שאלה לגבי מה עדיף - אנדרויד טאבלט או סמארטפון? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מה עדיף - אנדרויד טאבלט או סמארטפון?

UponTheRose

Recommended Posts

אוקיי, אני בדקתי מה יוצא יותר זול בהשוואות גדולות אבל אני לא סגור בכלל על התהליכים, והבנתי שיש כמה דברים שאני לא יודע אז אני שואל כאן אנשים עם ניסיון:

אני יכול לקנות סמארטפון כמו גלאקסי או במחיר גבוה (לא מחברת פלאפון), ואז לשלם על תוכנית ספציפית קבועה עם תעריפים קבועים עם מספר פלאפון...

או שאני יכול לקנות שעובד רק על WiFi ולעשות Subscription לסקייפ כדי לקבל מספר פלאפון, אבל האם פלאפונים בארץ יכולים להתקשר למספר של סקייפ?

הבנתי שהוא בסוף יוצא יקר יותר - התקנת מספר 80 שקלים, תשלום חודשי של 50 שקלים ותעריפים של ...

למישהו יש ניסיון ויכול להגיד חד משמעית מה עדיף?

גם הקטע של וwifi לא נוח בכלל אם אצטרך לחפש נקודות אנטרנט

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה להתחיל...

יש טאבלטים עם קישורית סלולרית (=אינרטנט סלולרי ושיחות כמו בפלאפון).

סקייפ קיימת הן לסמארטפונים והן לטאבלטים.

אתה בכלל יודע מה זה טאבלט? זה מחשב לוח. מסך מגע (גדול). לקנות אחד כזה לשיחות נראה לי טיפשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאבלט הוא לאו דווקא מסך גדול,

יש אנדרויד טאבלט קטנים שמיועדים כפלאפונים כמו IT 43 ועוד דגמים של ארכוס...

אבל החיסרון הגדול זה WiFi שאני צריך לחפש נקודות אנטרנט, וגם לא יודע אם משתלם סקייפ אחרי כל המחירים (כולל לקנות ארכוס שהוא זול יותר מסמארטפונים)

טאבלט עם קישוריות סלולרית לא כל כך יעזור - אני אהיה חייב לעשות חבילה בחברת פלאפון וזה ייבטל את האפשרות של וואיפי וסקייפ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם הזה של ארכוס, המסך בגודל 4.3". זה גודל של סמארטפון. זה סמארטפון מסורס.

מה אתה רוצה?

מצד אחד אתה רוצה אולי טאבלט, וסבול כי יש רק וויפי. אתה לא רוצה חבילת אינרטנט או שיחות אצל המפעילה.

מצד שני אתה רוצה אולי סמארטפון, עם חבילה. או עם סקייפ.

מה אתה רוצה? בוא נפרוס את הקלפים על השולחן:

יש מכשירים (טאבלטים וסמארטפונים) עם קישורית וויפיי. וגם 3G. וגם שיחות סלולריות רגילות. אין הבדל בתחום זה.

יש סקייפ לשני סוגי המכשירים.

יש חבילות של ושיחות במפעילות הסלולריות.

יש בזול.

מכל הסיפור הזה תרכיב את התרחיש האהוב עליך.

או

תספר לי מה אתה מנסה להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת עדיין? הסברתי הכול בפירוט בהתחלה, אני מחפש את החבילה הכי זולה שיכולה לצאת!

זה עומד על 2 אפשרויות:

קניית ארכוס (לא , ללא חבילות של אנטרנט ופלאפונים, עובד רק על WiFi) ושיחות באמצעות סקייפ (הארכוס עולה נגיד 200$ וסקייפ במחירים שאני לא יודע אבל בסביבות 30$ לחודש כנראה)

או לקנות איכותי (בטח בסביבות 500$) ולעשות חבילה בחברות הפלאפון שזה בטח 50-100 שקלים בחודש

עכשיו אתה מבין? אם לא, אני אפרט עד ליסוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קניית רק כדי להשתמש בו בווי-פיי לשיחות זה דבר לא נבון במיוחד. אין לך ניידות. אין לך זמינות.

היופי בפלאפונים זה שהם עובדים תמיד ובכל מקום.

אגב, אתה לא צריך איכותי, הזול והפשוט ביותר יכול לספק אותך (אם מדובר על שיחות בלבד).

אפילו לא . יש אינרטנט וסקייפ גם לפלאפונים פשוטים יותר (רק תבדוק לפני במה תומכת).

בוא נגיד שעלות השימוש זהה- ע"פ הנתונים שלך- 30$/ש"ח100.

משאר רק לבחור מכשיר.

לי נראה שלקחת פלאפון פשוט וחבילה סלולרית פשוטה זה הדבר הנכון לעשות.

מי צריך רק כדי לעשות שיחות דרך דרך וויפיי?

בעיני, זו התעסקות מיותרת. אני לא ממש יודע מה להגיד לך....

יש לך שאלות ספציפיות? אין לי מושג מה זול יותר או מה כדאי יותר. אלו הם כבר שיקולים שלך.

אולי יש משהו שאני כן יכול לעזור בו?

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...