BIOS Settings i7-2600 & h67a-ud3h - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BIOS Settings i7-2600 & h67a-ud3h

david2k

Recommended Posts

יש איזה הגדרות ביוס ממולצים ?

ועוד משהו סתם נכנסתי לביוס מקודם לא שיניתי כלום רציתי לבדוק תטורבו בוססט

עכשיו מצאתי משהו כזה Turbo boost tech נכנסתי לזה וראיתי 3 מצבים

1. AUTO שזה היה המצב שלו.

2. enabled והיה רשום בצד [MENU] שזה אומר שכל הליבות יעבדו בצורה הכי מהירה משהו כזה

3.disable לא כלכך הבנתי תפירוש שלו בצד[MENU]

להשאיר את זה כמו שזה או לעשות את אחד מ2 מצבים שאמרתי?

עוד דבר יש דרך בביוס להעלות תמהירות מאורר של הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהיתכוונתה למהירות של המאוורר של המעבד, צריך להיות.

לכרטיס מסך אני לא יודע צריך להיסתכל בביוס.

בנוגע לAUTO תלוי באיזה אופציה לפעמים רק שצריך ולפעמים הוא בוחר אחת מהאפשרויות

כלומר זה יכול להיות כבויה כברירת מחדל ויכול להיות פועלת כברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התכוונתי למהירות מאורר של הכרטיס כי אני זוכר הסתכלתי בביוס של דוד שלי היה לו מעלות מאוד גבוההות אז העליתי לו תמהירות של המאורר ל80 אחוז נראה לי שזה הכי הרבה שהיה אצלו וזה היה בכלל על 50 אז היה שינוי משמעותי ולא יודע למה אני לא מוצא את זה בביוס שלי ..

ולגבי הטורבו בוסט עם אתה אומר שפעם כן ופעם לא אז לא עדיף לשים את זה שיעבוד תמיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC לא מתכונן לא מבין בזה.. ולגבי כל ההגדרות בחיים לא נגעתי בהם אז רוב הסיכויים הם על ברירת מחדל וגם בסיור הקצר שלי בביוס ראיתי שהרוב היה על AUTO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC לא מתכונן לא מבין בזה.. ולגבי כל ההגדרות בחיים לא נגעתי בהם אז רוב הסיכויים הם על ברירת מחדל וגם בסיור הקצר שלי בביוס ראיתי שהרוב היה על AUTO

אתה יכול גם להגדיר שהכל יהיה על ברירת המחדל בתפריט הימני הראשון מאפס את ההגדרות לברירת מחדל,

אים שיניתה משהו אתה לא יודע איך לחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לאיזה המלצה על הגדרות אתה מצפה? אם יש תכונה בלוח שלא עובדת עכשיו אז תחפש אם אפשר להפעיל אותה ב-UEFI או . אם אתה מעוניין לכבות תכונה כלשהי של הלוח כנ"ל. אם מבחינתך המצב כמו שהוא עובדה ללא בעיה, אל תשנה הגדרות סתם.

2. תשאיר אותו על AUTO.

3. לא חושב שאפשר לשנות את הסל"ד של כרטיס המסך, אבל אולי. תקרא בחוברת לוח האם ותבדוק אם קיים פריט תפריט שמאפשר לך לשלוט על מאוור הכרטיס הגרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עובד פיקס כרגע הייתה לי בעיה בסאונד אבל הסתדרה אחרי שהורדתי תדריבר החדש של הכרטיס קול

פשוט פתחתי נושא לא מזמן לגבי הטורבו בווסט הזה ולא כלכך הבנתי עם עובד אז רצתי לבדוק את זה לעומק טיפה

ולגבי המהירות של המאורר זה צריך להיות בביוס איפשהו? אין תוכנה מסויימת שעושה את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאם הכרטיס הגרפי, כחלק ממנהל ההתקן או כתוכנית שירות נפרדת יש לך אפשרות לעשות את זה.

אולי גם מה-BIOS/UEFI, אבל פה אני לא ידוע. תקרא בחוברת לוח האם ותבדוק אם יש אפשרות כזאת.

לא משחקים סתם עם ההגדרות של ה-BIOS/UEFI אם אין סיבה טובה לשנות משהו, תשאיר הכל על ברירת המחדל של ההגדרות.

Turbo Boost זאת בסך הכל היכולת של המעבד להעלות עוד קצת את התדר שלו. אם אתה רוצה אפשר לכנות את זה OC קטן שהמעבד עושה לעצמו. כל זה בתנאי שמתקיימים התנאים להפעלתו. בנוסף, כלל שיותר ליבות מעורבות בתהליך כך תדר ה-TB יהיה נמוך יותר. לדוגמה, אם רק ליבה אחת פעילה בתהליך אז המעבד "מכבה" את שאר הליבות ומעלה את התדר של אותה הליבה לערך ה-TB המרבי. אתה יכול לנסות לבדוק את זה באמצעות תוכנה כמו PI שמשתמשת רק בליבה אחת. ככל שיותר ליבות מעורבות כך תדר ה-TB יקטן, ובמקרה שכל הליבות פעילות (כמו בבדיקת Prime95 לדוגמה) סביר להניח שהתדר לא יעלה מעל לתדר המרבי של המעבד (או יעלה ממש בקצת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר להשאיר את זה על AUTO וזה יעלה מתי שהוא צריך? עם אני שם את זה על מופעל אז רשום שם בצד שזה עושה שהכל הליבות יפעלו בצורה מהירה משהו כזה זה נשמע טוב אבל כמו שאמרת מה שעובד לא משנים!

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...