טרנד המחאות - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טרנד המחאות

dvirf1

Recommended Posts

ושוב, הוכחה נוספת שה"מחאה" שיש עכשיו היא לא יותר מאשר ניסיון להשמדת מדינת , של אנשים ניאו נאצים בעלי אזרחות ישראלית.

כמה נקודות למחשבה:

העיתוי של המחאות האלו לא מקרי. הממשלה בשלטון כבר שנתיים וחצי שזה בערך הזמן הממוצע ב20 שנה האחרונות שבו מתחילות הבעיות לקראת פירוק מוקדם והליכה לבחירות. המצב הבטחוני סביר, אין משברים מיוחדים וסה"כ הכנסת הנוכחית, גם אם היא לא מהפכנית במיוחד, יציבה ומראה סימני סיום קדנציה במועדה.

יש אנשים שהמצב הזה מפריע להם - התקשורת והשמאל (ולאו דווקא יחד). התקשורת - כי אם אין חדשות צריך לייצר אותן והשמאל - כי הוא רוצה לעלות לשלטון.

זה התחיל בחקירה של הרב דב ליאור והבן של הרב עובדיה (לא זוכר את שמו) בתקווה ליצור משבר דתיים\חילונים\מתנחלים וכו' ולהציג את הממשלה בצד של "פורעי החוק". כשזה לא הצליח עברו ליצירת מחאות חברתיות כאלו ואחרות (אנשי השמאל) ולתדלוקן (התקשורת) .

אם תשימו לב - האנשים הבולטים במחאות הדיור הם אנרכיסטים מוכרים היטב שנהגו לבלות את זמנם בבילעין וכדו' ועכשיו מנצלים בעיה אמיתית בישראל כדי לקרוא להפלת הממשלה. כמו שנאמר כאן קודם - הדירות, הרפואה, הקוטג' וכו' אלו דברים שהיו כאן כבר כמה וכמה ממשלות וודאי וודאי שאין פתרונות בן רגע לנושאים אלו. מה הקריאה להתפטרות ראש הממשלה תועיל במקרה כזה?

עוד נקודה למחשבה - מתי בפעם האחרונה ראיתם מפגינים משתוללים, חוסמים כבישים ונעצרים על ההשתוללות בהפגנה "רגילה"? יש כאן את כל הסממנים של הפגנות שמאל\ימין קיצוני בהפגנות שאמורות להיות הפגנות של המון העם ולא פעילי ארגונים כאלו ואחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

wake up and smell the coffee

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4102045,00.html

יותר ממאה אלף אנשים (בהערכות הצנועות ביותר), כולל במעוזי ליכוד מסורתיים. ממש הפגנות של שמאל-קיצוני-אנרכיסטי.

תמשיכו להיות השופר של ביבי ולצעוק סמול-סמול-סמול. קיימת פה בעיה אמיתית ונקודת שבר נוראית בחברה הישראלית שאתם מתעלמים ממנה בטענות השחוקות של "פוליטיזציה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה נורמלי? - חינוך בחינם מגיל 0? בחינם? אם היה לי איזהשהו שמץ של הערכה להפגנות האלו הוא נעלם עכשיו. חבורה של בכיינים שחושבים שהכל מגיע להם בחינם.

חכה שתצטרך לשלם 3,000 ש"ח כל חודש לגן עבור ילד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wake up and smell the coffee

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4102045,00.html

יותר ממאה אלף אנשים (בהערכות הצנועות ביותר), כולל במעוזי ליכוד מסורתיים. ממש הפגנות של שמאל-קיצוני-אנרכיסטי.

תמשיכו להיות השופר של ביבי ולצעוק סמול-סמול-סמול. קיימת פה בעיה אמיתית ונקודת שבר נוראית בחברה הישראלית שאתם מתעלמים ממנה בטענות השחוקות של "פוליטיזציה".

זה "נחמד" שאתה מתעלם מהתגובות אלייך ופשוט צץ מדי פעם עם קריאות "העם דורש צדק חברתי!". ממש מתדיין לתפארת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אני כמעט בטוח, שהרבה אנשים עם הגיון כלכלי. פשוט יחשבו פעמיים אם במצבם, יהיה בכלל "משתלם" להם לעשות ילד.

מדובר במעמסה גדולה מאוד לרוב המשפחות בארץ. חס וחלילה שנדרדר למצב שזוגות לא יביאו ילדים כי אין להם כסף לשלם 3,000 ש"ח בחודש לגן. (לא כולל אוכל, חיתולים, צעצועים ועוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אני כמעט בטוח, שהרבה אנשים עם הגיון כלכלי. פשוט יחשבו פעמיים אם במצבם, יהיה בכלל "משתלם" להם לעשות ילד.

מה הקטע עם נקודה באמצע המשפט? זה מחרפן.

ואני לא רואה מה הבעיה שהרבה אנשים עם הגיון כלכלי יחשבו פעמיים אם להביא ילד. כולנו יודעים לאן אנשים שלא חושבים פעמיים מגיעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בקיא מספיק בכללי הפיסוק, והכל נעשה לפי תחושה. זה בהחלט משהו שאני צריך לעבוד עליו. תודה שהערת לי על כך.

אין אם זה שום בעיה אני בניגוד למלא אנשים אחרים (והרבה אנשים יסקלו אותי על כך) מאמין שמי שידו אינה משגת, שלא יביא ילדים לעולם ובטח שלא יותר מילד אחד. אין לך כסף לגדל ילד בתנאים נאותים וסבירים? אל תביא אחד כזה לעולם, חד וחלק.

אני חושב שעדיף שלא יהיה לך ילד, מאשר להקלע ולהכנס לכל מיני חובות וקשיים כלכליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בקיא מספיק בכללי הפיסוק, והכל נעשה לפי תחושה. זה בהחלט משהו שאני צריך לעבוד עליו. תודה שהערת לי על כך.

אין אם זה שום בעיה אני בניגוד למלא אנשים אחרים (והרבה אנשים יסקלו אותי על כך) מאמין שמי שידו אינה משגת, שלא יביא ילדים לעולם ובטח שלא יותר מילד אחד. אין לך כסף לגדל ילד בתנאים נאותים וסבירים? אל תביא אחד כזה לעולם, חד וחלק.

אני חושב שעדיף שלא יהיה לך ילד, מאשר להקלע ולהכנס לכל מיני חובות וקשיים כלכליים.

קצת קשה לגדל ילד בתנאים נאותים כשצריך לשלם 3,000 ש"ח בחודש לגן. אתה יודע שהורים משלמים על כל השנה (12 חודשים) למרות שהגן עובד רק עשרה חודשים? כן, כן. חודשי הקיץ נחשבים לקייטנה וזה בתוספת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...