השוואה Z68X-UD3H-B3 - GA-Z68MA-D2H-B3 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה Z68X-UD3H-B3 - GA-Z68MA-D2H-B3

rroonnii

Recommended Posts

1. במשחקים לכרטיס הגרפי חשיבות גדולה מהמעבד. לכן מסף מסוים לא תרגיש בשום הבדל בין מעבד "זול" למעבד "יקר".

2. נכון להיום אין שום סיבה בעולם שתצטרך OC למעבד i5-2500 כדי לקבל חוויית משחק טובה.

3. יש משחקים בעייתים (בעיקר פורטים מקונסולות) שלא ממש עברו אופטימיזציה למחשב. הם מטיבם בעייתיים ואולי בהם דווקא OC יניב קצת יותר תועלת, אבל משחקים כאלה הם יחסית נדירים והבעייתיות שלהם מובחנת, מי יותר ומי פחות, כמעט בכל מערכת ולא משנה כמה OC או איזו חומרה מותקנת בהם.

4. כשאני אומר ש-OC לא יניב לך שום שיפור אני לא מתכוון למדידות סינטתיות של FPS וכדומה, שם מן הסתם כל האצת תדר תניב שיפור מסוים, אלא על החווייה שלך בפועל כזה שמשחק במחשב.

על כל דעה שתקבל בפורום תמצא לרוב דעה הפוכה של מישהו אחר. אני יכול לזרוק לך פה מבחני ביצועים ושאר שטויות שכאלה (שאני גם כך לא ממש מאמין בהם) כדי "להוכיח" את טענתי, אבל זה מיותר (וגם אין לי כוח).

תחשוב בהגיון. האם ייתכן מצב שבו שילוב בין כרטיס גרפי מתאים ומעבד חדש מהדור האחרון (כלומר הטכנולוגיה העדכנית ביותר של יצרן המעבד) לא יצליח להריץ לך משחקים ללא OC?

זה שיש אפשרות ל-OC זה נחמד, טוב ולרוב גם שימושי. אבל אלא אם כן ה-OC נעשה לשם תחביב (ספורט), לא צריך להקנות לו כזאת חשיבות או להתייחס אליו כייעוד שלשמוש נבנתה המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא הנקודה שלי, הנקודה היא כן לראות על ידי OC שיש עליה בFPS במשחקים - ואת זה לא שללת.

הרי ישנם משחקים בהגדרות שיא ורזולציה גבוה שיש נפילות גם ל40 FPS , מה רע שיהיה ירידה עד ל45 FPS . -בזה אתה מאשר שאכן OC יכול לתת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין לקבל כל FPS שאתה רק יכול גם אם אתה לא תרגיש בהבדל, אז כן, תבצע את ה-OC הכי גבוה שאתה רק יכול כי כאשר תמדוד FPS תבחין לרוב בשיפור מסוים.

אבל אתה קצת מפספס את הנקודה. השיפור שתקבל מ-OC אולי יהיה מדיד בעזרת תוכנה אך אתה כמשתמש לרוב לא תרגיש בשום הבדל. המעבד שלך (ואף ישנים ו"חלשים" ממנו) מספיק חזק כדי להניע כל משחק היום ללא שום בעיות.

אז זה מחזיר אותי למה שכתבתי מקודם. OC שאינו למטרות הוא בעיקר שימושי בטווח הבינוני-ארוך של חיי המערכת. אם אתה ממש מעוניין לבצע אותו כבר עכשיו אז בבקשה, אין שום מניעה לעשות זאת, אבל מבחינה מעשית אין בו ממש צורך עבור משחקים (או בכלל). זה לא שבלי OC לא תזכה לחוויית משחק מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדבר רק על היום, אפילו יעבור רק שנה -בתקופה כזאת אני ממש ארגיש בשינוי, אם כמובן יהיה תוספת ב FPS .

ולמה אתה אומר שלא ירגיש הבדל? אפילו שFPS עלה? מה אין הבדל בין 45 ל50 בין 30 ל35 ( אני כאדם שמשחק שם לב להבדל ).

עכשיו , לגבי הOC הבנתי איך לעלות מכפלה, היה צריך לכתוב מספר .

אבל נסיתי שוב את F12 ואכן חזרתי לOC שהחנות עשתה. רק לא מבין איך בכל המתחים מצויין אוטומט, ומופיע 1.357

רק מה המתח של המעבד שם? כי שאני יוריד

( תמונה : התוכנה תואמת את הביוס )

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס אותו דבר, הכל שם אוטומט.

מה יותר חשוב להסתכל טמ"פ הליבות או המעבד? .

אני כבר בדרך להפחית מתח מהקיים.

אם יש לך מה להוסיף לי או לתקן אני אודה לך.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=509479.msg4357582#new

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...