תמונת איש קשר מתחלפת לתמונת הפייסבוק בניגוד לרצוני- ANDROID HTC - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונת איש קשר מתחלפת לתמונת הפייסבוק בניגוד לרצוני- ANDROID HTC

שוקו

Recommended Posts

שלום, אני משתמש בhtc people.

אני משנה לאיש קשר לתמונה אחרת מהגלריה, או מגוגל לדוג', ואכן זה משתנה.

אולם לאחר חיוג או כמה חיוגים אליו, התמונה מתעדכנת חזרה לתמונה שלו מהפייסבוק.

איך אני גורם לו לשמור את התמונה המקוסטמת ששיניתי ולא לחזור כל פעם לתמונה מהפייסבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני משתמש בhtc people.

אני משנה לאיש קשר לתמונה אחרת מהגלריה, או מגוגל לדוג', ואכן זה משתנה.

אולם לאחר חיוג או כמה חיוגים אליו, התמונה מתעדכנת חזרה לתמונה שלו מהפייסבוק.

איך אני גורם לו לשמור את התמונה המקוסטמת ששיניתי ולא לחזור כל פעם לתמונה מהפייסבוק?

תוריד את הקישור (link) של איש הקשר הזה לפרופיל הפייסבוק שלו?

אם זה לא רק מישהו נקודתי אלא אתה רוצה שאצל כולם זה יפסיק להציג את התמונה מהפייסבוק, אתה יכול פשוט לבטל את הסנכרון של ה-contacts ב- for sense.

ולמה אתה משתמש ב-people בכלל? גועל נפש לא נוח ונטול פיצ'רים (כיאה לתוכנת stock)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן האפשרות של להוריד את הLINK אני יודע, פשוט פתרון שלא דורש לבטל לכל מקרה.

האפשרות של לבטל את הסנכרון של הcontacts לא עוזרת, כי הם כבר יושבים אצלי בפלאפון.

אבל עכשיו נתקעתי עם בעיה עוד יותר גדולה :s07: , כשזה לא מסונכרן לפייסבוק, ואני שם תמונה של מישהו, זה מסנכרן לי אותו לחשבון .

אחרי שזה מעלה את התמונה בעצם לגוגל ומסנכרן אותה שוב עם המכשיר, הרזולוציה של התמונה יורדת והיא נהפכת למפוסקלת ומרוחה.

נתקלת בבעיה הזאת? אני רואה שחופרים עליה הרבה באינטרנט אבל לא מצאתי אף פתרון ממשי או הצעה חלופית

אז כרגע או שיש מהפייסבוק, או שיש מרוחות ברזולוציה זוועתית, או שאני מבטל את הSYNC גם של אנשי הקשר בגוגל :s05:

אם הSYNC של דולק, כל פעם שאני מחליף לתמונה ברזולוציה נמוכה, לאחר מספר זמן הוא מסתנכרן מול ושוב דופק אותה לרזולוציה נמוכה.

ומה הבעיה בpeople? במה אתה משתמש?

בגדול היא עושה את העבודה שהיתי צריך, יש שם של כמשהו אנשי קשר מועדפים שאני רוצה לראות בחיוג מהיר, ואז כשאני מדליק את הפלאפון, זז מסך בית אחד לצד ויש לי את האנשי קשר שחשוב לי כולם על המסך מוכנים לשיחה. יש לך הצעות לתוכנה אחרת? למרות שלא נראה לי שזה ישנה משהו כי בעיית התמונות היא בסנכרון עמוק יותר מול -.

נ.ב. התלוננות על תוכנת סטוק? אני זוכר עד לא מזמן שהית סבבה איתה ולא הית בטוח שאתה רוצה בכלל לפרוץ אותו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שזה מעלה את התמונה בעצם לגוגל ומסנכרן אותה שוב עם המכשיר, הרזולוציה של התמונה יורדת והיא נהפכת למפוסקלת ומרוחה.

נתקלת בבעיה הזאת? אני רואה שחופרים עליה הרבה באינטרנט אבל לא מצאתי אף פתרון ממשי או הצעה חלופית

כן, נתקלתי בזה כשהחלטתי למחוק את for sense ולהשתמש רק בסנכרון של הפייסבוק הרגיל.

לצערי לא מצאתי לזה פיתרון אז פשוט חזרתי ל fb4htc.

אם הSYNC של דולק, כל פעם שאני מחליף לתמונה ברזולוציה נמוכה, לאחר מספר זמן הוא מסתנכרן מול ושוב דופק אותה לרזולוציה נמוכה.

יש בהגדרות של (באתר של ג'ימייל דרך ה-PC) הגדרה של:

"Only show pictures that I've chosen for my contacts - Pictures your contacts select for themselves will not be displayed."

לא התעמקתי בבדיקה של זה אבל קראתי איפשהו שסימון האופציה הזאת (בניגוד ל-Show all pictures) אמור לדאוג לזה שהוא לא יסנכרן את התמונות חזרה לטלפון שלך.

ומה הבעיה בpeople? במה אתה משתמש?

אני משתמש ב- go contacts/go dialer.

