דיעות\נסיון עם לוח האם-הממש זול-H61MH Ver. 6.x עבור i5 2400 עם + GF560Ti - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיעות\נסיון עם לוח האם-הממש זול-H61MH Ver. 6.x עבור i5 2400 עם + GF560Ti

omertgm

Recommended Posts

אחרי שהבנתי של אין לי ממש הצדקה להשקיע בסדרה Z (תודות לחברי הפורום 8) )

עברתי לבדוק את הקיצוניות השנייה - הלוח הכי זול שיאפשר לי לשים את הציוד הנ"ל בתוספת כרטיס קול PCI שיש לי כבר ולכן חייבים סלוט אחד פנוי אחרי כ. מסך שתופס 2 סלוטים.

ממה שהסתכלתי אפשר להשיג אותו ב 250-280 ש"ח (במקום כ 600-550 של סדרה Z), וזה מאשר לי לעלות רמה בכרטיס המסך.

האם למישהו יש נסיון עם הלוח הנ"ל או הצעות חלופיות ברמת מחיר זו?

סיבה אחרת למה לא מומלץ כזה לוח?

לא מצאתי עליו ביקורות וגם החברה-ביוסטאר- לא מפורסמת (לפחות בארץ) למרות שנדמה לי שהיא קיימת כבר שנים רבות בתחום.

אין לי עניין ב OC, גם לא של כ. המסך או הזכרונות.

כרגע אין לי צורך ב SATA3 או USB 3, יש שם סלוט PCI-X X1 שיאפשר הרחבה אם וכאשר אני ארצה להוסיף בעתיד הרחוק.

קישור לדף המוצר:

http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/content.php?S_ID=525

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח עונה כל הדרישות שלך ממנו אז לא תהיה לך שום בעיה.

אבל מספר הערות:

1. בהתאם למבנה כרטיס המסך וכרטיס האודיו שלך, צריך לבדוק קצת יותר טוב שלא תהיה התנגשות. החריצים די קרובים אחד לשני.

2. לא תבנה יותר מדי על הוספת חיבורי USB 3.0 לחריץ PCIe. זה אפשרי, אבל עבור לא יותר מחיבור-שניים. אם אתה מתכנן על כרטיס הרחבה USB 3.0 + SATA 6GB/s מומלץ חריץ PCIex4.

3. ההתלבטות לא חייבת להיות בין לוח Z68 ל-H61. אפשר לקחת משהו באמצע כמו לוח H67 כגון BLKDH67BL של . אל תשכח שלרכישת כרטיס ההרחבה יש גם עלות שצריך לקחת בחשבון (אם כי היא תהיה בשלב מאוחר יותר כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...