ביקורת מסך Dell U2311H (*מעודכן!) - עמוד 3 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מסך Dell U2311H (*מעודכן!)

ksn1981

Recommended Posts

יש לי את המסך הנ"ל כחודש, והייתי רוצה להוסיף כמה דברים:

- עם כל מה שנאמר לגבי איכות התצוגה - אני מסכים.

- המסך מצויין בחיבור DVI, אך מי שתכנן אותו עבור מחשב בעל יציאת VGA בלבד (כמו רוב היציאות של הכרטיסים המובנים בלוחות וותיקים יותר) צפוי לאכזבה, שכן התצוגה סובלת מהפרעות קלות וטשטוש בקצוות חדים במצב זה.

- הארגונומיה מצויינת, אבל בהתחלה לפחות היתה לי ההרגשה שהמסך אינו מאוזן לחלוטין במצבו המאוזן. או שזה הסתדר או שהתרגלתי.

- יש למסך מפצל מובנה בעל 4 יציאות, שתיים בצד ושתיים היכן ששאר הכבלים מאחורה. היציאות בצד נוחות וזמינות, אך מכערות את מראה המסך אם לחבר אליהן משהו קבוע, ואילו היציאות מאחורה אינן נגישות בקלות, ושימושיות רק לרכיבים בחיבור קבוע כגון מצלמת .

- יחסית לכמה מסכים אחרים שנתקלתי בהם, הוא באמת די איטי בהתעוררות ממצב המתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

- המסך מצויין בחיבור DVI, אך מי שתכנן אותו עבור מחשב בעל יציאת VGA בלבד (כמו רוב היציאות של הכרטיסים המובנים בלוחות וותיקים יותר) צפוי לאכזבה, שכן התצוגה סובלת מהפרעות קלות וטשטוש בקצוות חדים במצב זה.

אז בעצם חיבור ה- VGA לא רלוונטי במסך הזה כי הוא נותן תצוגה גרועה, ולכן לפי מה שאתה אומר, יש בעיה לחבר את המסך בו זמנית למחשב ולטלווזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם חיבור ה- VGA לא רלוונטי במסך הזה כי הוא נותן תצוגה גרועה, ולכן לפי מה שאתה אומר, יש בעיה לחבר את המסך בו זמנית למחשב ולטלווזיה?

אני לא ממש מבין את הקונספט של חיבור מסך מחשב לטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקירה מאוד מקצועית ומעניינת , תודה לך על סקירה זו.

לי יש את המסך SyncMaster T220P כבר איזה 3 או 4 שנים שבזמנו קניתי אותו במחיר של 1240 ש''ח ועדיין עובד בלי שום בעיות , אך אם הוא היה מתחיל לעשות לי בעיות או לעבוד לא טוב אני כמעט בטוח שהייתי מחליף אותו במסך הזה שהצגת אותו בסקירה כה מפרטת ומעניינת וגם מקצועית , שוב תודה על הסקירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס שאני חושב על זה באמת עדיף שניים של 23" מאשר אחד 24". אבא שלי קנה את ה- 24" ולמרות שהוא 16:10 (כלומר יש לו יותר שטח צפייה), יש לו DP ו DVI (לעומת DVI ו DP ב 23) וקורא כרטיסי בצד, אני לא חושב שזה מצדיק את ה- 1200 שקל הפרש. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...