חבר הביא לי מתנה Battlefield 2142 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר הביא לי מתנה Battlefield 2142

Born2Kill

Recommended Posts

שלום וברכה,

כמו שכתוב בכותרת - קיבלתי BF2142 מתנה.

הבעיה היא שאותו בנאדם שהביא לי את זה לא זוכר את שם החשבון והסיסמא, הדבר היחידי שיש לי זה סידיקי.

איך לעזאזל אני פותר את הבעיה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק חדש באריזה או שחבר שלך כבר שיחק וקשר CD-KEY לחשבון שלו ב EA? זה מה שחשוב לדעת. אם הוא קשר, אז אתה עכשיו יכול רק להסתכל על הקופסה. אם לא, אז פשוט תתקין משחק, ובזמן התקנה הוא יבקש לתת פרטים של חשבון EA שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק חדש באריזה או שחבר שלך כבר שיחק וקשר CD-KEY לחשבון שלו ב EA? זה מה שחשוב לדעת. אם הוא קשר, אז אתה עכשיו יכול רק להסתכל על הקופסה. אם לא, אז פשוט תתקין משחק, ובזמן התקנה הוא יבקש לתת פרטים של חשבון EA שלך .

הוא כבר קשר את הסידיקי לחשבון...

יוצר קשר עם התמיכה הטכנית של EA עד שתיפול על נציג טמבל שיתן לך את כל הפרטים. (נגד המדיניות שלהם האהא)

קישור? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו מקודם המשחק קשור לחשבון ורוב הסיכויים שב EULA רשום שאסור להעביר חשבונות בן אדם לאדם.

בכל מקרה בפעם האחרונה שבדקתי אין בכלל שרת בארץ אפילו ל BF2 אין שרת בארץ. המשחק היחיד של BF שיש לו שרת בארץ זה BFBC2 ואם אני לא טועה יש איזה 20+ שרתים. אפשר לשחק באירופה אבל זה פינג מינימאלי של 80 מילי (לרוב 90) אם משחקים במערב אירופה. אין לך מה לחפש בשרתים במזרח אירופה כי הIX של הספקים בישראל מחוברים אליהם הם במערב אירופה.

את BFBC2 היה אפשר לקנות באיזה 5-7.5 דולר בכמה ודי כיף לשחק בו והוא גם מאוד פופולארי. אין שום סיבה לקנות את ההרחבה של vietnam אין הרבה שמשחקים בה ויש בארץ אולי שרת אחד של זה ואני חושב שהוא ריק רוב הזמן (לא בדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...