אירוח מיקרוסופט בנושא Office 365 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אירוח מיקרוסופט בנושא Office 365

MoRtZkInG

Recommended Posts

שלום וברוכים הבאים לפורום האירוח החי - 365

logo-office-365.png1308902953_default_logo.gif

לפני פרסום תגובות בפורום זה, אתם מתבקשים לקרוא פוסט חוקים זה.

כמובן שכמו בכל פורום שלנו - כל חוקי הפורמים של HWzone תקפים גם כאן.

פורום זה נועד לאסוף שאלות ותגובות לקראת האירוח החי בנושא חבילת 365.

האירוח יתקיים ביום רביעי הקרוב, ה-13 ליולי, בין השעות 16:00 ו-18:00.

במסגרת האירוח נארח באתר את סער רוזנברג, מנהל המוצר של 365 ואת ניר חינסקי, יועץ טכנולוגי בכיר במיקרוסופט .

כאמור, במהלך האירוח תוכלו לשאול בזמן אמת שאלות, להתעניין לגבי פרטים נוספים שלא פורסמו ולשוחח בכל נושא אחר עם אנשי .

חבילת ה- 365 היא חבילה הכוללת שלל מוצרי ענן (Cloud) המספקת שטח איחסון וגישה לכלים ארגוניים, תוך אפשרות לשיתוף פעולה בין משתמשים. מכוונת את Office 365 בעיקר לשוק העסקי, אך לא רק לשוק חברות הענק אלא בעיקר לעסקים בינוניים וקטנים (כולל עסקים "הפועלים מהבית"). בנוסף, בשל העלות ההתחלתית הנמוכה (כ-6 דולרים בלבד) גם קהל בייתי יכול למעשה להנות מיתרונות

למידע נוסף על חבילת ה-Office 365 תוכלו לבקר באתר המוצר הרשמי של מיקרוסופט (בעברית), בחדשה שלנו על ההשקה או בפרסום אודות האירוח הכולל גם מסך.

כמה כללים וחוקים:

• עד לשעת האירוח, כל התגובות בפורום זה ינעלו לאחר שליחתן, כאשר הן יפתחו וניתן יהיה להגיב אליהן לאחר תחילת האירוח החי.
  • ניתן לשלוח תגובות כבר עכשיו - והן יחכו לשעת האירוח לקבלת תשובה.
  • לאחר קבלת התשובה על ידי אנשי , ניתן יהיה להגיב לתשובה ולפתח דיון המשך, לשאול שאלות משוב בהתאם לתשובות ולמקד את השאלה.
  • ניתן לפתח בפורום דיונים על כלל המוצרים והשירותים של חברת , אולם נציגי החברה יענו קודם כל לשאלות בנושא חבילת ה-Office 365. השתדלו שלא לפתוח בפורום זה דיונים הקשורים לנושאים אחרים.
  • אנא שמרו על תרבות דיון ועל שפה נאותה. התנהגות ולגרית בפורום אינה מקובלת ותטופל בצורה תקיפה.
  • כל חוקי הפורומים של HWzone תקפים גם בפורום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור עובד הייטק, אני עובד לא מעט עם outlook, למה לעזעזל אין מצב שיחה נורמלי כמו בגימייל? המצב שיחה שיש ב-2010 הוא התקדמות אבל עדיין רחוק ממה שיש בגימייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

עד כמה שאני מבין, 365 שומר למעשה את כל המידע "בענן" וזה חשוב לארגונים גדולים, שההוצאות שלהם על תשתיות מחשוב ואחסון הן גבוהות.

מאידך אני רואה שאתם משווקים את 365 גם לעסקים קטנים (שוק ה-SOHO), אבל מה היתרון בזה עבורם? לא עדיף להם לקנות רשיון חד פעמי ולהתקין את התוכנה על כל ה-3-4-5 מחשבים שיש בעסק וזהו? למה שהם יקנו 365?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג קריטי באווטלוק מול אקסצ'יינג' שלא תוקן כבר כמה שנים טובות:

הבאג מתרחש כשמישהו שולח מייל עם בקשה לאישור קבלה והמקבל הגדיר את החשבון שלו בתצורת IMAP עם גישה מקליינטים מרובים.

(למשל: אדם פרטי שהגדיר את החשבון במחשב במשרד, בלפטופ ובבית,

או למשל חשבון מייל שאנשים מרובים ניגשים אליו בתצורת IMAP בו זמנית, דוגמת חשבונות support בחברות IT שונות)

מה שמתרחש הוא, ברגע שנעשה purge באחד מהקליינטים (לא רק לדואר שנמחק, אלא לכל דבר דואר שהועבר לתיקיה)

אזי נשלח אישור קבלה אקראי (קיבלתי\לא קיבלתי\מחקתי בלי לקרוא) לשולח, באמצעות החשבון הדיפולטי שמוגדר בקליינטים האחרים.

