מסך מתרענן בכל הפעלה/סגירה של סרט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מתרענן בכל הפעלה/סגירה של סרט

Chamuelm

Recommended Posts

אפשר לחיות עם זה אבל זה עדיין מציק... המסך נהיה שחור ל-2-3 שניות בכל פעם שפותחים או סוגרים סרט

ניסיתי להחליף קודקים, דרייבר לכרטיס מסך

ניסיתי גם במדיה פלייר וגם ב BS Player

המפרט:

E5500

nVidia 8400GS

1GB RAM

מסך LCD19" מעפן של חברה לא ידועה (ProVision)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה רק בסרטים? זה קורה בהפעלת סרט וסגירת הנגן או ממש בהפעלת הנגן ומייד לאחר סיום הסרט (כאשר הנגן עדיין פתוח)?

באיזה קודקים אתה משתמש?

תנסה לבדוק אם התופעה חוזרת על עצמה גם עם MPC-HC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות

זה קורה רק בפתיחה וסגירה של הנגן או החלפת סרט

אם אני מתחיל מחדש סרט (לוחץ על הריבע (Stop) ואז Play) זה לא קורה וגם בסוף סרט זה לא קורה אלא אם אני סוגר את הנגן

השתמשתי בקודקים של K-Lite אבל מחקתי והחלפתי ל Haali ו ffdshow

קורה גם עם MPC-HC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows SP3 32bit

רשמתי בהודעה הראשונה שעדכנתי דרייבר לכרטיס מסך

אחרי שניסיתי את מה שאמרת זה עובד טוב... אבל רק ב MPCHC

אני מניח שזה עובד עם קודקים פנימיים? יש דרך לסדר את זה ב ffdshow?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, MPC-HC מכיל קודקים פנימיים.

לא יודע אם יש דרך לשנות את ה-Renderer ב-ffdshow, תבדוק בהגדרות. תחפש גם בהגדרות של הנגנים, אולי דרך שם ניתן לשנות את ה-Renderer.

בלי קשר, לדעתי עדיף לך לעבוד עם קודקים פנימיים ולא עם חיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם VMR9 עובד לך בצורה טובה (ללא טשטוש של התמונה או כל ירידה אחרת באיכות, אי סנכרון בין הקול לתמונה בייחוד אחרי שמריצים את הסרט קדימה או אחורה, או כל תופעה דומה אחרת) אז פשוט תשתמש בו.

מה ההבדלים? מדובר בשני פילטרים שונים, כל אחד עם יתרונותיו וחסרונותיו היחסיים, כל אחד עם הדרך שלו לנצל את החומרה, להציג את התמונה ולעדכן אותה.

הם מאוד דומים בחלקים מסוימים וקצת שונים באחרים. אין פה ממש נכון או לא נכון ובחלק מהמקרים זה גם עניין של העדפה. אם מצאת Renderer שעובד לך כמו שצריך ואתה מרוצה מאיכות התמונה וכו', תשאר איתו.

בנוגע לכתוביות, יש לך עוד סוג של EVR ברשימה? EVR Comp. או כל שם דומה אחר (זה משתנה בין נגנים אז אני לא יודע להכווין אותך באופן יותר מדויק). אם יש לך, שווה לנסות גם אותו ולראות אם בו יש כן כתוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...