רוצה להגיש תביעה ?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להגיש תביעה ?!

alexta-z

Recommended Posts

שלום וצהריים טובים

יש ילדה בכיתתי שהיום בשיעור חינוך נגנב לה הפלאפון , חבר שלי היה עד לגניבה אבל לא מוכן להלשין על הבחור שלקח לה , הילדה מאשימה אותי ומאיימת עליי שהיא תלך למשטרה ! מה אני צריך לעשות ?

חשבתי לתבוע את הילדה על הוצאת דיבה , האשמות סרק ואפלייה .

האם יש לי עילה לתביעה ?

תודה, נ.ב - תוכלו לענות לי מהר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

שלום וצהריים טובים

יש ילדה בכיתתי שהיום בשיעור חינוך נגנב לה הפלאפון , הייתי עד לגניבה אבל לא מוכן להלשין על הבחור שלקח לה , הילדה מאשימה אותי ומאיימת עליי שהיא תלך למשטרה ! מה אני צריך לעשות ?

חשבתי לתבוע את הילדה על הוצאת דיבה , האשמות סרק ואפלייה .

האם יש לי עילה לתביעה ?

תודה, נ.ב - תוכלו לענות לי מהר :-\

לומר לה מי גנב את הפלאפון, מן הסתם. אתה שותף לדבר עבירה והיא יכולה (וצריכה) להגיש נגדך תלונה במשטרה (אם יש לה הוכחות שהיית עד לגניבה).

עצם זה שאתה רוצה לתבוע אותה (למרות שאין לך שום קייס, ולמרות שאתה יודע שאתה שותף במעשה הגניבה) מעיד קצת על האופי שלך.

ובנושא אחר, מומלץ להפעיל שיקול דעת לפני שרצים לפורום באינטרנט וכותבים דברים שעלולים להצטער עליהם בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נריץ את הסצנה קצת קדימה לנקודה שאתה נותן עדות במשטרה:

שוטר: אתה גנבת את הסלולרי ?

אתה: לא.

שוטר: אתה יודע מי גנב ?

אתה: לא.

עדות שקרית.

תגיד לה מי זה וזהו זה לא הלשנה. זה שאתה יודע מי זה ולא מספר זה שותפות לפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגנב יודע שהיית שם וראית אותו?

ואם כן היית שם היחיד?

במקרה והוא לא ראה אותך או כן ראה אותך והוא סתם חננה תלשין

אם הוא מפחיד ועדיף לא להתעסק איתו....אהממ

תסביר לה שאתה שומר על התחת שך...

איך היא יודעת שאתה יודע?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לומר לה מי גנב את הפלאפון, מן הסתם. אתה שותף לדבר עבירה והיא יכולה (וצריכה) להגיש נגדך תלונה במשטרה (אם יש לה הוכחות שהיית עד לגניבה).

עצם זה שאתה רוצה לתבוע אותה (למרות שאין לך שום קייס, ולמרות שאתה יודע שאתה שותף במעשה הגניבה) מעיד קצת על האופי שלך.

ובנושא אחר, מומלץ להפעיל שיקול דעת לפני שרצים לפורום באינטרנט וכותבים דברים שעלולים להצטער עליהם בהמשך.

לא ממש הבנתי, למה להצטער? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להלשין כדי שיקראו לי מלשן מאחורי הגב !

היו עוד 2 עדים לפחות שראו שהוא לקח . אני בעצמי לא ראיתי חבר שלי סיפר לי . היא חושדת בי כנראה בגלל שחבר שלי ואני צחקנו על איך שלמורה נגנבו 50 ש"ח (אין לי שום קשר לזה) והוא בצחוק אמר שאני גנבתי למורה את הכסף ובכך הסיקה את מסקנותיה .

איך בדיוק היא יכולה לתבוע אותי אם היא לא יודעת שהייתי עד לזה ואפילו מאשימה אותי בגניבה ! אלו האשמות סרק ואני לא אעבור על זה בשתיקה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להלשין כדי שיקראו לי מלשן מאחורי הגב !

היו עוד 2 עדים לפחות שראו שהוא לקח . אני בעצמי לא ראיתי חבר שלי סיפר לי . היא חושדת בי כנראה בגלל שחבר שלי ואני צחקנו על איך שלמורה נגנבו 50 ש"ח (אין לי שום קשר לזה) והוא בצחוק אמר שאני גנבתי למורה את הכסף ובכך הסיקה את מסקנותיה .

איך בדיוק היא יכולה לתבוע אותי אם היא לא יודעת שהייתי עד לזה ואפילו מאשימה אותי בגניבה ! אלו האשמות סרק ואני לא אעבור על זה בשתיקה !

אתה רציני? מאשימים אותך בגנבה, הולכים למשטרה - ואתה לא רוצה שיקראו לך מלשין מאחורי הגב?

יש לך עיוות בסדר העדיפויות, לדעתי.

אם "חבר" שלך ראה, תגיד לו, שאותך מאשימים ושכדאי שהוא יילך ויגיד מה ראה.

יש הבדל בין אני יודע מי "גנב" לבין אמרו לי שראו מי גנב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...