למה העזתים לא צריכים פלס"רים או מזל"טים? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה העזתים לא צריכים פלס"רים או מזל"טים?

Moon-Mage

Recommended Posts

כי יש להם את התקשורת הישראלית הנפלאה!

אני זוכר שדיברו על זה במסגרת המלחמה הקודמת בצפון- על כך שהתקשורת פחות או יותר מכוונת את המשגרים לאיזורי ריכוז אוכלוסייה, אבל חשבתי שאולי יופקו לקחים ועכשיו אני רואה חדשות ורואה שלא הרבה השתנה וכל שיגור שקורה חייב דיווח מיידי עם צוות צילום ע"מ שהמשגרים יוכלו לדעת בדיוק איפה הם פגעו.

למה זה כזה קריטי לדעת ממש ממש בשניה הזאת שפגעו בבית באופקים? למה אי אפשר לחכות כמה דקות ולא לומר שזה היה חלק ממתקפה של 4 רקטות? זה נראה לי פשוט אבסורד שאין פיקוח על הדברים הללו.

סתם תהיתי לראות מה אחרים חושבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא כזה משנה בסופו של דבר. הגראדים זה סטטיסטי, הם יכוונו 100 לאופקים, מתוכם כך וכך יפגעו עם ובלי כיפת ברזל ועם ובלי התקשורת הישראלית. חוץ מזה, הום עם הטוויטר והפייסבוק המידע יזרום תוך דקות - עם התקשורת או בלעדיה.

השאלה שלי היא למה לא משתמשים בנשק סטטיסטי על העזתים - אם חמאס וארגונים שמייצגים אותו משתמשים בנשק סטטיסטי ויורים על אוכלוסיה אזרחית - להזכירכם הארגון הזה מייצג את העזתים וחלק מהעולם מכיר בו ככזה, למה צהל לא משתמש בכזה על מרכז עזה? כשמדובר על פיגועים מדויקים והתגובה היא חיסול מדויק של בכירים טרוריסטיים אני עוד יכול להבין, אבל פה הגבול נחצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אין כמה תותחים שמחזירות אש אוטומטית לנקודות הירי. זה מותר על פי החוק הבינ"ל, ולא דרושה אפילו התערבות של יד אדם.

מזוהה ירי--->מקור הירי נקלט במכ"מ--->הסוללה מחזירה אש ומשטחת רדיוס של 50 מטר מסביב. סוף סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אין כמה תותחים שמחזירות אש אוטומטית לנקודות הירי. זה מותר על פי החוק הבינ"ל, ולא דרושה אפילו התערבות של יד אדם.

מזוהה ירי--->מקור הירי נקלט במכ"מ--->הסוללה מחזירה אש ומשטחת רדיוס של 50 מטר מסביב. סוף סיפור.

אני אצביע למי שיאשר כזה דבר.

נמאס כבר להיות אסקופה נדרסת של חבורת טרוריסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אין כמה תותחים שמחזירות אש אוטומטית לנקודות הירי.

תהרוג מקסימום כמה נמלים או כמה אזרחים שמתגוררים במקום. חולית השיגור כבר תהיה במסעדה הקרובה מעשנים נרגילה ומנגבים חומוס.

מה גם שזה לא אפקטיבי עדיף להשמיד על מי ש"לוחץ על הכפתור" והוא לא גר ברצועת עזה. בעולם המפגר שלנו עד שיגיבו יהיו מחבלים על פצצת אטום בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן מעצמות לא.

ואנחנו גם לא משוגעים כמו צפון קוריאה. נמצאת ממש קרוב לבארות הנפט שכל העולם ניזון מהן. אם היינו משוגעים היינו משחקים עם מחיר הנפט כדי שירגיעו אותנו. אנחנו גם נגד הרג אז כנראה שלא נעשה דברים משוגעים עד כדי כך(ערב הסעודית מינוס נפט = הפיכה ) . עדיין אנחנו די משוגעים כדי להצדיק פעולות שפעם נראו בלתי הגיוניות וכל הדמוקרטיות בעולם מעתיקות מאיתנו. אנחנו אור לגויים אבל לפעמים אנחנו לא מלמדים אותם דברים חיוביים :lol: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אין כמה סוללות תותחים שמחזירות אש אוטומטית לנקודות הירי.