(וזאת בהתעלמות מוחלטת ממה שמוגדר בפוליסי לגבי החזרת אישורי קבלה - התשובה שנשלחת היא אקראית לחלוטין...)

מעבר לכך שהעניין גורם נזקים פוליטיים (ובעקבות כך - כלכליים!) לחברות השונות (גורם ללקוחות ולשותפים העסקיים שלהם

לחשוב שמחקו דברי דואר שונים מבלי לקרוא אותם) - הבאג הזה הוא גם גן עדן לספאמרים מסיבות ברורות.

למה אף אחד לא טורח לתקן את הבאג הזה כ"כ הרבה שנים? עברנו ל thunderbird רק בגלל זה.

רפרנס MSDN עם מתלוננים מכל העולם

http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/innovateonoffice/thread/82024df4-d5ec-4f89-b268-f824dc26c370

אגב, בעבר בעקבות פידבק שנתתי בנושא הזה בדף הפייסבוק הרשמי של המוצר אווטלוק, יצר איתי קשר מהנדס מצוות אווטלוק (לא ישראל)

וביקש שאבצע מספר בדיקות, לאחר מכן לקח את הנושא והעביר לצוות שלו,

הגיעו למסקנה שמדובר רק ב IMAP מול EXCHANGE ולא מול שרתי דואר אחרים, טען שהעביר את פרטי הבאג לצוות EXCHANGE

ומאז נעלמו עקבותיו (מרץ, 2010)

הבאג עדיין קיים גם באווטלוק 2010, והוא שילוב של הקליינט והשרת! הוא לא מתרחש בקליינטי דואר אחרים מול אקסצ'יינג', רק באווטלוק.

האם ניתן לקבל התייחסות לגבי סטטוס הבאג, הסיבה שלא תוקן כ"כ הרבה זמן (קרוב לעשור?!) והאם קיים גם באווטלוק 365? (IMAP כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, שאלה אחת שמאוד מעניינת אותי זה איפה ישמר המידע.

מה זה אומר 99.9% של זמינות – יהיו גיבויים למידע? הם יהיו באיזורים גיאוגרפיים שונים? בכל יבשת?

מה יקרה אם יהיה אסון (כמו הצונמי) על אתר שמירת המידע האישי שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אין לנו במערכת 2007 או 2010 (אנחנו עובדים אצלנו עם תוכנות Open Source כדי לחסוך בכסף) – עדיין נוכל לעבוד עם 365?

איך בעצם אני אקרא מיילים? אני אמשיך לעבוד עם thunderbird או שאני מקבל בחבילה קליינט דואר כמו Outlook למשל?

מה לגבי עריכה של מסמכים וגליונות אלקטרוניים ששמורים בפורמטים של Open Office?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה אם באמצע כתיבת מסמך נופל לי החיבור לאינטרנט (כמו שקורה בארץ לא מעט בחיבור סלולארי – במיוחד אם אתה נוסע במקביל ברכבת).

התוכנה "נסגרת" לי? זה בתוך הדפדפן?

אם במקרה לחצתי ריפרש לדפדפן – כל החומר שכתבתי נעלם?

(זה קורה לי פה בפורום, שהוא גם "שירות ענן" כל הזמן – וזה מעצבן טילים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא האם בOutlook הוא משהו שדומה יותר לOutlook Web Access, או גרסא אחרת?

לאיזה גרסה של הWord\Excel משתווים?

האם אפשר לדוגמא לפתח Web-Parts לSharepoint ולבצע עליו משימות ניהוליות כמו גיובי / שחזור?

מה קורה אם לודגמא ברשותי Exchange 365 שמשתווה ברמת הפונקציונאליות שלו לExchange 2010, האם כאשר ייצא, סתם לדוגמא, Exchange 2013, האם אני אקבל את כל הפיצ'רים החדשים שיש בגרסה החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

היה כתוב בחדשה באתר שגם משתמשים ביתיים יכולים למצוא שימוש באופיס 365 – מה בדיוק? תוכלו לתת דוגמאות?

היום, בתור צרכן כבד של אני משתמש לא מעט בגוגל דוקס וספרד-שיט כדי לעבוד עם חברים על דברים.

אבל זה חינם... למה שמשתמשים ביתיים יעברו לאופיס 365?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם,

קודם כל אני רוצה להגיד שהאירוח הזה ממש מגניב – וזו אחלה פעילות של הקהילה.

אני צרכן "כבד" של Windows Live – אני משתמש ב-Live Messenger בעבודה בשביל לשמור על קשר עם לקוחות בכל העולם, משתף קבצים דרך Live Mesh וכו'.

איך בעצם Office 365 מתחבר לכל זה? רשימת אנשי הקשר שלי למשל עוברת ל-Sync?

מה לגבי חשבון המשתמש – זה משתמש באותו חשבון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...