מחפש קירור שקט ל6950 רפרנס - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור שקט ל6950 רפרנס

NiMo1771

Recommended Posts

שמח שבסוף החלטת לקחת את הplus 2. לא תתאכזב :)

לדעתי תוכל לסחוט עוד 20-50 מגה הרצים, בסה"כ זה לא החום שמגביל אלה המעבדים עצמם. 1000 נראה הגבול העליון שלהם, שלי אפילו לזה לא מגיע.

מה שאתה באמת מקבל פה זה את השקט המוחלט.

וגם את החיסכון בחשמל, כי המזגן עובד פחות קשה כשהמחשב פולט פחות חום :yelclap:

ול- theone, תקרא טוב יותר לפני שאתה מגיב, אתה סתם מביך את עצמך. גם אם אתה לא מודע לזה שאתה מביך את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Gelid Icy Vision- התקנתי אותו לפני כמה ימים על GTX 470. עושה את העבודה מעולה, מאוד שקט ומקרר כמו גדול את ה470 עם OC 700/1400/1800. במנוחה בערך 40מעלות (עם המזגן עובד יורד ל37-38) במשחקים לא עובר את 67.

מוכרים אותו ב TMS ד"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הכרטיס 6970 עם סטוק שאכן כמו שפותח הנושא כתב שב-60 אחוזים המאוורר די מרעיש . אני את האמת גם ראיתי את הקירור Plus II ונידלקתי עליו , אז קודם כל תתחדש :xyxthumbs: , דבר שני אני מקווה שתתקין אותו בלי בעיה ותרשום פה את ההבדלים שתקבל עם הקירור הזה , הטמפ' , הרעש של המאווררים במהירויות שונות ואת תהליך ההתקנה של הקירור הזה על הקרטיס . :)

מעקב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכשהו ברח לי מהראש הבעיה של האורך שלו, לפני שאתה מתקין כדאי שתבדוק אם הוא יתאים לך למארז. מרגיש קצת טמבל :'( לפחות עוד לא התקנת ככה שאם תהיינה בעיות תוכל להחליף. לא רוצה להכניס אותך לסרטים, אבל אתה יודע עוד לא התקנת אותו וזה יהיה הזמן המתאים. קבל את התנצלותי, זה באמת היה לא אחראי מצדי להמליץ עליו כשאני בעצמי הייתי צריך לנסר את הכלוב הארדיסקים כדי שיכנס. מבחינת , ביצועים ושקט, הוא עדיין the best :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , עדיין מעקב :)

דרך אגב , איפה בסוף קנית את הקירור לכרטיס המסך וכמה עלה לך ?

עריכה :

בקשר לגודל של הקירור , האם יתאים למארז שלך , אתה יכול לבדוק את זה כרגע גם אם אין לך את המארז שלך , תמדוד ותראה מה גודלו (בעיקר האורך) של הקירור , ובקשר למארז , כנס לאתר היצרן של המארז שלך ושם לדעתי חייב ליהיות מידע על מידות פנימיות של המארז ועד איזה גודל של כרטיס מסך (עוד פעם בדרך כלל מדובר על האורך) אפשרי להכניס לתוך המארז וזהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה לא מופיע באתר הגודל המקסימלי של כרטיסים שיכולים להכנס למארז, לכן השוויתי את העומק שלו (Depth) לזה של הHAF X שבדיוק ראיתי סרטון יוטיוב שמישהו הרכיב בו של אקסטרים פלוסים. והעומק שלו הוא 550, שלך עמוק בס"מ. המבנה שלהם מאוד דומה מבפנים, לכן אני מסיק שהוא יכנס ללא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה , אתם טועים שניכם , לא הסתכלתם איפה שצריך :) , המרווח במקום המינימלי הוא 301 מ''מ שלפי זה הכרטיס עם הקירור המשופר שלך (288 מ''מ) אמור להיכנס בלי שום בעיה , מלפפון תסתכל באתר אבל בלשונית Support , בשרטוט למטה מצד שמאל תראה את המידות האלו בשביל הכרטיסים רשומות מעל המארז :xyxthumbs:

HAF922_spec.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על השרטוט, חיפשתי ולא מצאתי משהו בסגנון :)

288 מ"מ זה רק לגוף הקירור, הוא בולט עוד 2 ס"מ ככה מהקצה. מה שאומר במרווח של ה337 מ"מ הוא יכנס ללא בעיה. לא מוצא את זה עכשיו אבל ממה שזכור לי אורך הכרטיס ביחד עם הקירור הוא 314 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...