רוצה להגיש תביעה ?! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להגיש תביעה ?!

alexta-z

Recommended Posts

החבר של החבר של האמא של הסבתא של הדודה מאשקלון והשכן של הסבא של האמא של האח של הבן.

קישקוש אחד גדול, כמו הסיפור שלך.

מסכים איתך... לא יודע אם אתה הגנב או חבר שלך אבל אתם בהחלט הגנבים ואתה מספר פה איזה סיפור סבתא עם 10 שינוי גרסאות אחרי מה שמיני אמר כדי שלא יעלו עליך... אל תזיין את השכל אם זה היה האמת מהתחלה היית מספר את זה ולא כל פעם מוסיף פרטים על פי הדימיון השופע שלך...

אתה טמבל עם תעודות אם יגישו תלונה למשטרה יהיה לך תיק לכל החיים ובשביל מה?! להגן על איזה זבל שגנב את הפלאפון או שזה אתה וזה כבר משהו אחר.. תלשין וזהו וזין בכולם מקסימום תקבל מכות תאמין לי שזה עדיף על תלונה במשטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

שמעו אתם לא יודעים באיזה סיטואציה הוא או באיזה ב'ס. אולי ידפקו לו מכות עד סוף התיכון, ולא פעם 1. מלשן מלשן

זה מושג שבהרבה בתי ספר חי וקיים. אתם אולי אלה שחיים בחלום וצריכים לגדול ולהבין שהחיים לא הוגנים ואף פעם

לא היו ! אתם יודעים מה יכול להתפתח מזה שהוא יגיד תאמת ?!!! יתפסו תגנב יענישו אותו לא משנה מי. אם הוא לא יבין

לעומק על מה הענישו אותו, אחרי שהו יגדל יהיו לו תיסבוכים בתת מודע, הוא יקלוט מה זה דמוקרטיה וחוקים,וירא

כמה קל להקוף את החוק ויהפוך לרוצח סדרתי. בגלל פניה 1 לא נכונה. אתם חושבים שאתם עושים לעולם טובה....

כלפי אנשים מסויימים זה התגרות. הוא רק יתעצבן יותר. היום הצאלתם פלאפון בעוד 10 שנים תשלמו על זה בחיי אדם.

רוצים לפטור לגמרי תבעיה... תהרגו אותו. אני אומר להרוג את SOLARIS את 2 העדים ותגנב. :behead:

או שאפשר לעשות חטיפה מדומה של הגנב, להתחזות לאיזה אירגון מפחיד חוקי שבא לחקור תעיניין בשיא הרצינות,

והוא יאמין בזה אל תדאגו. להפחיד אותו רצח עד התקף לב כך שזה יחרט לו במוח לכל החיים. וסיכוי ניכר מאוד

שהוא לא יחשוב על לגנוב במשך כמה שנים.

הכל קשור להכל

ת ב י נ ו ו ת ק ל ט ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים לפטור לגמרי תבעיה... תהרגו אותו.

אבל אז יהיה עוד מישהו שיראה את המעשה ולא ידע מה לעשות וגם אותו יחקרו והוא יבוא לפה ויפתח תראד בבקשת עזרה ואז גם בוא נטפל ונכנס ללולאה של רציחות.

עזוב רעיון רע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור לא קראת בעמ' 4 מה רשמתי ? איך הולך תהליך הרציחות.

לא מצטער :-\

קצת יותר ממה שרשמתי עכשיו

בגלל זה לא קראתי הכל :)

בכל מקרה: לפתוח התראד - זה באמת מתחיל להמרח יותר מדיי.

אני חושב שיש לך מעל ומעבר תגובות לשאלותיך פה והמצאים חדשים של הוכחות/עדים/עובדות כבר יניבו תוצאות מרירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לכלבה הזאת ותגיד לה שזה לא אתה ושתעזוב אותך בשקט

ואם היא ממשיכה להאשים אותך תגיד לה שתוכיח!!

אז תהיה חקירה ואתה תצא חף מפשע

תעשה את זה ותעדכן אותנו מה קרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התראד הזה כל כך חסר משמעות...

העיניין הוא שמה שלא תגידו לו, עד כמה חכם זה יהיה והגיוני ובלה בלה בלה בלה בלה, בסוף הוא יעשה מה שהוא חשב לעשות על ההתחלה.

וזה כמעט ב100%, כי אם היה לו האומץ לגלות הוא בטח לא היה חושב פעמיים או מבקש יעוץ.

גם אני פעם שאלתי שאלות כאלה(לא קשור לגנבות וכאלה, אלה באותו סגנון), במה שעכשיו אני מעדיף א להיזכר בגלל שזה מבייש אותי עד כמה זה היה דבילי לשאול את אותה שאלה. אחרי זה הבנתי שבסוף אני יעשה מה שאני רציתי לעשות מלחתחילה.

כיוון שגם מילא רוב הסיכויים שהוא יעשה מה שהוא התכוון לעשות זה ההי יותר כדי לדעת מה הדעה של אנשים על זה, למרות שזה דיי ברור מה אנשים יגידו...

אני לא חושב שמישהו יבוא ויגיד שהוא לא אמור לגלות מי הגנב, כי יש פה צביעות מסויימת מצד האנשים גם אם רובם מאמינים במה שהם אומרים לא כולם יעשו את מה שנכון.

ולסיכום, על נושאים כאלה לא פותחים תראדים בגלל שתגובות כנות לא תקבלו.

ככה זה כשאנשים לא אחד על אחד, יש להם את החופש להיות צבועים בלי ש"חרגישו" את זה.

נ.ב

מזכיר לי את התראד על זה שרצה "להשאיל" 4 מ"לקוח" שלו :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...