רוצים לקנות קונסולה! השאלה איזה? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים לקנות קונסולה! השאלה איזה?

ברוס לי

Recommended Posts

הגענו לגיל שהצירים מתחילים לחרוק והשומן מכביד(אני לא באמת ברוס לי במציאות :smile1: )

מחפשים קונסולה לעשות מגניב עם הקינקט או איך שלא קוראים לזה

רוצים לרקוד או משחקי שיוציאו לנו את המיץ

מה לקנות? או או נינטנדו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שיש בינינו אי הסכמה לגבי מה זה ספורט!

אז הנה דוגמה לספורט בשבילי

http://video.vol.at/video-des-tages/zwillinge-tanzen-wie-die-profis?autoPlay=true#ve_video_player_a

מדובר על פעילות אירובית להורדת הכרס והצרת היקפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. = נינטנדו , והם משיקים קונסולה חדשה שנה הבאה - שלא מתבססת על חיישני תנועה (מראה לך כמה הם מוצלחים באמת מעבר לגימיק שאין ספק - מכר עשרות מליוני קונסולות)

ב. הוידאו נחמד - חבל שהבקרי תנועה של הWII לא מגיבים אפילו לעשירית ממה שהם עושים והם לא יותר מגימיק עם כל הכבוד (ויש לי אחד מיום ההשקה). בכלליות הכותרים שלו די גרועים ברובם (במיוחד משחקי התנועה)

המצב במייקרוסופט לא הרבה יותר טוב אבל בו יש לפחות את DANCE CENTRAL והקינקט שאשכרה קורא את התנועות של הגוף (בכלליות הMOVE של והקינקט הם כמה עשרות רמות מהקישקוש של נינטנדו).

המשחק היחידי שסביר ממשחקי התנועה וקרוב ללהזיז אנשים יהיה כנראה DANCE CENTRAL , סתם לינק ראשון שנפלתי עליו:

אשכרה צריך להתאמץ.

עדיין שאר משחקי הקינקט הם די מעפנים , אבל פה אשכרה זה קורא את התנועות שלך וזה לא נפנופי ידיים רנדומלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להוריד אחוזי שומן ?-קונסולות לא יעזרו לך בזה כי גם ככה נדיר שמישהו יתמיד במשחקי ספורט דבילים שהם המקבילים למכשירי סוג ז שפרחו בשנות ה80 וה90

תתחיל בדברים קלים כמו הליכה או ריצה קלה קצת כפיפות בטן כל דבר שיתן לך שיגרה קטנה של אימון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה לכולם על התגובות!

לי התגובות עזרו אבל את האשה זה לא שכנע. (היא לא סומכת על חברי הפורום כמו שאני סומך)

היה בטוייס R אס והWII כבר כאן בסלון.

קנינו את זה עם המשטח לאימונים ומשחק 235 יורו שזה יקר לקונסולה ברמה של עטרי ללא BLUERAY

רושם שלי ראשוני:

הם לא שמעו על פוליגונים שם בנינטנדו. מזה הגרפיקה של ילדים בני שתיים?

אכן התגובות של השלט הם פעם כן פעם לא.

היה עוזר יותר אם הייתם כותבים

שלא תעיזו לקנות WII

יכול להיות שהרושם הזה ישתנה עוד כמה ימים אני אעדכן

דרך אגב האשה קצת מתלהבת מזה היום נראה איך הקונסולה תראה בארון עוד כמה ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חלק מהתגובה שלי לא היה ברור בזה שזה רעיון רע לקנות? חוץ מזה שכתבתי שהמשחקים מעפנים , השליטה מעפנה ושנה הבאה היא מוחלפת באחת חדשה - חוץ מלכתוב באדום בולט כמוך כל דבר בתגובה היה צריך לשכנע אותך.

אם לא האישה - הייתי מציע לך להחזיר הכל לקופסא ולהחליף אם אפשר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הגענו לגיל שהצירים מתחילים לחרוק והשומן מכביד(אני לא באמת ברוס לי במציאות :smile1: )

מחפשים קונסולה לעשות מגניב עם הקינקט או איך שלא קוראים לזה

רוצים לרקוד או משחקי שיוציאו לנו את המיץ

מה לקנות? או או נינטנדו???

הייתי ממליץ לך על פלייסטיישן 3 או XBOX360. עזוב את ה-...

ל-MOVE ולקינקט יצאו מלא משחקי כושר כמו UFC TRAINER, EA SPORTS ACTIVE, SPORTS CHAMPIONS ועוד... בטח גם יצאו מלא נוספים... בנוסף הגרפיקה והחומרה במכשירים האלה טובים פי כמה מזאת שנמצאת ב- וזה שווה את המחיר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...