שילמתי על משהו שלא קיבלתי במשך שנה. איזה פיצוי לדרוש? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילמתי על משהו שלא קיבלתי במשך שנה. איזה פיצוי לדרוש?

Zeev86

Recommended Posts

אז יופי דפקת את המערכת. (כאילו שלקבל את מה שמגיע לך, באיחור של שנים, זה לדפוק את המערכת)

אני מנחש, שהם זיכו אותך בחיוב שהגיע לך. והם נתנו לך חבילת במחיר מאוד זול כפיצוי. (כאילו שהם לא היו חייבים לעשות זאת בכל מקרה)

ובתמורה, הסכמת לשמור על שתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלי (שאותה כבר הצהרתי באחד מהדיונים), היתה להזהיר אנשים מפני שירות לקוי. עד כה בדיון לא ניתנה לי איזשהי עצה מועילה למה שביקשתי:

מה להגיד להם כשיחזרו אלי? לדרוש מהם איזשהם פיצוים/החזרת מחיר מלא/מחיר קטן יותר (מ44 שקל שהם כבר הבטיחו לי עבור 12 מגה לשנה התחיבות)

אבל הדיון כן עזר להראות את הצד האפל של החברות, ועל זה אני מודה לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יופי דפקת את המערכת. (כאילו שלקבל את מה שמגיע לך, באיחור של שנים, זה לדפוק את המערכת)

אני מנחש, שהם זיכו אותך בחיוב שהגיע לך. והם נתנו לך חבילת במחיר מאוד זול כפיצוי. (כאילו שהם לא היו חייבים לעשות זאת בכל מקרה)

ובתמורה, הסכמת לשמור על שתיקה.

לא הייתי סתם משתמש במושג "לדפוק את המערכת". :hi:

אני פשוט מאמין בזה שאם 2 צדדים הגיעו להסכם, עלי לכבד גם אותם בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלי (שאותה כבר הצהרתי באחד מהדיונים), היתה להזהיר אנשים מפני שירות לקוי.

תודה שגילית לנו את אמריקה, לא ברור איך ההיינו מסתדרים בלעדיך, בפעם הבאה שיהיה לך גילוי "מרעיש" בסדר גודל דומה שמור אותו לעצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשלח לך בקשת רשות לפתיחת הדיון בSMS.

תירגע האנשים יוצאים עלייך כאן בצדק !

אתה באתה לבקש עזרה ואפילו לא אומר איך נגמר הסיפור זה מה שלא יפה ...

אתה בא להתייעץ ואומר טוב תודה הסתדרתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה כולם נופלים עליו בקלות אפשר להבין מה קרה.

הוא אמר "הסתדר", כלומר:

1. הוא קיבל פיצוי כספי רטרו אקטיבי (סיכוי קלוש עד אפסי, אם כי מבחינה משפטית זה מה שאמור היה לקרות).

או

2. גלישה חינם לתקופה הקרובה ו/או שדרוג החבילה (כלומר זיכוי - סיכוי גבוה יותר בהרבה).

מקווה שפתרתי לכולם את התעלומה, סופ"ש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליתר הדיוק ^

1. מחיר החבילה ירד ב75% (12 מגה)

2. שדרגו לי את החבילה של ההורים מ3 ל12 מגה ואני משלם את אותו המחיר כמו של חבילה בסעיף אחד. (משלם פחות ממה ששילמתי על 3 לפני)

3. זיכוי של 240 ששילמתי ירד ב3-4 חודשים הקרובים (כולל על מה שאני משלם להורים בקו אחר)

4. איזשהי מתנה (שלא כל כך מעניינת אותי) שיביאו לי עם שליח או דואר רשום (לא בדיוק זוכר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...