מלבד שאישית אני לא מכיר מערכת כזאת, דבר אחד שחוליות השיגור למדו בשנתיים האחרונות זה לפעול ממקומות מאוכלסים,

בנוסף לשיגור משדות הם שיגורים גם מגגות בתים בידיעה שצה''ל לא יכול להגיב מכיוון שהשטח מאוכלס.

במידה וזה יקרה (ואני די בטוח שגם במידה וזה לא יקרה) צה''ל ייצא אשם בהסברה בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב אנחנו חיים בעולם של PR ונזק ברדיוס של 50 מתורגם ברוב המקרים לכמות הרוגים דו ספרתית לפחות... זה מה שקורה כשאתה משתמש באוכלוסיה אזרחית

בגלל זה צהל משתמש לרוב בשיטות חיסול עם רדיוס פגיעה הרבה יותר נמוך... זה לוקח זמן, זה יקר אבל מס' ההרוגים נמוך

אישית, אחרי ההכרות שלי עם גדוד MLRS אפשר פשוט להפוך אזור שלם לשדה מוקשים (מה שלא יתפוצץ) ואת שאר השטח לטהר בצורה מהירה ונוחה להפליא

אבל זה לא חוקי (אני עוד זוכר איזה בלגן עשו להם בלבנון 2)... וישראל ממשיכה להיות "קשובה" לדעה העולמית

זה תמיד מצחיק כשכמה ק"מ טובים מאיתנו יש את אסד שטובח בתושבים שלו והעולם שותק... אצלנו הורגים כמה בודדים והעולם הופך את זה למינימום רצח עם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שאנחנו מתייחסים לזה יותר מדי. במקרה הגרוע יהיו לנו בעיות דיפלומטיות ואולי גם אמברגו מכמה מדינות למשך כמה שנים.

אחרי 3-4 שנים הכל ישכח, ממשלות יתחלפו וארה"ב תמשיך להזרים לנו כסף ומטוסים.

אי אפשר לקבל כאן דיקטטורה לשנתיים-שלוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לולא ארה''ב המדינות שכעט אנחנו ביחסים דיפלומטיים קרירים איתם לא היה מתקיים בנינו לבניהם שום קשר.

הקטע הכי מצחיק זה שטורקיה חושבת שברוגז איתנו באמת מזיז לנו,היא לא תרמה לנו בשום אופן בעבר אז אני לא מבין את הציפיה שלהם מביבי לבקש סליחה.

כל מדינות ערב יודעות לעשות רק רעש,עובדתית טורקיה,לבנון,מצרים וגם סוריה פוחדות לבצע מהלך צבאי עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מדינות ערב יודעות לעשות רק רעש,עובדתית טורקיה,לבנון,מצרים וגם סוריה פוחדות לבצע מהלך צבאי עלינו.

זה בגלל שהן פוחדות לנצח כי יש לנו ארסנל בלתי קונבנציונאלי עם אפשרות 2nd strike . עם מערכת ירות טילים יש לנו גם אפשרות לfirst strike .ברגע שדוחקים מדינה לפינה היא תלחץ על הכפתור האדום. גם ככה אנחנו לא יריב כלכך קל למרות העדיפות המספרית. הם לא יספיקו להגיע והמדינה שלהם תהיה בחלקים. הצבא הישראלי הוא בעיקר צבא להתקפה ובגלל זה לא הולך לנו עם מצבים מתמשכים.

בכל מקרה כל תקיפה של תגרום לנזק גדול מאוד לתוקף הלבנונים אכלו חצץ אחרי המלחמה שעברה. לעולם מתחיל להגמר הכסף בשביל לשקם את הנזק של להציק לישראל. גם לאיראנים מתחיל להגמר אבל הם מחזיקים את העם שלהם חזק חזק. צריך לחכות שאסד יפול ואז האיראנים גם יהיו בבעיה. ציר הרשע (איראן,צפון קוריאה וסוריה) לא יחזיק מעמד הרבה זמן. אם סוריה תהפוך דמוקרטית יהיה שם אותו דבר כמו עירק והם גם יפסיקו להעביר לחיזבלה כי סוריה היא מדינה עם רוב . אולי הסורים שונאים אותנו אבל יש מישהו שהם שונאים יותר - את אסד ובטח גם העלווים (סוג של שיעים) יקבלו על הראש . בגלל זה אסד מחזיק בשלטון בשניים כי אם הוא יאבד אותו יהיה ממש רצח עם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...