קיבלתי אתמול מכתב מאייבורי בקשר לספק שלי - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי אתמול מכתב מאייבורי בקשר לספק שלי

oren99

Recommended Posts

אומרים שמצאו שיכול להיות שהספק שקניתי מהם גורם לחימום יתר ולהמסת קונקטורים.

הזמינו אותי לבוא אליהם ושיחליפו לי ספק לדגם חדש יותר, על חשבונם.

קניתי מהם את המחשב (כולל הספק) לפני כמעט 4 שנים!

כמובן שאין לי ממש בעיות איתו אבל מה איכפת לי להחליף לחדש?

אני חושב שזה שירות יוצא מן הכלל. ואני לא שתול של אייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

הזמינו אותי לבוא אליהם ושיחליפו לי ספק לדגם חדש יותר, על חשבונם.

...

בניגוד למה שאומר זאב פורטנוי - אני חושב שזה ממש יפה מצידם - שאפו.

אך בהתייחס נקודתית - אם אין לך שום בעיה עם הספק והמחשב גם ככה ישן (4 שנים זה ישן לדעתי) - אל תחליף וכאשר יבוא של המחשב תחליף אותו.

אל תשכח שבלי שום קשר - גיבוי סדיר למידע הנו "סגולה לאריכות ימים".

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק לא אמור לגרום להמסת קונקטורים

חיבור דפוק של הקונקטורים עצמם או שימוש בקונקטורים לא מתאימים הם הסיבות _היחידות_ להמסת קונקטורים

איזה קונקטורים נמסים ?

הלוח מיועד לחיבור ATX24 ומחובר אליו ATX20 ? (בעיה אם יש לך כרטיס מסך שלוקח הרבה זרם מהלוח - במיוחד אם אין לו חיבור חשמל משלו)

המעבד מיועד לחיבור EPS12 ומחובר אליו ATX12 ? איזה מעבד יש לך ? (בעיה אם יש לך מעבד שלוקח הרבה חשמל)

הכרטיס מסך מחובר לספק אם חיבור PCIE ? החיבורים האלה הולכים לספק בכבל שלם או מחוברים למולקסים ? (מולקסים לא מיועדים לזרם שכרטיס מסך יכול לקחת ומתחממים ונשרפים מזה)

(אם מחוברים למולקסים, רוב הסיכויים שבלי קשר הסק חלש מידי כי אין לו חיבור PCIE מקורי)

אם הם מחוברים למולקסים, אלה 2 מולקסים מכבלים שונים או מאותו כבל ? (אם זה אותו כבל, אז הזרם עדיין עובר כולו בכבל אחד במקום להתחלק ויכול לשרוף את הכבל הזה או חיבורים עליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 שנים לספק גנרי זה יפה מאוד, אם אתה מקבל ספק חדש - תחליף, תקבל עוד 3 שנים שקט כנראה,

אם הם טרחו לפנות אליך אחרי כ"כ הרבה זמן, בלי לבקש שקל, וללא ספק הרבה לאחר תום האחריות, כנראה שיש משהו בדבריהם

ויפה שהם עומדים מאחורי המוצרים שהם מכרו.

מפתיע כי נתקלתי בשרות רע מאוד שלהם בעבר, אבל כנראה שבטיחות (ואולי חשש מתביעות) קודמים לכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...