עזרה OC למעבד 2500K @4.5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה OC למעבד 2500K @4.5

skullfacer

Recommended Posts

שלום לכם יש בבעלותי מעבד 2500K

לוח ASROCK EXTREME 6

קירור מיים CROSAIR H50

ספק CROSAIR 620

זכרונות 8GB 1333MHZ GSKILL RIPJAWS-X

עכשיו עשיתי לפני שבועיים OC ל4.5 הכול עבד כמו שצריך בדיקות מאמץ טמפ' נמוכות הכול היה מוושלם. עכשיו רציתי לעדכן את הביוס לגרסא חדשה ,ועכשיו שאני מנסה לעשות OC לאותם הגדרות ,שהמחשב רוצה לעלות יש מן קו לבן בצד שמואל למעלה מהבהב והמחשב לא עולה. ניסיתי את כל הפונקציות והוא פשוט לא נותן לי לעשות את הOC. אני כבר לא יודע מה לעשות ניסיתי להחזיר גרסא בביוס וזה עדיין לא עבד. אני ישמח אם אחד ממכם יכול לעזור לי לפתור תבעייה הזאת תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם יש בבעלותי מעבד 2500K

לוח 6

קירור מיים CROSAIR H50

ספק CROSAIR 620

זכרונות 8GB 1333MHZ GSKILL RIPJAWS-X

עכשיו עשיתי לפני שבועיים OC ל4.5 הכול עבד כמו שצריך בדיקות מאמץ טמפ' נמוכות הכול היה מוושלם. עכשיו רציתי לעדכן את הביוס לגרסא חדשה ,ועכשיו שאני מנסה לעשות OC לאותם הגדרות ,שהמחשב רוצה לעלות יש מן קו לבן בצד שמואל למעלה מהבהב והמחשב לא עולה. ניסיתי את כל הפונקציות והוא פשוט לא נותן לי לעשות את הOC. אני כבר לא יודע מה לעשות ניסיתי להחזיר גרסא בביוס וזה עדיין לא עבד. אני ישמח אם אחד ממכם יכול לעזור לי לפתור תבעייה הזאת תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להקפיץ ! קרא את חוקי הפורום..

כמו כן זה שההגדרות עבדו עם ביוס X או Y לא אומר שהם יתאימו לZ..מה גם שגם בשימוש באותה חומרה בדיוק..לא אומר שהגגדרות זהות..

תתחיל את הOC מהתחלה..או +- מהאמצע של המגבלה של החומרה שלך..שאתה אמור להכיר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפצנו ? :bash::s07:

איך הבנת שהפס הלבן מגיע מחומרה ? לפי מה בדיוק ? הפס הלבן או יות רנכון הטעינה של מערכת ההפעלה לא קשורה לזה..זה תופעה שנגרמת מOC..

למה היא קשורה או מעבד זה כבר צריך לבדוק לאט לאט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפצנו ? :bash::s07:

איך הבנת שהפס הלבן מגיע מחומרה ? לפי מה בדיוק ? הפס הלבן או יות רנכון הטעינה של מערכת ההפעלה לא קשורה לזה..זה תופעה שנגרמת מOC..

למה היא קשורה או מעבד זה כבר צריך לבדוק לאט לאט..

אוקי נריץ כל מיני תוכנות בדיקת חומרה יש לך משהו מהלנקייה של האתר להמליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תוקף...ומעבד לזה אם תשנה תגישה שלך..ולשם שינוי תריץ חיפוש ותראה קצת נכונות לעזור לעצמך..אז לא תקבל תגובות כאלו..

תאמין לי שלא הייתי מגיעה לפה סתם עברתי מדריכים דיונים ומה לא לא הצלחתי למצוא תשובה ..

ד''א לא הבעיה הרצתי 4 בדיקות של MEMTEST86 והכול תקין .

מה שאני מנסה להגיד לפני שעשיתי עדכון ביוס גם אם ההגדרות לא היו מושלמות הייה עולה הווינדוס מקסימום הייתי מקבל מסך כחול אבל עכשיו גם הווינדוס לא עולה ואני שם בדיוק את אותם ההגדרות שהיו לי אני פשוט נתקע עם המסך הזה של הקו הלבן המהבהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מאתר שבדק לוח אומנם שונה משלך אבל עדיין קשור:

We also found different revisions required different voltages for our CPU (the earlier F2 only needed a 1.28V vcore, while the later F5 required 1.3V for stability at 4.5GHz).

רגע אז מה שאתה בא בעצם להגיד לי אני פשוט צריך לתת למעבד 1.3 וזה יעבור כי עד עכשיו נתתי לו 1.35(Fixed Mode)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מה שאני בא לאמר, זה שהחלפת גירסת ביוס כנראה אומר שאתה צריך הגדרות שונות בשביל אותו OC.

כל מעבד וכל לוח שונים אחד מהשני, כך שזה שהם הצליחו להגיע למשהו מסויים במתח מסויים לא אומר שאתה תצליח, או לא באותם הגדרות.

תנסה להוריד קצת מכפלה לכיוון ה 4GHz עם ההגדרות הקודמות ותראה אם מערכת ההפעלה עולה, אחרי זה תן בדיקה קצרה של 10 דק' ליצובות ותעלה מכפלה עד שתגיע לנק' שהוא קורס. משם צריך להתחיל להעלות גם מתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...