מחפש קירור שקט ל6950 רפרנס - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור שקט ל6950 רפרנס

NiMo1771

Recommended Posts

יש לי את הכרטיס 6950 רפרנס כבר כמה חודשים, ובשבועות האחרונים התחלתי לעשות לו אוברקלוק

בגלל האוברקלוק העליתי כמובן גם את המהירות של המאוורר

הבעיה היא שהוא מאוד רועש.. הגדרתי שב70 מעלות המאוורר יהיה על 60 אחוז, וזה רעש מאוד חזק

להוריד את המהירות זאת לא אופציה כי אני כמובן לא רוצה שהכרטיס יתחמם

רציתי להחליף את הקירור לקירור שקט יותר ועדיף שיהיה כמובן חזק יותר בשביל האוברקלוק

יש לי 200-300 שקל, איזה יענה על הדרישות?

(הוא חייב להמכר בארץ כי אני צריך הרכבה)

למי שמתעניין, כרגע התדרים שלי הם 1000 לליבה ו1470 לזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למיטב ידיעתי אין ממש מבחר בארץ, ולא יודע אם ירכיבו לך את זה, לדעתי תצטרך לעשות את זה בעצמך. כשנתקלתי באותה בעיית רעש מהקירור סטוק של ה6950, חיפשתי ומצאתי קירורים שלא מתאימים ספציפית ל6950.. אז לא הייתה לי ברירה והזמנתי את הarctic cooling accelero plus. עלה 70 דולר, עם סט הקירור המתאים לזכרונות. מבין שזו לא אופציה עבורך, אבל as far as i know אין אופציה אחרת..

עריכה: עכשיו אני רואה שיש בKSP את הדגם כמו שלי רק המתקדם יותר, plus 2. תברר אם זה מגיע עם הסט סינקים לזכרונות ולVRM, אולי הם גם יהיו מוכנים להרכיב אותו עבורך.. אין לי מושג. המחיר שלו 285.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין ממש מבחר בארץ, ולא יודע אם ירכיבו לך את זה, לדעתי תצטרך לעשות את זה בעצמך. כשנתקלתי באותה בעיית רעש מהקירור סטוק של ה6950, חיפשתי ומצאתי קירורים שלא מתאימים ספציפית ל6950.. אז לא הייתה לי ברירה והזמנתי את הarctic cooling accelero extreme plus. עלה 70 דולר, עם סט הקירור המתאים לזכרונות. מבין שזו לא אופציה עבורך, אבל as far as i know אין אופציה אחרת..

עריכה: עכשיו אני רואה שיש בKSP את הדגם כמו שלי רק המתקדם יותר, plus 2. תברר אם זה מגיע עם הסט סינקים לזכרונות ולVRM, אולי הם גם יהיו מוכנים להרכיב אותו עבורך.. אין לי מושג. המחיר שלו 285.

הplus 2 מגיע עם 3 מאווררים.. נראה לי זה יעשה יותר רעש ממה שיש עכשיו.

מה הטמפרטורה אצלך במאמץ עם הextreme plus? והוא יותר שקט משמעותית?

והאם אפשר לשלוט על המאווררים עם קירור לא מקורי?

מה דעתך על זה http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=1689 ?

הוא נראה טוב והוא של חברה ידועה..

באתר החברה כתוב שהרעש הוא עד 29.22 דציבל.. לפי anadtech במנוחה עם סטוק יש 50 דציבל

יש גם סינקים לזכרונות

גם כתוב שם (באתר החברה) שאם מחליפים האחריות על הכרטיס מתבטלת, זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים שלו מאוד שקטים, גם ב100% הם שקטים כמעט לגמרי. הטמפ' המקסימלית שאני מקבל היא 58, וזה רק במבחני ביצועים. במשחקים הוא על 52-54 ככה, והמאוורר פועל על בערך 80 אחוז בטמפ' הזאת ושקט לגמרי. רעש המאווררים של המארז הרבה יותר נשמע. הכמה ימים הראשונים שלי איתו היה לי מוזר שאני מתחיל לשחק ואין רעש שהולך ומתגבר :) וכן אין בעיה לשלוט במהירות המאווררים, זה אותו חיבור מאוורר סטנדרטי שיש לקירור המקורי.

הוא נראה אחלה, אבל באתר לא רשום שהוא מתאים ל6950. מצד שני הוא מתאים ל5870, שלמיטב ידיעתי בעל מבנה זהה, אבל לא הייתי לוקח את הסיכון בעצמי.

