מי היבואן/יבואנים של DELL? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי היבואן/יבואנים של DELL?

Boris_yo

Recommended Posts

לא הבנתי. איזה 3 דיונים? מה אותם 3 פוסטים פרסמתי?

אני שאלתי על יבואנים רישמיים כי רוצה רק לקנות מרישמיים בגלל שאוכל לחדש אחריות של מחשב במידה והיה נמצא יותר משנה במחסן ואיבד שנה של אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הדיונים שונים. אני לא מבין, הפורום הזה רוצה שאני ארכז קול שאלות בפוסט אחד ונותן לי כל-כך מעט מקום בכותרת?

האחריות ניתנת מרגע הוצאת ממפעל ולא מרגע שאני קונה אותו. עכשיו תתאר לעצמך כמה זמן יעבור מרגע שמחשב יוצא ממפעל עד שמישהו קונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים ניידים לעיתים קרובות צריך לעדכן אחריות כדי שתתחיל מרגע הקנייה. לא יודע אם זה כך אצל , אך אצל זה בוודאות כך.

לשאלתך, KSP ואייבורי (כמו מרבית החנויות) הם מפיצי משנה - הם לא קונים ישירות מDELL אלא מהיבואנים CMS / Computer C-Data.

למעשה המפיץ היחיד ברשימה שמוכר ישירות ללקוחות קצה הוא "באג".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שולחים לIBM את המספר הסידורי של המחשב בצירוף העתק של קבלת הקנייה.

שלום QttP, איך אני שולח חשבונית קנייה לIBM ישראל? דואר? פקס? אימייל?

אתה יודע מספר פקס? כתובת לאן לשלוח? אימייל?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללנובו (לפחות זה היה המצב בשנה שעברה) אין ממש נציגות בישראל. יש סה"כ איזה מוקד שמעביר הודעות למשווקים כאלה או אחרים (אני אפילו לא יודע לפי מה הם בוחרים), שאמורים לחזור אלייך.

IBM מטפלת בכל ענייני התיקונים, החלפים והאבזרים. לפני כשנה התחילו גם לתת שירותי תיקונים לניידים , והבנתי שלאחרונה גם לאסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שלחתי בפקס. צריך להתקשר אליהם (039142800) והם ימסרו את כל הפרטים.

מה שלא חידדת זה שרק לבעלי טינרפאד מספר זה רלוונטי. למי שיש לו איידיאפאד צריך לפנות לLENOVO ולא לIBM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...