זקוק ללוח אם ל I3 עם SPDIF ו Combo Cooler Option - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק ללוח אם ל I3 עם SPDIF ו Combo Cooler Option

ha

Recommended Posts

בהמשך לחיפושים שלי ללוח אם חדש למערכת ה שלי הבנתי למה אני זקוק.

- תמיכה ב I3.

-יציאת SPDIF, עדיף חשמלית מהפנל האחורי אך אם לא, גם יציאה פנימית תתאים לי (מצאתי את כרטיס ההמרה שבניתי לפני מספר שנים...)

-Combo Cooler Option אפשרות להשתמש בגוף של תושבת 775 (השם הזה מופיע בלוחות אם של ASROCK)

-יצאת הוודיאו זניחה, אשתמש בכרטיס מסך של nVudia (תוצרת Club) מדגם 8400GS.

-לפחות חריץ PCI רגיל אחד, אני זקוק לחיבור לכרטיס הרשת האלחוטי (רוב לוחות המיקרו ATX מגיעים עם PCI אקספרס בלבד)

-זול

הבעייה היא שמצאתי רק לוח אחד (של ASROCK) וגם הוא לא במלאי, אם מישהו מכיר לוח דומה עם הפרמטרים המבוקשים אשמח מאוד אם יוכל לענות לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שתמצא לוח שעונה על כל הדרישות האלה שאינו של מכיוון שהתמיכה לאחור בקירורים לתושבת 775 היא פיצ'ר די ייחודי ל-.

כפי שכבר ציינתי בדיון הקודם שפתחת, אני ממש מתקשה להבין למה אתה "מתעקש" להשתמש בכרטיס גרפי ייעודי במקום בליבה הגרפית הייעודית. תעשה כמובן מה שאתה רוצה אבל רק רציתי להעלות את הנקודה שוב.

קנה כל לוח H67 שעונה על הצרכים שלך. לדוגמה DH67BL או DH67CL של Intel שהם משתלמים מאוד בקטגוריה הזאת ופשוט תוסיף קירור כמו זול ושקט לתושבת כגון Alpine 11 Pro Rev. 2 (או כל קירור אחר שתמצא לנכון).

איזה לוח של עונה על כל הצרכים שלך אך חסר במלאי (האם ביררת אם הוא צפוי להגיע למלאי בקרוב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתעקש על כרטיס מסך למערכת אך מיכוון שכבר יש לי שני כרטיסי מסך(...) מיותרים חשבתי לנצל אותם, המארז שלי מתוכנן לעבור עם כרטיס כזה ועבד בעבר איתו היטב, לא ניתקלתי בבעיות סירקולציה פנימית או התחממות.

הלוח שרציתי לרכוש הוא H61M-GE שהומלץ לי כאן ונראה מתאים לדרישות, משיחה עם החנות נאמר לי כי הוא אינו צפוי להגיע לפני החודש הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר מוציא קרוב ל-400 ש"ח על לוח, לדעתי ישתלם הרבה יותר להוסיף עוד כ-50 ש"ח ולקנות לוח H67 כמו ה-DH67BL.

לגבי הכרטיס הגרפי, הליבה הגרפית המובנית מספיקה לכל מה שאתה צריך עבור (גם בהנחה שתשתמש בהאצת חומרה שבעקרון אין לך בה צורך בכלל עם מערכת שכזאת). לכן אני באופן אישי קצת מתקשה להבין מדוע אתה זקוק ליתירות הזאת. אבל כל אחד ושיקוליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...