בהחלט האחריות מתבטלת, זה די ידוע וגם די מובן, מבחינת החברות אתה חושף את הכרטיס לנזקים שאין להם בקרה עליהם. אבל אם יקרה משהו, תחזיר את הגוף המקורי, לא אמורה להיות בעיה לקבל אחריות אם לא יודעים שהפרו אותה.

אה ואני על 950/1385 עם מתח 1.25.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הם פשוט לא עידכנו באתר שיש תמיכה ב6XXX, כי בטבלה למעלה כתוב שיש תמיכה עד 5870 ולמטה כתוב עד סדרה 4XXX

החלפת הקירור זה תהליך מורכב? איזה ידע אני צריך בשביל לעשות את זה לבד?

ובקשר לתדרים שלך, אתה על OC מקסימלי למתח הזה? כי אני מצליח לעשות 970/1435 על 1.2V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה צודק, ממה שאני יודע המבנה של ה6950 בכל מקרה זהה לזה של ה5870, מבחינת החורים דרכם תרכיב את הסינק.

זה לא תהליך מורכב, אבל מורט עצבים במקצת. בסה"כ צריך להבריג החוצה את הברגים והוא מוכן לפירוק, אבל הסינק דבוק לזכרונות וכו', אז צריך די בעדינות להפריד אותם... אבל אם תהיה עדין לא תהיה בעיה. כשחיפשתי בעצמי עצות לאיך לפרק קראתי שההמלצה היא להרים מצד אחד לאט לאט, ולא מהאמצע של הסינק, אם אני מצליח להבהיר למה התכוונו. כמו לקלף מדבקה, סוג של :) להתחיל אבל מרוחב הכרטיס ולא מהאורך.

אני יכול להגיע ל985 ו1450 אבל זה כבר לא יציב. ומעל 920 אצלי הוא רוצה יותר מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון שלם ואין קירור טוב אחד.

פותח הדיון עם אתה מחפש קירור חזק ושקט מציע לקחת את הקירור הבא, הוא מתאים לHD6950\HD6970 ולGTX570\GTX580 ככה שבעצם זה הקירור הטוב ביותר בארץ, המחיר שלו לא רע בכלל והביקורות שלו ממש טובות.

http://tms.co.il/product/10327

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אחד מפתרונות של AC יהיו מצויינים ושקטים! בלי קשר לכמה מאווררים יש להם..

גם לקירור רפרנס יש מאוורר אחד והוא רועש אז ?

גם הGEILD שהומלץ כאן עושה את העבודה מצויין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון שלם ואין קירור טוב אחד.

פותח הדיון עם אתה מחפש קירור חזק ושקט מציע לקחת את הקירור הבא, הוא מתאים לHD6950\HD6970 ולGTX570\GTX580 ככה שבעצם זה הקירור הטוב ביותר בארץ, המחיר שלו לא רע בכלל והביקורות שלו ממש טובות.

http://tms.co.il/product/10327

GELID ICY VISION Rev. 2

תעביר ל2:32

נראה שהplus 2 יותר טוב וגם יותר שקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Plus מדהים, היה לי אותו על ה GTX275 והוא שקט והוריד לי את הטמפרטורה ב 30 מעלות (לא בצחוק).

גם לפי הקישור רואים שהוא מגיע עם כל האביזרים הנדרשים בשביל ה 69X0, אני קובע לפי זה שלא מסומן לידם '*' שזה אומר שלא נדרשים אביזרים נוספים להתקנה (אני מקווה שזה אומר גם ל VRM).

מבחינת אחריות, את ה GTX275 שלי שלחתי לאחרונה למימוש אחריות ופשוט פירקתי את ה AC והרכבתי את הקירור המקורי.

השיטה הכי טובה היא לשים סלוטייפ על הברגים לפני שמוציאים ומכניסים אותם וכך המברג לא משאיר סימנים על הבורג אז לא רואים בכלל שהוחלף .

על כל מקרה החליפו לי בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כנראה אני אקנה עוד כמה ימים את הplus 2

תודה לעוזרים ;D

ועוד שאלה קטנה, האם הקירור יעזור לי להמשיך עוד קצת באוברקלוק?

כי לפי איך שזה נראה אני מוגבל במתח (1.3V) ולא בטמפרטורה (75-80 מעלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...