מבקש מפרט למשחקים כבדים, תכנות עד 6000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למשחקים כבדים, תכנות עד 6000 ש"ח

Shiker

Recommended Posts

בואו נעשה סדר.

1. 2 6850 חזקים בהרבה מכרטיס בודד כמו 570 ואפילו 580.

2. החסרונות של מערך כרטיסים נובע בד"כ בגלל הצורך בספק חזק יותר, לוח תואם ובעיות דרייברים במשחקים. במקרה הזה הכרטיס 6850

חסכוני מאוד בצריכה ולכן לא ידרוש ספק חזק יותר. רוב לוחות ה-Z68 תומכים ב-CF. דרייברים שמתקנים בעיות תאימות יוצאים כל הזמן, רק

צריך להקפיד לעדכן אותם ולעקוב אחר תיקונים למשחקים מסויימים שאיתם נתקלים בבעיות

3. שום מערכת למשחקים הכוללת מסך אחד לא צריכה יותר משני 6870. למעשה גם שני 6850 יריצו כל משחק היום על ההגדרות הגבוהות ביותר

ללא פשרות.

4. כרטיסים של עדיים לא בשלים מספיק למערך כרטיסים, תוספת הביצועים המתקבלת ע"י הוספת כרטיס נוסף נע בין 0 ל-60-70%

ועל כן לפחות משתלמת. לדוגמה, שני 6850 יהיו חזקים באותה מידה כמו שני 560TI היקרים בהרבה. על שני 570 אין מה לדבר שכן סביר

כי שני 6950 יהיו חזקים לפחות כמוהם. כמובן שמי שלא משחק על יותר ממסך אחד יכול לראות במערך כזה בזבוז כסף טוטאלי, צריכת חשמל

גבוהה לשווא והפקת חום מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל משחק תומך בזה עזוב אותך שטויות גם אני חשבתי כמוך וירדתי מזה סתם סיבוך, לך על ה6950 שיש לו אפשרות להפתח ל6970 זה הכרטיס מהיותר משתלמים שיש היום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שעדיין יש את הבעיה של ההבהובים במשחקים, היה לי CF 4850 לפני שלוש שנים והבנתי שמאז הם לא תיקנו את הבעיה הזו, אולי סתם שמועות....אבל בתור אחד שהיה לו CROSSFIRE לפני המון זמן אני יכול להגיד שזה היה על הפרצוף ואולי היום הכל נראה אחרת וכשאני קניתי הטכנולוגיה הזו היא הייתה בחיתוליה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה לו CROSSFIRE לפני המון זמן...

::)

הכל ממש השתפר, כמובן שיש עדיין משחקים בודדים עם בעיות. ניתן לבדוק באילו משחקים זה קורה לפני שקונים. אני מאמין שכל משחק חדש

יתמוך במערך כבר "מהקופסא".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

starcraft 2 תומך ? :)

אז מה המפרט הסופי ?

מעבד i5, זכרון 8 גיגה, הארד דיסק 1 טרה, לוח אם שיתמוך ב- של שני כרטיסי 6850, USB3 ו- SATA3

מארז נחמד של , שיחזיק הכל ושיהיה חסכוני בחשמל, מסך טוב עדיף שיהיה עד 6 אלף ש"ח ואם יש חריגה נא לציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...