מפרט מחשב למשחקים בתקציב 4000 שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב למשחקים בתקציב 4000 שקל

Or94

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי אני אקח כנראה את המפרט של maya1 אבל אולי אני ארד קצת בזיכרון. יש משהו שהייתה משנה במפרט של maya1 או שזה המפרט הכי טוב שאפשר להוציא בתקציב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה.

הציעו לקחת את המפרט הזה: http://img31.imageshack.us/img31/6497/402010711.png

זה מפרט יותר טוב מהמפרט של maya1?

ויש לי עוד בעיה לגבי המארז יש לי מקום כזה שבו אני שם את המחשב עם המארז והכל וזה מקום שהוא סביר מבחינת גודל. אני רוצה לדעת אם המארז במפרט של maya1 או במפרט שנתתי יכנס שם וגם אם הוא לא יתחמם שם יותר מידי. כי המחשב שלי עכשיו שנמצא שם עם הE6750 די מתחמם ואני מפחד שהמחשב החדש יתחמם יותר מידי.

זה המקום שבו המחשב עכשיו נמצא

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד פחות טוב וגם המארז די פשוט.

תמדוד את הנישה הזאת שיש לך ותוודא שהמארז נכנס. בכל מקרה לא מומלץ להכניס את המארז לכוך כזה, זה לא תורם לאוורור שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הכוך הזה חסום מאחורה או שזה פתוח לגמרי? אם פתוח רק תשתדל שיהיה רחוק מהקיר ושהמאווררים יהיו בתצורה של קדמי מכניס

אחוריים מוציאים.

אחרת פשוט תחתוך את הדיקט שמאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי לא מזמן בעיה ממש דומה - בבית חדש הנגר השאיר כוך כזה בנגרות למחשב (נגרות מעץ אגוז עבה ויפה - חוץ מחור לכבלים לא היה לי לב לחתוך יותר - ומאורה יש מקום סגור עם קיר בלוקים..)

מה שעשיתי היה פרוייקט שלם למארז - להפוך לו את כל זרימת האוויר (מארז גם די קטן שבקושי נכנס ..) שימשוך אוויר ממאחורי המארז (בצד ומאחור למטה יש מעין פתח שאפשר לשאובב ממנו אוויר - אבל אוויר חם לא נפלט משם טוב ומחמם הכל..)

- כדי לפלוט את האוויר החם בצורה יעילה בניתי שרוול עם מאוורר 120 עם ספיקה טובה ובמקום המכסים של ה DVD/CD הכנסתי ממארז של שרת ישן שהיה לי (נראה אוריגילני..) והמאוורר שואב אוויר מאזור מרכז המארז וזורק אותו החוצה דרך הרשת העליונה שבניתי בחזית.. , וחוץ מזה הפיכת כל המאווררים שבמקום שיזרקו אוויר אחורה שיזרקו קדימה לחזית ... (כולל של ה CPU..) והתוצאה די טובה יש לציין....

תראה אם זה מתאים לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו נראה לי שאני לא אתעסק עם זה בגלל שאני בקושי יודע להשתמש במקדחה. אני יכול אולי לבקש מאבא שלי אבל לא בטוח שהוא יסכים.

אם אני אשים את המחשב שם והוא יתחמם יותר מדי מה יכול לקרות לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...