עזרה OC למעבד 2500K @4.5 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה OC למעבד 2500K @4.5

skullfacer

Recommended Posts

לא, מה שאני בא לאמר, זה שהחלפת גירסת ביוס כנראה אומר שאתה צריך הגדרות שונות בשביל אותו OC.

כל מעבד וכל לוח שונים אחד מהשני, כך שזה שהם הצליחו להגיע למשהו מסויים במתח מסויים לא אומר שאתה תצליח, או לא באותם הגדרות.

תנסה להוריד קצת מכפלה לכיוון ה 4GHz עם ההגדרות הקודמות ותראה אם מערכת ההפעלה עולה, אחרי זה תן בדיקה קצרה של 10 דק' ליצובות ותעלה מכפלה עד שתגיע לנק' שהוא קורס. משם צריך להתחיל להעלות גם מתחים.

אוקי ננסה תודה.

עדכון: ניסתי להגיע ל 4GHZ עם ההגדרות של 4.5 וזה עדיין מביא לי תקו הלבן הזה איזה מטמטם זה איך אפשר לדעת איזה גרסא הייתי לי בביוס שקיבלתי תלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הגדרות אתה משנה ב OC? כלומר אילו מתחים?

מתחים ל4.5 אני נותן למעבד 1.35V בFIXED MODE

PLL 1.9V

VCCSA 1.1V

וזזהו כל השאר זה הגדרות קטנות אבל מה שמצחיק שעל ההגדרות העלו הOC עבד בעבר עבר לי כל בדיקת מאמץ טמפ' נמוכה הכול :[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה System Agent שלך מאוד גבוה, לא מומלץ לעבור את ה 1.0V.

תנסה להעלות את ה VCCIO ל 1.08

יש לך אופציה ל LoadLine Calibration בביוס? נקרא גם VDroop

ביטלת Spread Spectrum?

תנסה להעלות את המתח של המעבד ל 1.38.

את המתחים אתה מעלה לשם בדיקה, אח"כ לאט לאט מורידים מתחים עם בדיקות יציבות בין לבין עד שמוצאים מתח מינימלי בו המערכת יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה System Agent שלך מאוד גבוה, לא מומלץ לעבור את ה 1.0V.

תנסה להעלות את ה VCCIO ל 1.08

יש לך אופציה ל LoadLine Calibration בביוס? נקרא גם VDroop

ביטלת Spread Spectrum?

תנסה להעלות את המתח של המעבד ל 1.38.

את המתחים אתה מעלה לשם בדיקה, אח"כ לאט לאט מורידים מתחים עם בדיקות יציבות בין לבין עד שמוצאים מתח מינימלי בו המערכת יציבה.

יש לי Loadline וזה מחולק למספרים מ1-5 ביטלתי spread ואת המתח של המעבד יש לי בקפיצות 1.30 1.35 .1.40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהמתח של המעבד בקפיצות של 0.05? זה מטורף, זה אמור להיות בקפיצות הרבה יותר קטנות.

את ה Loadline שים על 3, זה מחולק היום לרמות בהרבה לוחות וגרפים מראים שבחירה באמצע מציגה VDroop נמוך וללא OverVoltage.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהמתח של המעבד בקפיצות של 0.05? זה מטורף, זה אמור להיות בקפיצות הרבה יותר קטנות.

את ה Loadline שים על 3, זה מחולק היום לרמות בהרבה לוחות וגרפים מראים שבחירה באמצע מציגה VDroop נמוך וללא OverVoltage.

כן אלו הקפיצות בFIXED MODE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אופציה שהיא לא Fixed Mode? מה המתחים שם?

יש עוד אופציה לא זוכר תשם שלה ושם הקפיצות הן שונות אבל ראיתי בכול המדריכים שעובדים עם הFIXED MODE .

הנה הרצתי תמחשב עם TURBO BOST הOC עובד על 4.6 טמפ' סבירה מאוד והוא לא העלה תמתח של המעבד יותר מידי .. יכול להיות זה פונקציה חדשה? פעם הוא היה מעלה למעבד הרבה מתח עכשיו לא.

tmlzygndtko2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה אופציה אתה מדבר? על Turbo Boost?

יש בUEFI אפשרות לעשות OC אוטומטי בעדכון של הUEFI הישן הTURBO BOST היה מעלה יותר מידי מתח וזה היה גורם למעבד להתחמם אבל עכשיו הוא מעלה את זה בצורה מעולה אפילו פחות ממה שהעלתי פעם תראה תמונה שתמחיש לך

tmlzygndtko2.jpgtmlzygndtko2.jpg

http://img822.imageshack.us/img822/6876/unledppt.jpg

כרגע זה יציב אבל מה שנשאר זה להריץ בדיקות מאמץ לראות איך זה עומד בהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמתחים אחרי VDroop אבל זה נראה כמו מתחים נמוכים מאוד, אם זה יציב לך ככה אז מברוק, נפלת על אחלה לוח ועם אחלה מעבד.

בנתיים הכול ניראה טוב יפה ועל הדרך אני חייב לציין לשבח את הקירור של crosair H50 שעושה תעבודה יוצא מן הכלל באמת כולם זילזלו בו אבל הוא נותן עבודה ומספק תסחורה ממליץ למי שמתכנן עליו.

השלב הבא נחליף ספק כח ונביא כרטיס טוב במידה והOC הזה יתעצבן ויקרוס נעדכן אותכם תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...