היש תחליף לMACBOK AIR ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היש תחליף לMACBOK AIR ?

digitalseeker

Recommended Posts

אני מתכוון לרכוש או לאפטופ או EEE Pad Transformer

הדברים שחשובים לי הם:

• המחשב צריך להיות כמה שיותר קל
  • המחשב צריך להיות מרשים
  • המטרה הראשית היא להשתמש בו ללימודים כמחברת
  • המטרה המשנית היא לשחק בו

עכשיו, היתרון של הTRANSFORMER זה שהוא עונה על הכל , רק עם חיסרון אחד ע-נ-ק - המסך שלו קטן :-( ועם השתקפות בשמש.

מנגד נתקלתי בMacbook Air - אך לצערי הרב אי אפשר לשחק בו כלום ובנוסף לכך המסך שלו לא מט :-(

לכן אני סקרן ,יש איזה תחליף לMacbook Air ? שיהיה דק וקליל, עדיף גם שיהיה סקסי, ואם כבר הוא עולה סכום לא מבוטל שיהיה אפשרות לשחק בו.

בנוגע לכסף....אני פתוח לכל הצעה , החל מהASUS שעולה 2500 ועד לSAMSUNG שעולה 8000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה שילוב של גודל מסך ומשקל אתה שואף? עד כמה קריטי העניין של מסך מאט?

בנוגע ל"מרשים" - השאלה היא את מי אתה רוצה להרשים? לקוחות במספרה? מהנדסי מחשבים? בחורות בבתי קפה? סטודנטים? גיימרים? פלצנים? לכל קהל יעד אולי תזדקק למחשב טיפה אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה חיפוש ביוטיוב / / על הסמסונג series 9.

טוענים שהוא חיקוי AIR, אבל דווקא ממה שראיתי יש מצב שהוא יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש..

בהדגמה שלו ראיתי מסך מט, 13.3. מעבד I5, יש לו כונן SSD 128 שזה מרשים.. 4 . לא רע..

1300 דולר.. תעיף מבט :)

http://www.amazon.com/Samsung-NP900X3A-A03US-13-3-Inch-Laptop-Black/dp/B004NF5RU6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1311965498&sr=8-1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה :-)

הכי חשוב לי שהמחשב יהיה קל משקל ועם תפעול מהיר.

לכן בהחלט קורצים הEEE Transformer שהוא לא "מחשב" אבל יש לו אפשרות של OFFICE ויש DOCK של מקלדת.

אחריו במקום השני במחיר יותר גבוה נתקלתי בMACBOOK AIR - עם חסרון לכיוון המסך והעובדה שאי אפשר לשחק בו (6000 ש"ח ל13 אינצ)

ואחריו השלישי קורץ הסמסונג שנותן בערך את אותו דבר רק יותר יקר.

לכן תהיתי אם מישהו מכיר מחשב שישקל לכל היותר 1.5 K , שיעבוד כמה שיותר מהר , ואם אפשר גם לשחק בו אז יהיה פעמיים כי טוב.

ACCESS DENIED - לגבי הטאבלט שהצעת , אני חושב שהוא מגניב...אני אשקול את העניין.

חבל שאין של עם 12+ אינצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מחשב שיתאים לדרישה שלך נכון לשלב זה בארץ.

המחשב הכי קרוב מבחינת נתוני משקל וביצועים לדרישות יהיה ה-u36 של אסוס ששוקל כ-1.65 ק"ג

http://www.fre.co.il/Product.asp?Pid=U36JC_i5-480M&Cat2Cat1ID=39&Cat2ID=89&aff=Zap〈=he

הדגם המעודכן שלו, עם מעבד SB יצא בדיוק בארה"ב ונמכר בכ-1000 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...