט כזה.

אבל הגעתי לנקודה בה כבר אין לי ספקות או חורים גדולים בתיאוריה שאין לי מושג איך למלא.

עם התקציב הנכון והמומחים המתאימים, מבחינתי זה עניין של כמה שנים להתחיל להוציא מוצרים עובדים שישמשו אבני בניה למערכות יותר מתוחכמות.

אולי אינטליגנציה אנושית מלאה היא רחוקה עדיין, אבל מערכת ראיה נוירונית עם יכולת זיהוי עצמים ולמידה בסיסית היא די קרובה.

והאפשרויות לישום מיידי שלה הם רבות.

גם במערכות אזרחיות, גם בתשתיות לאומיות ואירגוניות, וגם במערכות צבאיות.

מיחשוב ?

נוירון ענן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...