ups לשרת + firewall + ראוטר - 1500 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ups לשרת + firewall + ראוטר - 1500 ש"ח

summer69

Recommended Posts

שלום לכולם!

בתחילת השבוע הלך לנו הups בעבודה. הוא נדלק ועובד, אבל ברגע שיש איזשהו נפילה קצרה במתח הוא נכבה, ואיתו ביחד כל מה שהוא מחזיק. כנראה שהוא עשה את שלו כבר אם הוא לא מצליח לייצב את הזרם (אם זה המושג, לא מבין בזה כל כך) ולהחזיק את כל מה שמחובר אליו.

רשת החשמל כאן לא כ"כ יציבה ולפעמים יש כאן נפילות קצרות של כמה שניות, בד"כ בשעות הערב. זה קורה פעם - פעמיים בשבוע.

מה שיש לנו עכשיו זהprpc1050 של advice קנו אותו לפני כמה שנים והאחריות עליו כבר נגמרה.

בכל מקרה רציתי לקבל המלצה לאל-פסק, ואת זה הוא אמור להחזיק:

ראוטר של NetGear DGFV338

p4 מבוסס פרסקוט שמשמש כפיירוול (SmoothWall)

שרת של ישן - ProLiant ML350 (מעבד 5110, 2GB וזוג HD, לא יותר מידי נראה לי)

בגדול אני לא יודע כמה עולה אחד שיתאים לנו ובגלל זה אנחנו גם לא יודעים בידיוק כמה התקציב, לדעתי 1500 ש"ח יספיק. אם צריך להעלות את התקציב אז נעלה ואני אציין להם את זה.

תודה רבה רבה לכל העונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בUPSים, אבל אני אגיב בכל זאת.

לפי מה שנראה, האל פסק הזה אמור לעשות את העבודה, ואולי פשוט הסוללה שלו מתה ואפשר להחליף רק את הסוללה (אני מניח שמדובר בכמה מאות בודדות של שקלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוג הזה והיקר יותר, המכונה Double-conversion \ on-line , אין קשר ישיר בין מערכת החשמל אל המחשבים/הציוד. בעצם, הבטריות הם אלו שמזינות את הציוד, וחלק אחר של ה UPS מזין אותם.

שלא כמו בסוגים היותר זולים, ששם עדיין מקבלים זרם ישיר מחברת החשמל, לאחר מנגנוני יצוב מסוימים לפעמים.

(מכונים standby \ offline , ו line-interactive המעט טוב יותר)

בדר"כ המצברים מחזיקים יותר זמן מעמד מתצורה זו, (3-4 שנים, תלוי בעומס) והציוד מקבל זרם חשמל יציב מאוד.

זה עד כדי כך עוזר, שבחדר שרתים עם 50 שרתים וUPS כזה, נתקלתי רק בספק כוח אחד, ולוח אם אחד, שרופים ב 4 שנים. וזה כולל מחשבים עם ספקים ג'נרים שנמצאים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...