נ.ב. התלוננות על תוכנת סטוק? אני זוכר עד לא מזמן שהית סבבה איתה ולא הית בטוח שאתה רוצה בכלל לפרוץ אותו :P

אין יותר מידי (בכלל...) קשר בין ROM סטוק ובין שימוש בתוכנות סטוק שמגיעות עם המכשיר..

בערך על היום הראשון החלפתי את כולן: מקלדת, חייגן, אנשי קשר, תוכנת SMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט יותר נוח ויותר פיצ'רים.

זאת הגירסה האחרונה:

https://market.android.com/details?id=com.jbapps.contactpro&feature=search_result

תנסה, חינם...

כמות ההורדות נמוכה יחסית כי זאת גירסה חדשה, הממשיכה של הגירסה הזאת שקיבלה כבר 17 אלף הורדות:

https://market.android.com/details?id=com.jbapps.contact&feature=search_result

יש גם את Dialer One שדיי פופולרי, אבל אני אהבתי אותו הרבה פחות כי הוא דיי כבד - אולי בגלל שיש לי הרבה אנשי קשר.

https://market.android.com/details?id=kz.mek.DialerOne&feature=search_result

בגדול כל התוכנות של GO הן דיי קלילות ומהירות.

גם תוכנת ה-SMS שלהם, רצה חלק וקלילה משמעותית מ-Handcent שהשתמשתי בה עד לא מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אנסה

את Dialer One ניסיתי גם ולא אהבתי, הוא באמת זז לא משהו.

בכל מקרה אז המסקנה שאין לי ברירה, או להיתקע עם התמונות מהפייסבוק, או עם מהג'ימייל מפוקסלות, או להוריד את הסנכרון לגמרי=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא יש כמה אנשים שיש תמונת גוף ארוכה אצלם, ואז זה חתך את התמונה לריבוע כדי שיתאים לפלאפון, אבל החיתוך שלו היה עקום וכעט אני רואה במקום ראש, את הרגליים של הבן אדם בלבד.

או סתם כמה אנשים עם עקומות\מטומטמות שבא לי פשוט להחליף בתמונה נורמאלית של הבן אדם.

בכל מקרה מדובר במקרים נקודתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש בסנכרון אנשי קשר של האפליקציה של או בסנכרון של for htc sense ?

התופעה שאתה מתאר קרתה לי כשהשתמשתי ב-, אני לא בטוח אבל אני חושב שעם הגירסה של sense זה דווקא עבד בסדר. כמו נושא הרזולוציה שב-sense היתה מעולה ובאפליקציה הרגילה של היתה נוראית.

בכל אופן - אם אתה בוחר תמונה ספציפית מתוך המכשיר, הוא הורס לך אותה בגלל הסנכרון לגוגל? והסימון ההוא של האופציה לא עזר? (כמובן שאחרי שהחלפת את ההגדרה, תגדיר מחדש את התמונה במכשיר..)

באסה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בfacebook for sense,

ז"א פשוט הלכתי להגדרות של הSYNC והגדרתי שם חשבון .

במקרה הזה אין בעיה עם הרזולוציה, אבל שוב איני מעוניין להשתמש בתמונה מהפייסבוק עבור קבוצה קטנה של אנשי קשר. וכאשר אני מחליף את התמונה של אותם משתמשים למשהו אחר, התמונה של הפייסבוק חוזרת לבד נראה כי הסנכרון של הפייסבוק גובר על האפשרויות האחרות. הדרך היחידה שמצאתי זה או לבטל את הLINK של אותו איש קשר, או להעיף את הfacebook for sense באופן כללי.

זאת הבעיה הראשונה.

כדי להתגבר בינתיים על העיניין, העפתי לחלק מהמשתמשים את הסנכרון של הפייסבוק. ואז הוא הורס לי אותה אחרי סנכרון עם , החלפתי את ההגדרה הזאת באימייל לפני ושיניתי שוב את התמונה, אבל הוא מתעקש בסופו של דבר לדפוק את התמונה מחדש. זאת הבעיה השניה

אפשר לסכם את זה בזה, שכאשר בוחרים תמונה לאיש קשר, יש מספר אופציות לבחור כמו: , ג'ימייל, גלריה. נראה כי למרות שאני בוחר את הגלריה, יש לו רשימת העדפות אישית משלו שבה הוא מעדיף את הפייסבוק, אחרי זה את הגוגל, ורק אחרי זה את מה שאני בוחר מהגלריה, וברגע של סנכרון הוא חוזר לאיך שמתאים לו :s07:

ניסיתי הרגע על מישהו חדש חסר תמונה, הגדרתי לו תמונה בפלאפון בפעם הראשונה, הפעלתי את הסנכרון, אחרי דקה התמונה נדפקה

עדכון- מצאתי את הדבר הבא

You should create additional contact and save it in phone memory. Contact info can be empty and it's not important what name you'll choose.

Then you should add a photo for this contact.

Next step is to create a link in People between this new contact and that one stored in account. By pressing Menu key during link creation you have access to options to choose name and photo for this "linked contact". You should choose photo from "Phone".

ונראה כי הוא עבד בלי עין הרע טפו טפו חמסה, נראה מחר בבוקר אם זה יחזיק מעמד.

בכל מקרה פתרון דרך התחת ואני לא הולך לעשות את זה לכולם, רק לזוגתי עקב תלונות שהתמונה שלה עקומה כשהיא מתקשרת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...